Hollister

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zdoreebaba, Módosítva: 2014. augusztus 21.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Illatkategória: fás-pézsmás

Fő jegyei: ananász, jázmin, szantálfa

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

zdoreebaba

2014. szeptember 26.

Aki a meleg, nyárias, édesebb illatok kedvelője, az biztosan szeretni fogja ezt a parfümöt.
Egy probléma van vele, hogy Magyarországon nem sűrűn lehet hozzájutni.
Nekem úgy sikerült megismerkednem vele, hogy unokatestvérem Bécsből származik és nagy rajongója a Hollister termékeknek, amely nem csak szépségápolási termékekkel foglalkozik, hanem ruházati cikkekkel és különböző kiegészítőkkel is. Személy szerint neki ez a nagy kedvenc illata, amit nyáron nagy büszkeséggel mutogatott. Igazi fiatalos, tiniknek, az édes illatok kedvelőinek szóló illat. Az árát nagyon sokalltam (12000 forint), de az illat kárpótol mindenért.
A kifújás pillanatában egyből az ananászt ismertem fel és nagyon megtetszett később a virágok illata, a jázmin és a szantálfa dominál benne. :)
Az üvegcséje nagyon kis egyszerű. Egy szimpla áttetsző üvegről van szó, melyet egy divatos rózsaszínű virágszirom díszít. Divatos, fiatalos és örök illat!! :)
Köszönöm unokatesó, hogy megismertetted velem ezt a csodát. <3 Azóta is keresem, de sehol semmi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 26.

Egy probléma van vele, hogy Magyarországon nem sűrűn lehet hozzájutni.