Himalaya Herbals

Ár:   599 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Onlinekosar.hu-n 499 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Ivory, az összetevőket feltöltötte: edke, Módosítva: 2017. február 23.

Kiszerelés:   4,5 g
Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Ajakápolók
Vedd meg online: Onlinekosar.hu, 499 Ft

Kakaóvajas intenzív hidratáló ajakápoló, mely megvédi ajkait a kiszáradástól és a repedezéstől. A kakaóvaj gazdag és természetes E-vitamin forrás, míg a szálafa vajtermészetes antioxidáns.

Nem tartalmaz petróleumot, mesterséges színezékeket és tartósítószereket.

Ár: 499 Ft , Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat
zsuzska78

2020. január 10.

Közepeske teljesítmény se jó de olyan nagyon rossznak sem nevezném. A lányom elkenegeti, de gyorsan feledésbe merül majd. Ennél sokkal jobbak vannak a piacon, ha tényleg cserepes az ajkam. És az. Mindig az. Carmex, Aloe Vera és Thaiföldről hozott öcsém egy ottani sima drogériás no name ajakbalzsamot. Na az igen! Legközelebb már ipari mennyiségben kértem! :-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 10.

Qrafi

2019. december 31.

Régebben sokat használtam, de csak az illata miatt. Túl tömör, és egyáltalán nem hidratál.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 31.

MissScorpio

2019. december 28.

Az itteni jó vélemények alapján vásároltam. Nehezen kenhető, nyáron könnyebb volt vele. Sajnos egy száraz, fehér réteget hagy a számon, egyáltalán nem hidratál, ahogy általában az összes olcsóbb ajakápoló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 28.

Tealover

2019. december 23.

Az illata nagyon finom, viszont ragacsos érzetet hagy maga után.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 23.

Az illata nagyon finom, viszont ragacsos érzetet hagy maga után.

Saranhuone

2019. december 11.

Én szeretem, jól hidratál és az illata is kellemes. Csak azért adok neki 4-est, mert van ennél jobb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 11.

BRebi

2019. december 10.

Elhasználtam, de számomra nem volt semmi extra. Nem hiszem, hogy újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 10.

Fruzsi95

2019. december 4.

Fantasztikus.Tavaly télen vettem az elsőt,mert brutálisan száraz cserepes volt a szám.Ez azonnal rendbe rakta.Isteni finom az illata..legszívesebben lenyalnám..ezerszer jobb mint pl a labello. Idén vettem a másodikat,most is hatalmas főnyeremény.

Update: 3.jára vettem újra
Lehet hogy azóta mar nem csodaszer,de én szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 4.

Update: 3.jára vettem újra
Lehet hogy azóta mar nem csodaszer,de én szeretem.

dizabella01

2019. december 1.

Nekem nagyon nem vált be, nem hidratál, és nagyon nagyon nehezen kenődik, kínlódni kell és vagy 10-szer végigmenni vele az ajkaimon. A szaga sem tetszik, túl émelygős, de azért talán még adok neki egy esélyt és kihalászom valamelyik táskám mélyéből, de egyelőre csak 2 csillag...

Update: szóval újra elővettem ezen a télen, és kiderült hogy nem is olyan rossz...kap egy erős 3-ast a részemről, de nem egy csodaszer, nagyon nehezen kenődik, és nem is hidratál olyan jól...

Update 2: nyáron nagyon sokat használtam, hiszen olvadtabb az állaga és könnyebben kentem. Szinte megérdemli a 4 csillagot, de nem adom meg neki, mert a kicserepesedett ajkakat nem teszi helyre.

Update 3: újra itt van a tél, és most már kifejezetten tetszik az állaga és a hatása. Lehet, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 1.

nemethanna196

2019. november 30.

Annyira ki voltak száradva az ajkaim, hogy berohantam egy drogériába és megvettem az első ajakbalzsamot, amit megláttam. Véletlenszerűen esett erre a termékre a választás, de nagyon örülök neki. Nagyon intenzíven hidratál, az ápoló hatása sokáig tart. Egyedül az ajakbalzsam állaga volt fura nekem. Az első használatnál feltűnt, hogy nagyon kemény, tömör a formula, még sosem tapasztaltam ilyesmit. De megnyugtattak az itteni vélemények, hogy mindenkié hasonló, nem az enyém hibás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 30.

bambieye

2019. november 24.

Baráti ára van, kissé kemény de ha megmelekszik az ajkamon akkor nagyon szépen kenhető.
Szeretem, mert nagyon puhává varázsolja az ajkamat

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 24.

Szeretem, mert nagyon puhává varázsolja az ajkamat

Antioxidánsok: Tocopherol

Kokum fa magjából kivont zsíradék, melyet leginkább emollient anyagként használnak a kozmetikumokban. A kokumvaj állítólag segít a bőr regenrálódásában, így gyakran használják bőr helyreállító krémekben. Az összetevő gazdag esszenciális (a szervezet számára szükséges, de meg nem termelt) zsírsavakban és E vitaminban. A kokumvaj nem tömíti el a pórusokat, könnyen beszívódik a bőrbe és kellemes állagúvá teszi a krémeket.