Holika Holika

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet feltöltötte: svivko, Módosítva: 2014. szeptember 10.

Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

A hidratáló anyagokban gazdag, mikroszkopikus méretű buborékok finoman kitölti az egyenetlenségeket, és közben mégis könnyed, légies. Finoman eltünteti a tág pórusokat.

• A pamut kivonatnak köszönhetően a felesleges faggyút felitatja, és a bőrt photoshop hatással szépíti.
  • lótuszvíz pedig kezeli a kitágult pórusaid.
  • noni kivonat óvja bőrödet a külső behatásoktól, mint a por , miközben feszesíti azt.

Édes, imádnivaló vattacukor illattal!

Kiszerelése: 50ml

Mildi

2015. március 9.

Ugyanazt tudja, mint a krém változata (http://kremmania.hu/kremek/holika-holika-sweet-cotton-pore-cover-base), csak kicsit körülményesebb az adagolása, annak ellenére, hogy ezt szánták a szofisztikáltabb kiszerelésnek. Nagyon nehéz belőle kis mennyiséget kifújni! Tág pórusú zsíros bőrre, amilyen nekem van, ideális, de ez se csodaszer. Én csak egy kis kompakt púdert szoktam rátenni, és kész is az alap. Az illata pedig mennyei.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 9.