Himalaya Herbals

Ár:   599 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Onlinekosar.hu-n 499 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Ivory, az összetevőket feltöltötte: edke, Módosítva: 2017. február 23.

Kiszerelés:   4,5 g
Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Ajakápolók
Vedd meg online: Onlinekosar.hu, 499 Ft

Kakaóvajas intenzív hidratáló ajakápoló, mely megvédi ajkait a kiszáradástól és a repedezéstől. A kakaóvaj gazdag és természetes E-vitamin forrás, míg a szálafa vajtermészetes antioxidáns.

Nem tartalmaz petróleumot, mesterséges színezékeket és tartósítószereket.

Ár: 499 Ft , Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

andy79

2022. május 7.

Már nagyon-nagyon régóta nem használok ajakápolót. Némely márka függőséget okoz, és csak ront a helyzeten, a többi pedig olyan pénzkidobásnak tűnik és meguntam a sok pénzpocséklást/kísérletezést, másrészt pedig nagyon ritkán szárad ki a szám. Talán csak néha tavasszal egy kicsit. Olyankor, vagy ha vágyok valami plussz kényeztetésre és szükségét érzem, a natúr, tömbös, finomító feldolgozáson még át nem esett kakaóvajat használom. Mindig van itthon, napozáshoz használom sok-sok évtizede. Pár éve gondoltam egyet, és a számra is elkezdtem használni esténként, elalvás előtt. Mivel nagyon szilárd állagú, viszont a bőrünk hőjétől (35-37 fok) rögtön elkezd olvadni és kenhető állapotba kerül. Viszont ez a tömbös, szilárd állapotú, eredeti kakaóvaj mára már szinte hiánycikk lett és úgy döntöttem jó, akkor ideje beállni az ajakápolót használók sorába és venni valamit.
Krémmánia csekkolás ajakápolók ügyében, ezt követően célirányosan kerestem a boltban, az itteni jó vélemények és az összetevői alapján.
Nagyon jó döntés volt :)
Igen, nagyon kemény állagú, mert a kakaóvaj ilyen. Viszont van egy titka :) Felkenés előtt rálehelek egy párat finoman, és mivel az olvadáspontja a fentebb említett 35-37 fok, így ennyi már elég neki ahhoz, hogy kenhető állapotba kerüljön :)
És nem csak a számra kenem, hanem a szám körüli részekre is bőven, és mindenféle irritáció nélkül gyönyörűen feltölti, kisimítja és puhítja a bőrt :)
Részemről megy rá az 5 csillag és bátran ajánlom mindenkinek :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. május 7.

Nagyon jó döntés volt :)
Részemről megy rá az 5 csillag és bátran ajánlom mindenkinek :)

MAdrika

2022. május 7.

Szuper balzsam hosszan tartó ápoló hatással. Többször újra vettem már, tényleg segít puhán tartani az ajkakat. Az illata is nagyon finom. Számomra kötelező darab a mindennapokban.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. május 7.

jaranyizso

2022. május 6.

Én nagyon szeretem és szuper illata van.
Mindennapi használatra tökéletes. Valóban kicsit kemény. Durván cserepes szájra nem feltétlen ajánlanám.
Valószínű újravevős lesz de úgy látom sokáig elég lesz..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 6.

Én nagyon szeretem és szuper illata van.
Valószínű újravevős lesz de úgy látom sokáig elég lesz..

Kiera

2022. május 2.

Egy baj van bele: nagyon kemény és emiatt alig lehet elkenni. De kitaláltam hogy nyáron ezt hordom magammal a táskámban, így a melegben megolvad kicsit és szuper állaga lesz. Más ajakápolót nem tudok magammal hordani mert szétfolynak a melegben, de ez nekem nyárra tökéletes. :) Az illata meg nagyon kellemes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 2.

Parviflorus

2022. április 22.

Sajnos valahogy nálam is túl kemény a stift ahhoz, hogy rendesen kenni lehessen. Ennek ellenére jó az illata, és valamilyen szinten hidratál is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. április 22.

Fufmeister

2022. április 19.

Nagyot csalódtam benne pedig nem vártam el sokat. Iszonyat kemény a stift, ami nem is puhul fel semmilyen módon, ha valóban hidratálásra van szüksége az ajkamnak és ki van cserepesedve, kész rémálom felapplikálni. Nem mondanám hogy hidratál, lehet valakinek bejön ez a formula, de sajnos még elhasználni sem fogom tudni, mert szenvedés a felvitel. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. április 19.

AmaraMagnolia

2022. március 25.

Imádom! Több mint 1 éve használom minden nap és nagyon jól hidratálja az ajkaimat, viszonylag hamar be is szivódik és utána puha a szám. Kicsit kemény a stift, nem csúszik annyira könnyen amikor kenem fel, de már megszoktam, szóval nem mondanám negatívumnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. március 25.

LLeva

2022. március 18.

Évek óta ez a kedvenc ajakbalzsamom. Nagyon kellemes természetes illata van, és a síelés közbeni kicserepesedett ajkaimmal is csodát művel. Nem tudom mennyit használtam már el belőle az évek során, de kettesével veszem minden alkalommal.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. március 18.

OroszBeus

2022. március 5.

Nagyon szeretem. Isteni az illata és tetszik hogy nem hagy vastag réteget a számon. Enyhe hidratálásra tökéletes. Ha tényleg ki van száradva a szám akkor csak a carmex segít semmi más, de elégedett vagyok ezzel is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 5.

Bosii

2022. február 24.

Téli napokon szoktam többször használni, kellemes illata mellet jól táplálja az ajkakat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. február 24.

Antioxidánsok: Tocopherol

Kokum fa magjából kivont zsíradék, melyet leginkább emollient anyagként használnak a kozmetikumokban. A kokumvaj állítólag segít a bőr regenrálódásában, így gyakran használják bőr helyreállító krémekben. Az összetevő gazdag esszenciális (a szervezet számára szükséges, de meg nem termelt) zsírsavakban és E vitaminban. A kokumvaj nem tömíti el a pórusokat, könnyen beszívódik a bőrbe és kellemes állagúvá teszi a krémeket.