Holika Holika

Ár:   3200 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online a Beauty Lab-n 3190 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: jud678, az összetevőket feltöltötte: yngsu, Módosítva: 2014. szeptember 22.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online: Beauty Lab, 3190 Ft

99%-os aloe vera tartalommal, minden bőrtípusra

Használható hajra, arcra, testre

Nyugtatja az érzékeny, irritált bőrt.

Nincs benne: parabén, benzofenon, ásványi olaj, propilén-glikol, BHT (butil-hidroxi-toluol), állati fehérje, szintetikus anyag

Kiszerelés: 250 ml

Ár: 2 300 Ft , Eladó: Cosibella.hu
Fizetés: utánvét, kreditkártya, banki átutalás, online fizetés, Szállítás:GLS, Magyar Posta, Packeta Csomagpont
Ár: 3190 Ft , Eladó: Beauty Lab
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:GLS, Foxpost, Pick Pack Pont, saját átvevőpont

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

ramonanagy0669

2023. január 7.

Már majdnem elfogyott az első flakon , de már meg is rendeltem az utánpótlást.
Szeretem a Holika holika termékeit, ár-érték arányban megfelelő, az incijük is teljes mértékig elfogadható , sőt teljesen jó.
Az aleo verás termékeket egyszerűen előnyben részesítem, és ez a termék nálam nagyon is nyerő lett.
Használom testre,arcra, hajra. Arcon lassan de szépen letisztítja a pattanásokat, testen azt vettem észre kicsit gyorsabban dolgozik, úgy érzem ott hatékonyabb volt amikor egy egy kisebb pattanás megjelent. Hajon hajpakolással együtt kenem fel, imádja a fejbőröm és a hajszálaim a tövétől a végéig.
Nálam hibátlan és újra vevős termék lesz! Remélem nem tervezik kivonni a forgalomból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. január 7.

Már majdnem elfogyott az első flakon , de már meg is rendeltem az utánpótlást.

lea9

2022. november 10.

Jó az állaga,könnyen beszívódik és viszonylag kevés kell belőle mert siklik a bőrön.Én nem vettem észre semmi extrát de jól hidratál,szeretem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. november 10.

eediee

2022. szeptember 29.

igazából én semmi különbséget nem véltem felfedezni sem az arcbőrömön, sem a testemen tartós használat után. nyáron mondjuk a hűtőben tartottam és jól esett magamra kennem. pattanásokat nem okozott, de kicsit ilyen fényes réteget hagyott az arcbőrömön felkenés után. ezután kipróbáltam úgy, hogy egy másik krémmel (avene tolerance extreme emulsion) összekevertem és úgy vittem fel az arcomra. így egy mattabb, szebb eredmény született.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. szeptember 29.

boni04

2022. augusztus 16.

Nagyon szerettem, szerintem szuper termék! Váltottam 100%-os hiper-szuper bio aloe gélre, és meg is bántam, ez sokkal jobban tetszett!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. augusztus 16.

mafalda

2022. július 17.

Azért rendeltem mert sajnos eleg fiatalon lett rajtam néhány szaborreás keratózis 😥 a bőrgyógyász azt mondta kenegessem aloe varával mert valakinek leesik tőle, sajnos én nem tudom minden nap igazi aloe verával kenni, így megvettem ezt. Igaz most se kenem állandóan de hátha, ha más nem marad a műtét.
Amúgy epilálás után a lábamra szoktam még kenni marha jó, tényleg nyugtat. Az arcomra egyszer próbaltam hihetetlen hamar beitta a bőröm, hajra még nem kentem de érdekes lehet ki fogom próbálni. 😊

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. július 17.

TokyoGirl

2022. május 13.

Mivel sok jót olvastam róla, rendeltem egyet. Már pár hete használom, teljesen megvagyok vele elégedve. Igazi csoda! Helyreteszi az arcszínemet, eltünteti a pattanásokat, felfrissíti a bőrt. Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 13.

Zitalia007

2022. április 29.

Nagyon jó termék, jó az állaga, száraz és kombinált bőrre is ideális. Gyorsan beszívódott és finom puha lett tőle a bőr :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 29.

Jazi

Korcsoport: >54
2022. április 28.

Ez a termék egy csoda,ami szinte mindenre jó.Sokszor az arcomra is kenem ,mint egy pakolást,amit nem szív be a bőröm,azt lemosom.
Egy áldás a száraz,erősen igénybe vett kezeimnek is,vastagon bekenem,és pillanatok alatt becuppantja.Nagyon jó hatású,kellemes kis krém.Sajnos a rengeteg használattól,viszonylag hamar elfogy.A Notinon van a legkedvezőbb ára jelenleg,azt hiszem1900.-
Az egyik legkedveltebb termékemmé vált.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2022. április 28.

Az egyik legkedveltebb termékemmé vált.

Timi01

2022. április 26.

Eddig nálunk csodaszer kategória :). Kislányom mindentől is viszketett, sokszor véresre vakarta magát. Ekcémára hajlamos a bőre, de fogalmam sincs, mi okozza ezt nála. Rengeteg esténket rontotta el, hogy úgy vakarózott mint egy bolhás eb. Azt már össze sem merem adni mennyit költöttem a különböző testápolókra, olajos tusikra. Nem a pénzt sajnálom, hanem, hogy nem segítettek. Pedig mindent próbáltam már. Egyedül talán az Uriage bariederm cica spray hozott némi enyhülést. Miután egy komplett gyógyszertár raktárkészletét rákentem eredménytelenül, gondoltam kipróbálom ezt a gél. Amióta használom, egyszer sem vakarózott, direkt figyeltem. Eddig állandóan húzkodta a pelusát, borzasztóan irritálja a derekát és a popsiját, most pedig az ég világon semmi baja :). Remélem, hogy így is marad, gondolatban gyorsan le is kopogom, szegény nagyon sokat szenvedett eddig ha nem szteroidos krémmel kentem, de azt nyilván próbáltam kerülni amennyire tudtam :)
A gél elég sűrű, ezért viszonylag gyorsan fogy, szerintem lehet szabályozni a kinyomandó mennyiséget, sokszor csak egy borsónyi adagra van szükség, azt is lehet. Kicsit masszírozni kell a bőrbe, úgy pár percen belül felszívódik és nagyon szépen hidratál.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 26.

HmM

2022. március 12.

Még pár éve próbáltam először, akkor külföldről rendeltem és abszolút imádtam. Aztán jött tavaly a csúnya szigorítás és nem mertem ebayezni, drogériákban fellelhető alternatívákat kerestem, sikertelenül.. Aztán megláttam, hogy jé, ezt lehet kapni notinon?? Be is szereztem egy flakonnal és igen, ezt aztán egy másik aloe gél se tudná felül múlni. Igen, van benne parfüm, de ahogyan pár perc alatt lehúzza a legpirosabb, leggyulladtabb pattanást is, az meg ér egy misét. Egyedül a flakonba tudok belekötni, mikor már kevés gél van benne, két marékkal kell szorongatnom, hogy ki tudjam nyomni, plusz nem igazán lehet irányítani a minimum kinyomható mennyiséget. Szerintem majd át fogom kapargatni egy tégelybe

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. március 12.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Bambusa Vulgaris Leaf/ Stem Extract

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.