Himalaya Herbals

Ár:   699 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Onlinekosar.hu-n 899 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. szeptember 25.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Samponok
Vedd meg online: Onlinekosar.hu, 899 Ft

Lelapuló, tartás nélküli hajra

Természetes szója és búza proteint tartalmaz. Kókuszolaj tartalmának köszönhetően volument ad a hajnak, rugalmasabb és dúsabb hatást biztosít.

Ár: 899 Ft , Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat

Bradshaw

2020. július 10.

Látom nem csak én gondolom úgy, hogy férfi sampon illata van. Semmi kókusz nincs benne. Én pixiboxban kaptam. Ez volt a legnagyobb csalódás. Fehér színű sűrű sampon. Jól habzik. 2. napon már zsíros a hajam. Mit gondolhattak akik ezt a sampont össze rakták?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 10.

Reva03HU

2020. május 24.

Borzalom! Az egyébként a "csak" zsirosodó hajam mostmár korpás is, hála ennek a terméknek. Az illata egyértelműen férfias, kókuszhoz köze nincs. Megy a kukába.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 24.

Reeku

2020. január 14.

Rendeltem, de előbb le kellett volna csekkolnom a DM-ben, mert akkor biztos hogy nem költöttem volna rá pénzt. Szerintem borotvakrém van benne - hajmosásnál egy az egyben olyan az állaga mint a borotvahab. Az aftersév illatát próbáltam ráfogni a búzára, meg valamelyik összetevőre, de a józan ész felülkerekedett... valami nagyon-de-nagyon nem stimmel ezzel a termékkel. Egyébként bedobtam az ötletet a kedvesemnek, hogy esetleg próbálja ki egy borotválkozás alkalmával... már várom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 14.

Andy88

2020. január 5.

Szintén a dm kedvencek box által jutott hozzám, de ha a boltok polcain találkozom vele, tuti hogy nem veszem meg.
Először azt hittem, hogy férfi sampon. De a mai napig keresem rajta a feliratot, mert nem hiszem el, hogynem az!
Teljes mertékben férfi illata van, bár szerencsére nem marad rajta a hajamon, de zavaró!
A habzása jó, tisztítása átlagos. A zsírosodással nem tud mit kezdeni, viszont nem is dúsít! A hajam ugyanolyan, mint előtte.
Szóval nem lesz újravevős, de nagyon nem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 5.

Szóval nem lesz újravevős, de nagyon nem!

Neira87

2019. november 12.

Szintén DM dobozban találkoztam vele. Az illata engem nem zavart. Nem rossz, nem túl tolakodó, a hajamon sem maradt meg az illata zavaróan. Viszont a hajam lelapult tőle a fejbőrömnél, lentebb viszont szállt világba, mint akinek a haját lufival dörzsölik egész nap. Ráadásul sokkal, de sokkal gyorsabban zsírosodott, az egyébként is gyorsan zsírosodó hajam (nem tudtam, hogy ezt lehet még fokozni), és grátiszként el is kezdett mostanában korpásodni is. Ilyen problémám viszont sosem volt eddig. A sampon a kukában landolt, mert a párom is ezt tapasztalta a saját haján, szóval nem csak nálam produkálta ezt. Sajnálom, mert alapvetően szeretem a termékeit a Himalayanak, vártam, hogy kipróbálhassam, de ez gáz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 12.

szanii

2019. szeptember 20.

DM boxban volt, szeretem az újdonságokat de ez a sampon.. az illata nem kókusz, hanem férfi sampon illatú. Látom, ezt az előttem szólóak is észrevették. Jól habzik, szepen tisztit. Hát, ujravenni nem fogom, de próbának jó volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 20.

Lilly83

2019. július 16.

DM boxban találtam rá, így volt alkalmam kipróbálni. Amikor a csomagolásán megláttam a kókuszt, nagyon megörültem. Vártam az isteni finom kókusz illatot, ehelyett az illata olyan, mint a férfi Old Spice tusfürdőé. Dúsító, volumennövelő hatását nem vettem észre. Jól habzik, normál tisztító hatású, ami kb. 2 napig tart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 16.

canyon

2019. május 7.

Jól habzik, megfelelően tisztít. Dúsítást és erősítést nem igazán vettem észre, és elég "pasis" illata van .. elhasználom, de nem veszem újra :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 7.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Dimethiconol, Glycerin, Hydrolyzed Soy Protein
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.