Himalaya Herbals

Ár:   599 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Onlinekosar.hu-n 499 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Ivory, az összetevőket feltöltötte: edke, Módosítva: 2017. február 23.

Kiszerelés:   4,5 g
Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Ajakápolók
Vedd meg online: Onlinekosar.hu, 499 Ft

Kakaóvajas intenzív hidratáló ajakápoló, mely megvédi ajkait a kiszáradástól és a repedezéstől. A kakaóvaj gazdag és természetes E-vitamin forrás, míg a szálafa vajtermészetes antioxidáns.

Nem tartalmaz petróleumot, mesterséges színezékeket és tartósítószereket.

Ár: 499 Ft , Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Saci22

2020. június 28.

Nem rossz, de van ettől jobb ajakápolója a Himalayanak. Nekem mindig lejárós lesz a kupakja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 28.

Brigcsy

2020. június 21.

Nagyon kiszáradt, kicserepesedett számat még tovább szárította.... Nekem nagy csalódás ez az ajakbalzsam 😓

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 21.

Kinga218

2020. június 16.

Nekem nem jött be, bár hozzá kell tennem, hogy az átlagosnál jóval szárazabb a bőröm, így a szám is. Aki hasonló cipőben jár, annak ez a termék csalódás lesz. Az illata kellemes, de csak nehezen tudtam elkenni, és ami fenn volt, az se szívódott be, ráadásul a védőréteg feladatot se töltötte be túl hatékonyan. Tény hogy nem kerül sokba, de ezért a szinte semmilyen eredményért biztosan nem venném újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 16.

diavkli

2020. május 31.

Egyszerűen imádom az illatát és a hatását. Nem azt a szokásos zsíros érzést és csillogó kinézetet hagyja maga után, ami számomra nagy plusz. Mellette gyorsan és effektíven hidratája a számat akármennyire is van kiszáradva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 31.

nikiii.*

2020. május 12.

Nem a legrosszabb ajakápoló, közepesen hidratál, de ezt is sokszor kellett kenegetnem -- szerintem pont attól jó egy ilyen termék, hogy nem kell folyton újrakenni. Egyszer véletlenül leejtettem kupak nélkül, így picit eltört, ráadásul nem volt már olyan állapotban, hogy szívesen kentem volna a számra, mert felvett pár szöszt, amit ujjal kellett leszedni róla, viszont azóta, egy hirtelen ötlettől vezérelve elkezdtem a kiszáradt, begyógyult pattanás utáni sebeimre használni, és arra csudijó. Vallásosan ajakbalzsamokat használok az arcom brutálisan száraz, hámló foltjaira, remekül működik. Nem veszem újra (az illata is egy régi köptetőmre emlékeztet), de nagyon rossz sem volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 12.

Szelena

2020. május 1.

Kipróbáltam a márka többi ajakápolójával együtt. Ez az egy valami miatt nem jött be. Illata sem tetszett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 1.

cosmona

2020. április 28.

Teljes pénzkidobásnak érzem, biztos, hogy soha nem fogom újravenni. Nagyon ki volt száradva a szám, és abban bíztam, hogy hátha jobb, mintha vennék egy egyszerű labellot. Tévedtem. Sajnos nagyon nehéz felvinni, és nem ápolja megfelelően az ajkakat. Nekem nem segített.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 28.

MLotti

2020. április 23.

Alapvetően nagyon szeretem a Himalaya termékeket, több különböző is leledzik itthon, de ez sajnos nekem csalódás. Számomra kenhetetlem, kemény volt és abszolút nem adott hidratált érzést. A fiók aljában avasodott meg..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 23.

1111

2020. április 13.

Most a vírus miatt nem akartam külön elmenni a dm-be a szokásos Neutrogena mindennél jobb ajakápolóért, a Tescoban meg csak ezt találtam, így megvettem. Igazából semmi különös, a sebes, száraz szájat nem szárítja tovább, picit javít is rajta, de nem gyógyítja meg nekem. Alapvetően jó termék, értem, hogy másnak miért tetszik, ha nem lenne kapható soha többet az eddigi, simán használnám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 13.

ViviS

2020. április 12.

Nagyon sok ajakápolót próbáltam már, de mindegyik zavart napközben, olyan érzésem volt, mintha nem szívná be a bőröm. Ez viszont egy csoda. Könnyű, extrán hidratáló, az illata csodás, az íze nem zavaró. Nem tudok rosszat mondani rá, kedvenc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 12.

Antioxidánsok: Tocopherol

Kokum fa magjából kivont zsíradék, melyet leginkább emollient anyagként használnak a kozmetikumokban. A kokumvaj állítólag segít a bőr regenrálódásában, így gyakran használják bőr helyreállító krémekben. Az összetevő gazdag esszenciális (a szervezet számára szükséges, de meg nem termelt) zsírsavakban és E vitaminban. A kokumvaj nem tömíti el a pórusokat, könnyen beszívódik a bőrbe és kellemes állagúvá teszi a krémeket.