Holika Holika

Ár:   3200 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: jud678, az összetevőket feltöltötte: yngsu, Módosítva: 2014. szeptember 22.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

99%-os aloe vera tartalommal, minden bőrtípusra

Használható hajra, arcra, testre

Nyugtatja az érzékeny, irritált bőrt.

Nincs benne: parabén, benzofenon, ásványi olaj, propilén-glikol, BHT (butil-hidroxi-toluol), állati fehérje, szintetikus anyag

Kiszerelés: 250 ml

Holika Holika Aloe 99% Soothing Gel 55 ml
Ár: 1900 ft /db + ajánlott postadíj , Eladó: ZaFi
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: --, fizetés: OTP számlára előresutalás
CeCeDrake

2020. február 21.

Igazi multifunkciós termék, évek óta alapdarab nálam.
A flakon alakja egyáltalán nem praktikus, de ettől eltekintek, mivel a gél szuper!
Hűsít, nyugtat, hidratál.
(A legtöbb öblítőtől viszketek, ez gyógyír a piros és égő bőrre.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 21.

Igazi multifunkciós termék, évek óta alapdarab nálam.
Hűsít, nyugtat, hidratál.
(A legtöbb öblítőtől viszketek, ez gyógyír a piros és égő bőrre.)

pankalany

2020. január 14.

Egy szó: imádom. Reggeli rutinban c vitamin szérum után használom. A csomagolással nem vagyok maradéktalanul elégedett, a nagy kiszerelés van még és egyrészt nekem nagyon nem áll kézre, másrészt elég nagy adag jön ki a legfinomabb nyomásra, szerintem fele is elég lenne. Mondjuk az arcom ezt a mennyiséget is szó nélkül becuppantja... Szuperül hidratál, a PC színezett 30-asa jön még rá és olyan szép a bőrképem, mint még soha.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 14.

adanita

2020. január 3.

Amióta megvan, csak ezt használom hidratálónak, és smink alá is. Mivel zsíros és problémás a bőröm, és nagyon nem mindegy, milyen krémet használok az arcomra.

Bátran ajánlom a holika.hu-t ha valaki be szeretné szerezni ezt a csodát, ugyanis többféle ajándék mintát is kaptam kipróbálásra. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. január 3.

cintialaura

2019. december 17.

Nyaralások alatt kötelező darab, jól kezeli és gyógyítja a piros bőrt. Arcra is jó plusz egy hidratáló rétegnek télen, nyáron meg zárásként. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 17.

Krisz86

2019. december 13.

Eddigi legjobb Aloe Vera gélem.Főleg arcra vettem.Nagyobb kiszerelésre ruháztam be és nem bántam meg,mondván ha arcra nem válik be jó lesz napégésre (bár arra van egy tökéletes csak is arra való gélem amit külföldön vettem).
Hűsít,azonnal be issza az arcbőröm.Nyáron,nagy melegben lesz a legjobb nekem :) Hideg időben kicsit kevésnek érzem zsíros/kombinált bőrömre,de lehet akár szérumokkal,olajokkal kombinálni is..

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 13.

patvik

2019. december 4.

Nagyon jó kis aloe vera gél, hűsít és puha érzetet hagy maga után, smink alá is szeretem használni, nem zsírosít. Újabban tisztított vízbe teszek egy borsónyit, jól összerázom és így kész is a házi készítésű arcpermetem. Nagyon szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 4.

Lilyvalentine

2019. november 15.

Nagy kedvencem nyárra. Lehűsíti az arcomat, tökéletes napégésre, jó testápolónak is. Egyszóval egy univerzális frissítő a bőrnek.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 15.

Vavoca31

2019. november 12.

Nálunk csodaszámba megy, a pasim lenyúlta :D Napégésre, összedörzsölt combokra, gyanta utána pöttyökre is kiváló! Könnyű az állaga, gyorsan beszivódik, viszont a tubusa inkább menő, mint praktikus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 12.

Xanacska

2019. október 31.

Nagyon jó minőségű, könnyen beszívódó gél. Sok mindenre használom: arcomat kenegetem vele (nyugtató, hidratáló, gyulladásokat lehúzza, pati hegeket eltünteti), fejbőrömbe masszírozom (hajnövekedést serkenti, nyugtatja és ápolja), testápolónak is nagyon jó (gyanta és epillálás után, égési sérülésekre és hegekre), sőt én még fogat is mosok vele (a sima fogkrémem után, ezzel a géllel kb 5percig mosom - ínygyulladásra nagyon jó, ill szépen csillog tőle a fogam).
Egyedül a tubus az, ami inkább a dizájnra fekszik rá, semmint a praktikusságra. Egyszerre nagyobb mennyiség jön ki, hiába próbálom óvatosan nyomni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 31.

Anett0721

2019. szeptember 15.

Ekcémára hajlamos bőröm van, arcomon is megjelennek időre időre a száraz viszkető foltok. Ez a krém megnyugtatja, géles állaga révén extra hamar beszívódik. Elsősorban arcra használom, de testen kijövő ekcémás foltokra is jó. Az esti arcápolási rutinom része.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 15.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Bambusa Vulgaris Leaf/ Stem Extract

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.