Himalaya Herbals

Ár:   599 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Onlinekosar.hu-n 499 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Ivory, az összetevőket feltöltötte: edke, Módosítva: 2017. február 23.

Kiszerelés:   4,5 g
Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Ajakápolók
Vedd meg online: Onlinekosar.hu, 499 Ft

Kakaóvajas intenzív hidratáló ajakápoló, mely megvédi ajkait a kiszáradástól és a repedezéstől. A kakaóvaj gazdag és természetes E-vitamin forrás, míg a szálafa vajtermészetes antioxidáns.

Nem tartalmaz petróleumot, mesterséges színezékeket és tartósítószereket.

Ár: 499 Ft , Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat

rencike666

2021. május 5.

Amikor megvettem imádtam, aztán egy ideig nem használtam és most újra elővettem de olyan kemény lett, hogy szinte alig lehet kenni és félő hogy le is töröm közben. Egyébként nagyon szeretem az illatát és a Labello-nál jobban bejön nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 5.

Mira84

2021. április 27.

Nekem ő a nagy kedvencem, kiemeli a természetes szépségét ajkaimnak, megfelelően ápol, finom enyhe illata van, megfizethető. Talán egyszer fordult elő, hogy nem teljesen olyan volt az állaga ahogy megszoktam, de nem cserélem le egyenlőre.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 27.

bambuszka

2021. április 1.

Nagyon szeretem az állagát, meg az illatát is, bár nekem csak a kicsit száraz ajkaimat teszi rendben. Ha durva a helyzet, akkor ez kevés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 1.

LUNACICA

2021. március 15.

Nekem nagy kedvenc lett,kb egy hónapja használom,és nagyon szeretem,nincs az a kellemetlen mellékíze,mint általában az ajkbalzsamoknak,az illata is nagyon visszafogott,íze sincs.Igen kicsit "keményebb"mint a többi hasonló termék,de szobahőmérsékleten 20 fok felett olyan ,mint bármelyik másik,ha pedig kint használom,akkor párszor rá lehelek,és rödtön tökéletesen használható. :) Most vettem először ,de ezekután mindig lesz itthon,bár nagyon lassan fogy,ami + pont.Imádom,hogy lefekvés előtt felkenem,és reggel ébredéskor még érzem,hogy ott van a számon,ami mindent elmond nekem a tartósságáról. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 15.

serfru

2021. március 7.

Nagyon jól hidratál az illata is kellemes. Többször újravettem már. A hatása azért nem ér fel a foreveres ajakbalzsammal, de nagyon sok más ajakápolót viszont leköröz.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 7.

Emma23

2021. március 3.

A nagyon száraz ajkakkal nem igazán tud megbírkózni. Hiába kentem állandóan vele a szám semmit sem segített.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 3.

Dyana91

2021. február 23.

Kellemes élmény ez az ajakápoló. Tetszik az illata,jó a textúrája és elegendően hidratál. Ha elfogy újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 23.

almaanna

2021. február 21.

Kedvenc ajakbalzsamom, szeretem az illatát, az állagát, mindent. És néhány más ajakápolóval ellentétében nem tesz függővé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 21.

Vivien9907

2021. február 9.

Számomra túl kemény az állaga, alig kenhető. Kicsit csalódott voltam, mikor először kipróbáltam, jobb textúrára számítottam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 9.

Letticsek

2021. február 2.

Aldiban most már utánad dobják szettben egy kézkrémmel és hidratálóval együtt, szerintem 990 Ft-ért ez a 3 termék teljesen megéri!! Kellemes, nem tolakodó illat, kellemes hatás. Nekem bejött :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 2.

Antioxidánsok: Tocopherol

Kokum fa magjából kivont zsíradék, melyet leginkább emollient anyagként használnak a kozmetikumokban. A kokumvaj állítólag segít a bőr regenrálódásában, így gyakran használják bőr helyreállító krémekben. Az összetevő gazdag esszenciális (a szervezet számára szükséges, de meg nem termelt) zsírsavakban és E vitaminban. A kokumvaj nem tömíti el a pórusokat, könnyen beszívódik a bőrbe és kellemes állagúvá teszi a krémeket.