Hildegard Braukmann

Ár:   3200 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros

A krémet és az összetevőket feltöltötte: AnnniPanni, Módosítva: 2019. június 17.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros

Megnöveli a bőr nedvességtartalmát, finomítja az arcbőrt, mattítja azt. Rendszeres használata esetén az arcnak enyhe tónust kölcsönöz. A bőrt lágyan és bársonyosan tartja. Ideális sminkalap. Finom virágos illata simogatja az érzékeket.

AnnniPanni

2018. október 30.

Már kb. egy hónapja használom ezt az arckrémet. Nekem vegyes a bőröm és eddig ált. vagy sok vagy kevés volt az arckrém, amit használtam, pedig elég sok fajtát kipróbáltam, több árkategóriából. Teljesen jól teszi a dolgát, kellőképpen hidratál, de a zsírosodó területeken nem okoz pattanásokat vagy fényesedést. Illata és állaga is nagyon jó. Összegezve nagyon szeretem. Ár-érték arány is nagyon jó, én a Müllerben vettem. Kiegészítésnek használom kétnaponta a kollagén krémjét is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 30.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Sodium Ascorbyl Phosphate
Hidratálók: Polyglycerin-3 , Propylene Glycol, Glycerin, Sorbitol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Sodium Ascorbyl Phosphate

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Squalane eo 1 0

Sorbitol h 1 1