Hillvital

Ár:   3990 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   bioboltok, patikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Jenniii92, az összetevőket feltöltötte: belaura, Módosítva: 2018. április 4.

Lelőhely:   bioboltok, patikák, online
Kategória:   Samponok

Gondolnád, hogy jelenleg a fürdőszobádban számtalan olyan készítmény van, amivel akár ipari nagy gépek zsíroldására is használható, és kifejezetten ártalmas az egészségedre?  A Hillvital Gyógyfüves Sampon / tusfürdővel nagyban hozzájárulsz a hajad és bőröd egészségéhez, mivel semmi vegyszert nem tartalmaz.

A készítményben található speciális gyógynövények:

• Tisztítják, és ápolják a hajat!
  • Megnyugtatják a fejbőr, és a hajhagymákat!
  • Cseppet sem irritálják a fejbőrt!
  • Ápolják, és erősítik a hajhagymákat!

alliumangulosum

2017. február 17.

Az ára egy kissé sok, de én nagyon szeretem. Tesóm szerint többet kell használni belőle, mint más termékekből, mert nem habzik elég jól, de ezt én nem vettem észre. A fejbőrön, intim részeken és ahol vékonyabb a bőr, kellemes, hűsítő, "mentolos érzést" tapasztaltam és nem irritál. Én tusfürdőként használom elsősorban, de samponként is jó, de balzsamot kell használni utána, mert anélkül nem olyan jól fésülhető. Nekem ráadásul sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 17.

Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Extract

Nyírfa levél. A Dr Hauschka honlap szerint a nyírfa elsődleges gyógyhatása, hogy vizelethajtó és anyagcsere elősegítő hatása van, így méregtelelnítő kúrákban használt. A nyírfa nedve pedig hajhullás, korpa és hajzsírosodás elleni anyag, mellyel hajápoló termékekben találkozhatunk.

közönséges bojtorján gyökerének a kivonata. A népi gyógyászat vértisztító orvosságnak használta, vizelethajtó és izzasztószerként. Serkenti az epe elválasztását, reuma és bőrbetegségek kezelésére is felhasználják. Olajokkal előállított kivonatait bedörzsölőszerként, fürdőolajként használják reumatikus fájdalmak ellen, de hajhullás, korpásodás kezelésére is alkalmazzák. Paula Begoun szerint a közönséges bojtorján gyökere antioxidáns és gyulladáscsökkentő hatású, ezért minden bőrtípus számára hasznos összetevő.