Holika Holika

Ár:   3200 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: jud678, az összetevőket feltöltötte: yngsu, Módosítva: 2014. szeptember 22.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

99%-os aloe vera tartalommal, minden bőrtípusra

Használható hajra, arcra, testre

Nyugtatja az érzékeny, irritált bőrt.

Nincs benne: parabén, benzofenon, ásványi olaj, propilén-glikol, BHT (butil-hidroxi-toluol), állati fehérje, szintetikus anyag

Kiszerelés: 250 ml

fagas

2020. július 30.

Szuper cucc ez a gél, én is használom mindenre IS,;-) - bőrpírra, kisebb sebekre, miegymásra. Klasszul hűsít, imádom a kissé aloés-ubisra hajazó illatát. A flakonnal - ami nagyon mutatós ugyan - én sem vagyok kibékülve, ahogy fogy, egyre nehezebb kinyeri belőle a megfelelő mennyiségű cuccot.:-( Nem praktikus, egyáltalán. ám csak ezért nem pontozom le. Jár az 5 csili.:-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 30.

dlms.trk

2020. július 23.

Imádom..
Mindenre IS jó.
Nagyon szereti a bőröm.
Arcra, testre, mindenre kenem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 23.

Imádom..
Mindenre IS jó.
Nagyon szereti a bőröm.
Arcra, testre, mindenre kenem

Sosann

2020. július 12.

Én az arcomra használom, kicsit lenyugtatja és hidratálja az amúgy gyulladt aknés bőrömet. Szépen beszívódik, nem hagy maga után ragacsos érzetet. Az arckrémet nem helyettesíti, de szuperül kiegészíti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 12.

EvandEra

2020. június 29.

Bár parfümös, nagyon szeretem az illatát. Csak a parfüm miatt és amiatt hogy a flakonja kb. használhatatlan mert merev csak 4 csillag. Egy negatívumát tapasztaltam pár használat után, kissé ragacsos lesz a bőröm 1-2 órával a használata után, de lehet a nagy meleg rátesz egy lapáttal. Különösebb, látható változást még nem vettem észre a bőrömön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 29.

senshisan

2020. június 27.

Eleinte egy termékmintát kaptam belőle egy rendelésem mellé, de instant megvettem, amint az elfogyott. Könnyebb napok után használom esti hidratálókrémként azelainsavas szérum után, és mit kell mondjak, csodát tett a bőrömnek. Gyorsan beszívódik, segít a bőröm regenerálódásában, puhává teszi a bőrt pillanatok alatt. Segít a pattanások elmulasztásában is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 27.

Liliana0126

2020. június 16.

Hat ez tenyleg egy csodaszer. Nagyon finom kis illata van ami nem tolakodo. Az allaga nagyon konnyu kis gel. Mindenre nagyon jo. Ugy erzem feszesit is kicsit. Jo arcra hidratalonak nyaron. Nagyon jol husit de egyaltalan nem csip. Segit a leegest kezelni. Nagyon jo after sunnak. Ha osszekeverem valamilyen mas krememmel akkor konnyebbe teszi a krem allagat, ugy hogy nagyon jo.
A csomagolasa is nagyon trendi es tetszik. Bar a tetejebol meg nem tudom hogyan halaszom majd ki az ott maradt gelt.
Nagyon szereten, mindenkinek nyugodt szivvel ajanlom. Egyetlen negativum nalam, hogy ragacsos erzetet kicsit, de csak a kezemen.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 16.

Lina14

2020. június 10.

Nagyon szeretem az aloe verat kulonbozo felhasznalasra, es a karanten alatt berendeltem ezt Notinorol. Hatalmas adag, szerintem latvanyos is, gyorsan beszivodik es kenyelmes az adagoloja.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 10.

Frosine

2020. május 26.

Arcra és testre is próbáltam a gélt, főleg epilálás utáni ápolás céljából vettem meg, mert olyat szerettem volna, ami megnyugtatja és nem irriálja a bőrt. Testre kitűnően bevált. Nagyon nagyon száraz bőrre nem biztos, hogy elég, de nyugtató gélként, napozás, epilálás után kitűnő.
Arcra egy rettenetes nehéz krém után kétségbeesetten próbálkoztam ezzel, mert az előbbi rengeteg pattanást eredményezett, ez viszont nem adta meg a kívánt hidratáló hatást, szinte eltűnt az arcomon. Pattanásokat nem okozott.
Újra fogom venni, testre nyári hidratálónak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 26.

Újra fogom venni, testre nyári hidratálónak.

cintialaura

2020. május 26.

Nyaralások alatt kötelező darab, jól kezeli és gyógyítja a piros bőrt. Arcra is jó plusz egy hidratáló rétegnek télen, nyáron meg zárásként. :)
Update: Hosszútávon egyáltalán nem tett jót az arcomnak, valószínűleg a parfüm miatt. Nyaraláson még így is elmegy, de ahogy fogyott úgy vált egyre idegesítőbbé a merev flakon, -2 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 26.

Majornikolett7

2020. május 24.

Gyorsan beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet. Szépen hidratál de önmagában kevés. Hajamra is szoktam használni bár semmi gondom a fejbőrömmel így különösebb hatást nem vettem észre talán kicsit fényesebb a hajam tőle. Amúgy jó termék, szeretem és egyszer lehet újraveszem de most kipróbálok mást is, illetve a csomagolás miatt levonok egy csillagot mert bár tök jól néz ki, sajnos egyáltalán nem gazdaságos így hiába “olcsó”.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 24.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Bambusa Vulgaris Leaf/ Stem Extract

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.