Holika Holika

Ár:   3200 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: jud678, az összetevőket feltöltötte: yngsu, Módosítva: 2014. szeptember 22.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

99%-os aloe vera tartalommal, minden bőrtípusra

Használható hajra, arcra, testre

Nyugtatja az érzékeny, irritált bőrt.

Nincs benne: parabén, benzofenon, ásványi olaj, propilén-glikol, BHT (butil-hidroxi-toluol), állati fehérje, szintetikus anyag

Kiszerelés: 250 ml

keresem! Holika Holika Aloe 99% Soothing Gel
Ár: megegyezés szerint v. csere , Eladó: Myrtle
Állapot: mindegy, üvegében, Helyszín: -, fizetés: --
Mary93

2019. május 29.

Imádom! Folyamatosan újra veszem és rengeteg mindenre használjuk a családban, a barátok is mindig elkérik ha jönnek hozzánk :D
Napégés, gyógyuló seb, bőr szárazság, csípések erre mindre jó, illetve és minden reggel használom az arcomra mint hidratálót, nagyon szereti a bőrőm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 29.

Limadunia

2019. április 22.

Imádnivaló, a legjobb aloe verás termék. Tényleg fantasztikus összetevői vannak, hatalmas adag, az illata kellemes friss uborkás-aloés, de nem túlzó. Én arcra használom leginkább, de napégésre sőt hajra is tettem már belőle. Könnyen beszívódik, hidratáló krém vagy smink alá alá szuper alap,. A csomagolás pedig nagyon jópofa, azt hittem hogy a tubusból ömleni fog a lé, de hál istennek a koreaiak tudják hogy kell normális tubusadagolót csinálni, így tényleg annyi jön csak ki belőle, amennyit én akarok. Ja és érzékeny bőrre is tökéletes, én bátran tolom szemre, szemkörnyékre is, és még csak meg se könnyezem.
Update: ha lehetne még egy plusz csillagot kapna, tegnap a teljesen kivörösödött lábamra kentem epilálás után, és kb fél óra alatt annyira megnyugtatta, hogy elmúlt a vörösség, máskor kell neki legalább egy nap. Hihetetlen!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 22.

viragi

2019. április 20.

Mintaként kaptam belőle több darabot, de nem győzött meg. Az alveola géljénél maradok továbbra is. Elsősorban nekem túl illatos, felesleges bele a parfüm. Másrészt nekem elég lassan szívódott fel, és nem is érzem, hogy hatásában több lenne a másiknál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 20.

bernadettu

2019. április 19.

Update: Egy hoszabb szünet után újra elővettem, már egész kevés van benne, de szerencsére már tudom, hogyan lehet kirázogatni belőle a gélt, és rájöttem, mennyire szeretem ezt a terméket, a nagy méretű kiszerelés felkerült a bevásárlólistámra.

Nekem az 55 ml-s kiszerelés van meg, imádnivaló a csomagolása, ez fogott meg benne elsőként meg persze az itteni jó értékelések.
Én főként arckrémként használtam, gyorsan beszívódik és kellemes, enyhe illata van, elillan.
Nálam nem okozott irritációt, hámlasztás és hialuron savas szérum után kentem fel.
Korábban az Alveola aloe géljét használtam és hatásában nem nagyon vettem észre eltérést, talán annyi, hogy ebben többféle természetesebb összetevő van és kevésbé marad ragacsos utána az arcom.
Nem igazán tudok rá rosszat mondani, de valahogy mégsem érzem csodaszernek, hátrányként említhető, hogy ezt nem lehet csak úgy leemelni egy drogéria polcáról, illetve valószínűleg az utolsó cseppeket nem lesz egyszerű kinyerni, elég kemény műanyagból van a tubusa.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 19.

Martus123

2019. április 1.

Imádom! Nekem eddig problémát okozott, hogy találjak egy jó hidratálót a fényvédő alá...hát ez lett az. Egyáltalán nem ragad, jól működik a rétegzés során is. Szeretem az illatát is..olyan uborkás vagy milyen :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 1.

Moncsika73

2019. március 8.

Update: másodjára rendelem újra. Nagyon szereti a bőröm. Állandó helye van a bőrápolasu rutinombanItteni vélemények alapján vásároltam meg😊 eddig meg vagyok vele elégedve.+ hidratálókent használom, főleg alapozó használata előtt .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 8.

hajdusara

2019. március 8.

Nagyon jó illata van , nagyon hamar felszívódott és puha érzést ad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 8.

Nagyon jó illata van , nagyon hamar felszívódott és puha érzést ad.

nanuka

2019. február 22.

Hamar beszívódik, friss illata van, de komedogén, így az arcbőrömre sajnos nem tudom használni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 22.

keserutimi

2019. február 12.

Én is az itteni jó vélemények miatt vettem meg, és nagyon megérte. Reggel és este is használom a rutinomban. Kellemesen hidratál, és segít enyhíteni az arc pirosságán, illetve a sebek gyógyulásában. Mindenkinek be kell szereznie egy aloe gélt vagy egy növénykét otthonra :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 12.

diadempigi

2019. január 6.

Egyszerűen imádom. A férjem is imádja, pedig nem piperkőc. :) Már az ötödik flakonnál tartunk, mindig kell itthon lennie. Szuper testápolásra, borotválkozás után, csípésre, leégés után. Egy csodaszer finom kellemes illattal.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 6.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Bambusa Vulgaris Leaf/ Stem Extract

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.