Himalaya Herbals

Ár:   599 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Onlinekosar.hu-n 499 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Ivory, az összetevőket feltöltötte: edke, Módosítva: 2017. február 23.

Kiszerelés:   4,5 g
Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Ajakápolók
Vedd meg online: Onlinekosar.hu, 499 Ft

Kakaóvajas intenzív hidratáló ajakápoló, mely megvédi ajkait a kiszáradástól és a repedezéstől. A kakaóvaj gazdag és természetes E-vitamin forrás, míg a szálafa vajtermészetes antioxidáns.

Nem tartalmaz petróleumot, mesterséges színezékeket és tartósítószereket.

Ár: 499 Ft , Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat
chucchu

2019. május 13.

Sajnos nekem nem vált be, többet vártam tőle, ha már Himalaya márkájú. Az illata tetszik, de hiába kenem be vele a számat, nem sokat ér. Nem hidratál eléggé és nem segít a kiszáradás megelőzésében. Sajnálom, hogy csalódnom kellett benne, nagyobb reményeket fűztem ehhez a termékhez. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 13.

MaDalma

2019. április 1.

Az illatát szeretem, viszont nekem egy idő után furcsán szárítja a számat. A legtöbb ajakápolót hamar megszokja a szám, és 'immunis' lesz, ezzel a termékkel is ez történt már viszonylag kevés használat után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 1.

pviviana

2019. március 31.

Eddig ez a legjobb ajakápoló, amit kipróbáltam. Az illata először nem tetszett, de utána könnyen megszoktam. Rossz szokásom, hogy rágom a számat, ezáltal gyakran kisebesedik.. de este bekenem ezzel, reggelre be is gyógyul a seb, ráadásul puhák lesznek az ajkaim. Igaz, elég kemény az állaga, de én általában szobában tartom, így valamennyire megolvad, úgy nagyon könnyen használható. A téli időszakban simán elhasználom egyet, nézegettem más márkákat is, de mindig visszatérek ehhez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 31.

Betadri

2019. március 22.

nekem bejön mondjuk àllagra túl kemény de megteszi a hatását ☺️

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 22.

nekem bejön mondjuk àllagra túl kemény de megteszi a hatását ☺️

wiolet

2019. március 19.

Valóban picit keményebb az állaga a megszokottnál, de ez nem is baj, nem folyik szét legalább, ugyanakkor kenhető azért. Tény, hogy szobahőmérsékleten könnyebb felvinni, mint a téli hideg levegőn. Meg vagyok vele elégedve, kellemes az illata is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 19.

Timcyykee

2019. március 19.

Állagra szerintem pont elég kemény, nem folyik, nem olvad meg.
Mindig újra veszem, az én ajkaimnak ez tökéletes.
Összetételre hál isten nincs benne annyi sok szenny. Így a legjobbnak mondanám.
És az ára sincs az egekben. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 19.

Állagra szerintem pont elég kemény, nem folyik, nem olvad meg.
Mindig újra veszem, az én ajkaimnak ez tökéletes.
Összetételre hál isten nincs benne annyi sok szenny. Így a legjobbnak mondanám.
És az ára sincs az egekben. :)

mesiii06

Korcsoport: < 18
2019. február 27.

Már régóta használom. Szerencsére nem igényelnek az ajkaim nagy törődést, ezért viszonylag ritkán használom. Emiatt valószínűleg életem végéig kitart....(vagy amíg meg nem romlik). Az illata kellemes, bár tény, hogy nehezen kenhető. Én általában vagy 4x megyek át az ajkaimon rajta, hogy kellően be tudjam kenni. Ilyenkor egy gyengébb szájfény kinézete van. Nyáron 30 fokban ér el egy könnyen kenhető állagot. Szerintem nem egy csodaszer,de nem is kifejezetten rossz választás. Egy próbát megér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. február 27.

dunaimano

2019. február 20.

Vadásztam egy ideig mire sikerült megszerezni! A ti véleményetek ösztönzött, egyébként YR ajakápolót használtam eddig, amivel teljesen elégedett voltam, de szívesen próbálgatok. Tudtam, hogy ezzel nagyon mellé nem nyúlhatok! Tapasztalatom: Eleinte furcsa volt, hogy egy vékony, sűrű réteget hagy a számon. Ez gyorsan beszívódik, de még később is érzem. Alapvetően jól hidratálja hosszú időre az ajkaimat, még az extrém kiszáradást is tudtam vele kezelni. Nem gondolom, hogy többet tud, mint a korábban használt ajakápolóm, ellenben nem is tud kevesebbet, ráadásul még olcsóbb is. Örülök, hogy hallgattam rátok!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 20.

googles

2019. február 16.

Nagyon szeretem ezt az ajakapolot. Szeretem a kakaovajas illatat, az apolo hatasat es hogy jo az osszetetele. Szerintem nem kemeny, bar sokan kemenynek talaljak, mas nagyon puhan kenodo allagu apolokhoz kepest valoban szilardabb, de en epp ezt szeretem, mert nem folyik szet.
Szoval szerintem erdemes kiprobalni, nekem kedvencem lett.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 16.

Szoval szerintem erdemes kiprobalni, nekem kedvencem lett.

Anheszenamon

2019. február 16.

Párszor használtam de nem tudtam megszeretni ezt a terméket. Ahogy màr többen is említették, nagyon kemény az állaga, ezáltal nehézkes a felvitel is. Nekem sajnos semmit nem ér, nem hidratál kellően. Le is passzoltam a férjemnek, talán ő majd elhasználja. Én meg maradok a jól bevált Carmexnél vagy a Nuxe tégelyes ajakbalzsamnál. Ez a cucc a nyomukba sem érhet. Csak az összetevők miatt nem kap 1 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 16.

Antioxidánsok: Tocopherol

Kokum fa magjából kivont zsíradék, melyet leginkább emollient anyagként használnak a kozmetikumokban. A kokumvaj állítólag segít a bőr regenrálódásában, így gyakran használják bőr helyreállító krémekben. Az összetevő gazdag esszenciális (a szervezet számára szükséges, de meg nem termelt) zsírsavakban és E vitaminban. A kokumvaj nem tömíti el a pórusokat, könnyen beszívódik a bőrbe és kellemes állagúvá teszi a krémeket.