Holika Holika

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet feltöltötte: vador, Módosítva: 2013. március 8.

Bőrprobléma:   Tág pórusok

Mattító és póruscsökkentő hatású transzparens púder.

Kiszerelés: 10 g

d-i_n-a

2014. szeptember 29.

Update: Azóta nem használom...egyáltalán nem mattít és a póruscsökkentő hatása is egyenlő a nullával...cserébe viszont olyan természetellenes rózsaszín pofát varázsol hogy az valami botrány..:D

Egy kicsit csillog..ami engem idegesít ugyanis nekem még jobban kiemeli a bőrömön lévő hibákat még jobban kiemeli :S
Mattító hatása 3-4 óra..
Kicsit csalódás.. :( De még adok neki egy esélyt..a csomagolása rohadt aranyos..és a hozzá való pufni is :D Illata pedig ugyanolyan mint a Holika Holika petit bb cleaning-nek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 29.

Mattító hatása 3-4 óra..