Holika Holika

Ár:   990 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dana1983, Módosítva: 2018. június 21.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Vízhiány

Az eperkivonatot tartalmazó ultravékony szövetmaszk hidratálja és tonizálja a bőrt. A növényi kivonatok segítenek a rugalmasság megőrzésében, és egységesebbé, ragyogóbbá teszik az arcbőrt. A yuzu- és kamilla kivonat nyugtat, csökkenti az irritációt, bőrpírt.

Leander

2019. október 1.

A hatása kissé semmilyen, max. egy minimális frissítés/hidratálás érezhető. Maga a maszk pedig az egyik legrosszabb minőségű fátyolmaszk amit valaha próbáltam - fura a mérete, nehéz széthajtogatni, macerás felrakni, könnyen szakad. Aztán az is lehet, hogy csak én fogtam ki egy hibás darabot. De ennyiért messze jobbakat lehet kapni, sőt, már olcsóbban is sok jobb fátyolmaszkkal találkoztam. Mindemellett nem volt azért szörnyű sem összességében, irritációt, gondot nem okozott, a hatása közepes, az illata kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 1.

riedl

2019. szeptember 26.

Koreai ismeros ajandekozott meg ezzel a termekkel es milyen jol tette! Micellas viz utan meg egy arcradirozas es vegul ez kerult fel az arcomra, rozsakvarc hengerrel szepen bemasziroztam. Friss es hidratalt lett a borom! En utananezek mik vannak meg ettol a cegtol. Szimpatikus, h nincs "piros" osszetevo benne, plane a hipererzekeny boromre...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 26.

candy28

2018. október 31.

Most sajna extrém zsíros lett az arcom (lehet az antibiotikumtól), lemostam micellás vízzel az arcom, utána pedig felraktam a maszkot. Én általában tovább szoktam picit hagyni, hát most kb. 25 percig sikerült fent hagyni. Nagyon puha lett utána a bőröm és eltűnt a zsíros érzet. :) Hozzá kell tenni jó nedves a maszk, nem szárad ki amíg fent van. A maradék nedvességet amikor eltávolítottam a maszkot, belemasszíroztam a bőrömbe. Kb. két nap után megint kezdett zsíros lenni, ekkor raktam fel újat. Megint jó volt. Ezt megismételtem még harmadjára és most már nincs zsíros érzet. Csodás maszk. Én eper illatot nem éreztem. Semleges illata volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 31.

tyukanyo

2018. szeptember 21.

Nem gondoltam volna hogy ilyen jók a koreai fátyolmaszkok. Nagyon kellemes hűsítő érzés volt viselni és csodaszépen feltöltötte az arcomat. Nem vagyok szakértő de olyan volt mintha kevésbé lett volna zsíros használat után, mintha feltöltötte volna vízzel ezért nem termelődött felesleges faggyú.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 21.

strauszkinga

2018. június 21.

Én tökre szerettem ezt a maszkot! Filléres kiadás, túl nagy változást nem vettem észre a bőrömön a használata után, maximum azt, hogy hidratáltabb lett, de szerintem ettől függetlenül néha jól esik az ember lányának egy kis kényeztetés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 21.

Antioxidánsok: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Gyulladáscsökkentők: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer, Propylene Glycol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!