Himalaya Herbals

Ár:   999 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: minaya, Módosítva: 2017. március 6.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Normál

Proteinben gazdag gyógynövényekkel dúsított sampon, mely erősíti a haját, miközben csökkenti a hajhullást és védi a mindennapi környezeti hatásokkal szemben. Gyengéden tisztítja, védi festett haját és még többszöri mosást követően is megőrzi hajszínét. A gyógynövények egyedülálló keveréke lágyítja, puhítja és helyreállítja hajának állapotát, amely így fénylővé és egészségessé válik. A lótusz és a kínai rózsa hatékony fejbőr és haj kondícionáló. Az aloe vera ápolja, és lággyá varázsolja a hajat. A fekete mirobalánápolja a festett hajat.

fioretta

2013. december 14.

Nagyon szeretem a Himalaya Herbals termékeket, ezért szerettem volna a samponjukat is kipróbálni. Festett szőke hajam van már régóta, úgyhogy kitapasztaltam, miszerint a hajszín megvédésében nem nagy szerepe van a samponoknak, sokkal inkább a hajfesték minősége a meghatározó, hogy mennyire marad tartós egy szín. Tehát ebben a tekintetben nem volt elvárásom a termékkel szemben, bár ennek ellenére úgy veszem észre, nem sárgul be olyan gyorsan a hajam mint általában szokott. Az illata nagyon tetszik, különleges, sokáig gondolkoztam mire emlékeztet, talán a régebbi szappanoknak volt ilyen illata. Hajpakolást mindig használok utána, különben nagyon száraz lenne a hajam, de ez nem a sampon hibája, hanem sajnos az én tönkrement hajamé :( Jól tisztít és 4-5 napig frissnek érzem a hajamat, nagyon lassan zsírosodik csak! Viszont az ára viszonylag magas, bár leértékelve vettem. 200 ml 890 forintért...nem tudom, ennyi pénzt megér-e, mert összességében nagyon elégedett vagyok vele, de leárazva 250 ml-es L'orealt már lehet venni 600-ért...Úgyhogy még gondolkozom, újravegyem-e.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 14.

Trixi

Korcsoport: >54
2013. január 23.

Sajnos én nem láttam úgy, hogy védené a hajszínemet (vörös), és a fényes hajhoz igencsak kellettek egyéb ápolók, a sampon önmagában nem ért semmit. Nekem a festett hajra való samponoktól bekorpásodik a hajam, ettől is. Már hajmosás után pár órával elkezdett viszketni a fejbőröm, és másnapra láttam a korpát is. Egyelőre félretettem, majd előveszem, ha épp nem lesz másik. Sajnos már több festett hajra való sampon is várakozik a szekrényben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2013. január 23.