High Care

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2014. október 26.

Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Tápláló, regeneráló arctonik-spray

Nedvességpótló hatása miatt nélkülözhetetlen az  érett, dehidratált bőr számára. A benne lévő gazdag tápanyagoknak köszönhetően képes a mélyebb rétegeihez eljutni és pótolni azt, amire a bőrnek szüksége van. Használata során a bőr bársonyos lesz,  tökéletesen előkészíti a bőrt a kezelés következő fázisára.

• pótolja a nedvességet a bőr mélyebb rétegeiben,
  • praktikus, újratölthető, elfér egy kis női táskában,
  • frissítő hatású.