Hope Girl

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Maddie, Módosítva: 2018. január 24.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Vízhiány

Gazdag, krémes állagú arctisztító mézzel, propolisszal és méhpempővel. Nem szárítja és nem irritálja a bőrt.

Maddie

2018. január 12.

Nyilván zsákbamacska elérhető vélemények nélkül, pláne megtekinthető összetevőlista nélkül rendelni. De közben izgalmas is, hátha talál valami nagyon jót az ember leánya, és a koreai márkákban amúgy is hajlamos vagyok megbízni.
Bevezető akcióban volt Jolse-n, amikor leadtam egy rendelést, és mivel szerettem volna valami kíméletes arctisztítót így télvíz idejére, és ez a termék olyan csodás dolgokat ígért, hát megrendeltem.
Ma érkezett. Az összetevőlista szemügyre vételekor már morogtam, de hát a puding próbája az evés, a komedogén összetevők miatti félelmem csak nem riaszthat el, úgyhogy kipróbáltam.
A tubusból fényes, nyálkás-nyúlós-ragacsos, fehéres színű valami jön ki, ami az arcbőrön teljesen fehérré válik vízzel való érintkezést követően. Namármost, a gyakori orrfújástól az orrom töve picit érzékeny, ott csípett, lemosáskor véletlenül belement a szemembe, nagyon csípett. Leöblítés után az eredmény: borzalmasan feszülő, "csikorgósan tiszta" bőr, az orrom töve irritáltnak érződött, az arcom minden mozdulatát éreztem és az orrom szinte fájt, annyira feszült a bőröm. A hyaluron savas szérumot és utána a hidratálót úgy itta be a bőröm, hogy az arckrémből kénytelen voltam dupla adagot felkenni, de még most sem tökéletes az arcom "közérzete".
...
Nagyon nem erre számítottam a leírás alapján. Szeretném azt mondani, hogy majd még próbálkozom vele, de ez az élmény valószínűleg eltántorít tőle. És most bosszant, hogy ezzel a zsákbamacskázással kidobtam vagy 7-8 dollárt az ablakon. Legalább lett egy jó drága lábfürdetőm....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 12.

...

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Myristic Acid ti I eu I i 3 0

Lauric Acid ti I eu 4 1

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.