Holika Holika

Ár:   1800 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   10,5 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: dio14, Módosítva: 2020. július 20.

Kiszerelés:   10,5 g

Többfunkciós púder: fedést ad, mattít, kiegyenlíti a bőr textúráját, SPF30 / PA+++ fényvédőt tartalmaz.

2 árnyalatban kapható

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

v.szilvia789

2019. augusztus 19.

Nekem nagy kedvencem ez a púder, nagyon jól mattít, főleg napközben, nem csomósodik össze az alapozóval. Szerintem koreai púderhez és más púderhez képest is nagyon jó és erős fedése van, fényvédőre kenve gyakorlatilag le lehet fedni vele az arcot.Nyilván ez nem egyenlő egy alapozó használatával, de egységes bőrképet lehet vele elérni. Meg azért alapvetően nem egy púdertől kell fedést várni, arra ott az alapozó, bb. Az hogy rózsás-pinkes a szín, az a képeken is eléggé látszik, ez nem a termék hibája. A világosabb tényleg nagyon világos, még nekem is csak télen jó, a sötétebb viszont legalább két árnyalattal sötétebb, így világos de kicsit lebarnult bőrre ideális. Szeretem, hogy nagyon sűrűre préselt, így nem porzik ecsettel, a puffnijával pedig remekül le lehet mattítani napközben a kifényesedett részeket. Az illata az elején, frissen bontva elég jellegzetes, de vannak ettől sokkal erősebbek is, nem húzom magam után (igaz, nem is kenek egy kilót magamra), ahogy fogy, úgy gyengül az illata is. A tok nagyon strapabíró, hozom-viszem hónapokig, mégsem esik szét. Ennyi pénzért egy egy nagyon is jó púder, pedig elég sokat kipróbáltam, ezt többször újra vettem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 19.

dio14

2019. május 19.

Sajnos ez a púder nem lett a kedvencem. A világosabb árnyalat van meg, de eléggé rózsás árnyalat, az én sárgás tónusomtól elüt. Van némi fedése, de nem túl tartós. Ami a legjobban zavar benne, hogy nagyon illatos, sokáig érzem, ill. az én bőrömön komedogén. Ritkán nyúlok érte.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 19.