Holika Holika

Ár:   3200 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: jud678, az összetevőket feltöltötte: yngsu, Módosítva: 2014. szeptember 22.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

99%-os aloe vera tartalommal, minden bőrtípusra

Használható hajra, arcra, testre

Nyugtatja az érzékeny, irritált bőrt.

Nincs benne: parabén, benzofenon, ásványi olaj, propilén-glikol, BHT (butil-hidroxi-toluol), állati fehérje, szintetikus anyag

Kiszerelés: 250 ml

nagyediterika

2021. augusztus 15.

Egész nyáron ezt kentem az arcomra reggelente, mert gyorsan beszívodik és nem izzadok tőle, nekem bejön. Másokkal ellentétben még az illatát sem találom zavarónak, sőt.
Az aloe gélek kb. mindenre, bármire használhatók, meg akár síkosítónak is.
Csak ez jóval olcsóbb, mint az FLP-s...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 15.

Az aloe gélek kb. mindenre, bármire használhatók, meg akár síkosítónak is.
Csak ez jóval olcsóbb, mint az FLP-s...

chrism34

2021. július 20.

Olyan mint a bazi nagy görög lagziba a windex. Mindenre jó!! Szúnyogcsípés,száraz könyök, korpás fejbőr,kidörzsölődés, napégés,stb.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. július 20.

fancy917

2021. július 1.

Különösebben nem vált be nekem, az én bőrömnek a shea vaj jobbat tesz, elajándékoztam inkább.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 1.

senskin

2021. június 18.

Arcra próbáltam, remekül beszívódik és hidratál, szinte beissza a bőröm. Nyáron még jobb használni, könnyű és nem zsíros, mégsem szárít. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 18.

AnnaAnyaralu

2021. június 16.

Nagyon szeretem. Ekcémás bőrömre szuper, hajvegre is teszek, gyorsan beszívódik, kelles érzetet hagy maga után.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 16.

reverzozm

2021. június 16.

Nagyon szeretem, nekem ez a "mindenre is" jó, leégés, sérülés stb, arcra is kentem, mikor leégett, nem is hámlott le, imádom 🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 16.

drz400

2021. június 9.

Szuper és sok mindenre használható, de az illata nekem nagyon durva :D mostmár nem is nagyon használom arcra...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 9.

SzSara29

2021. május 6.

Csatlakozom az előttem szólókhoz, az illata ellen nekem is vannak kifogásaim, túl erős, és egyáltalán nem számítottam erre, hiszen azt feltételeztem, hogy ha 99% aloe, akkor kvázi "natúr". Nem reagált rá rosszul a bőröm a parfüm ellenére, de ez feltehetőleg csak a szerencsén múlott. Őszintén végső mentsvárként rendeltem meg, (egyébként a The Ordinary nmf+ha hidratálóját használom, de azt nem tudtam keríteni, pedig a lelkemet is eladnám érte) és nem okozott csalódást! Jól hidratál, könnyed, a gyulladás csökkentő hatása nagyon jót tett a pattanásaimnak, a hialuron szérumommal összekeverve tökéletes elegyet alkot. Az adagolása nekem sem a szívem csücske, alig nyomom meg de így is rengeteg jön ki belőle. Bár még ez a legkevesebb, amúgy is meg szoktam masszírozni az arcomat esténként, 2-3 perc masszázs után az az irtózatos mennyiség is gond nélkül beszívódik. Ha a TO-nak továbbra is készlet hiánya lesz, lehet, hogy újra veszem.

Update: a téli hideg és a távfűtésnek köszönhető száraz levegő nagyon kiszárított mindenhol, az arcomra kezdett kevés lenni a hidratáló ereje, úgyhogy elkezdtem a hialuron mellett 1-2 csepp squalenet is kevertem bele, és úgy nagyon jól működött. A fejbőrömet pedig megmentette. Folyton viszketett és hámlott, a korpásodás elleni sampon mit sem használt. Gazdagon bekenem vele a fejbőrömet, várok kb 20 percet aztán hajat mosok, és nincs több viszketés vagy húzódás, és a hámlás is megszűnt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 6.

GirlsPower

Korcsoport: < 18
2021. április 12.

Nagyon nagyon jó krém. Az arcom és a bőröm is nagyon szereti!
Az arcom borzasztóan hámló, száraz volt, egyszerűen fájt kinyitni, de miután ezzel kenegettem, hihetetlenül puha lett!
A testem nagyon érzékeny, száraz, ekcémás volt, ezzel kentem és a viszketés elmúlt, és anélkül hűsítette le a bőrönet, hogy kiszárítaná.
A felkenés után kb.30 perc után már teljesen be is szívódik, de már 5-10 perc után is képes "rászáradni a bőrre". Szóval nagyon gyorsan beszívódik, de a hidratáltsága legalább egy napig teljesen kitart.
Utálom ha egy krém ragad, vagy nagyon erős illata van, de ez nagyon jó, és könnyen el is oszlatható.
Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2021. április 12.

Nagyon nagyon jó krém. Az arcom és a bőröm is nagyon szereti!
Csak ajánlani tudom.

Virág-os

2021. március 22.

Egyszerűen imádom, van amikor nagyon gyorsan becuppantja a bőröm és van olyan terület, ahol lassan szívja be. Szeretem, hogy magas az aloe tartalma.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 22.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Bambusa Vulgaris Leaf/ Stem Extract

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.