Hourglass

Ár:   £26   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   3,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: abicicaaa, Módosítva: 2019. október 7.

Ár:   £26
Kiszerelés:   3,5 g
Lelőhely:   külföld (Sephora), online

Krém szemhéjfesték finom glitterdarabokkal a multidimenzionálisan ragyogó fényért.

5 árnyalatban kapható

Hourglass Scattered Light Glitter Eyeshadow (Reflect)
Ár: 11500Ft , Eladó: CherryBlossom
Állapot: Párszor próbált , Helyszín: Budapest, XIV., fizetés: Banki előre utalással, postával küldöm (+posta költség)
Ár: 8.000 Ft , Eladó: KezdoManias
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Posta vagy fox előre utalás után

szaszkoj

2021. január 7.

Gyönyörű pigment-glitter hibrid szemhéjfestékek! Nekem két árnyalat van meg, a Ray, ez egy meleg középbarna erős ezüstös fénnyel és arany-ezüst mikroglitterrel, és a Reflect, ez egy klasszikus, kissé rózsaszínes pezsgőszín, nem annyira glitteres, mint inkább fényes, de ebben is vannak apró glitterek.
Mindkettő gyönyörű, építhető és nagyon tartós, rajtam szemhéjalappal 12 órát is bírnak halványodás,csíkozódás vagy potyogás nélkül.
Felvitelkor a mikroglitterek egy kicsit tudnak potyogni és megülnek az arcon, de nap közben már nem hullik. Én nagyon minimál módon szoktam őket használni, valamelyik színt felviszem a teljes szemhéjamra, a mélyítővonalban pedig a bronzosítómat satírozom el, így is nagyon látványos sminket lehet velük készíteni, mert a kis glittereken mindig máshogy törik meg a fény és minden szögből egy kicsit máshogy mutatnak.

Az egyetlen hátrányuk az áruk, sajnos nagyon drágák, kb. 10.000 forint darabjuk, de mivel nagyon szépek, további színekre is be fogok ruházni.

Ps. már kilenc árnyalatban kaphatóak, nem csak ötben.

Update: Vettem még egy árnyalatot, a Smoke-ot. Ez egy hűvösebb taupe szín ezüst, arany és lilás mikroglitterekkel. Rendszeresen használom mind a három színt, ujjal és lapos ecsettel is jól felvihetőek. Viszont azt vettem észre, hogy a tartósságuk eltér: a Ray 12-16 órán át meg sem mozdul szemhéjalappal, a Smoke is bír 12 órát, a Reflect viszont hajlamosabb beülni a szemrácokba, bár 8-9 órán át ez is simán bírja.

Update 2: Még egy árnyalatot beszerezte, a Blaze-t, ez egy erősen rose gold beütésű réz árnyalat, arany, ezüstös és réz színű mikroglitterekkel. Ez a tartósabb árnyalatokhoz tartozik, rajtam szemhéjalappal 12 órát simán kibír, nem halványodik el és nem potyog.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 7.

Ps. már kilenc árnyalatban kaphatóak, nem csak ötben.

Mse

2020. október 3.

Nagyon szeretem az Houglass dolgait, így ezt is be kellett szereznem. Aura árnyalatban vettem. Megbízható, nem kell figyelgetni egész nap, hogy ott van-e, nem vártam ilyen tartósságot, ezért meglepett.
Csodálatos árnyalatok, csodálatos fény a szemhéjon.
Talán az Armani hasonló termékének Stellar árnyalatát jobban szeretem, de ez semmit nem von le az értékéből.
Az egy éves szavatossági időt nem tudom mennyire kell komolyan venni, figyelek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 3.

Csodálatos árnyalatok, csodálatos fény a szemhéjon.
Az egy éves szavatossági időt nem tudom mennyire kell komolyan venni, figyelek.

JDiana

2020. január 3.

Gyönyörű színek és krémes gazdag textúra. Könnyen kezelhető. Ha ez rajtam van mindig megkérdezik mivel sminkeltem. Nekem az aura szín van meg ami egy rózsaszín és a 2019es karácsonyi trio pakk ami kisebb kiszerelésben a arany, egy barnas es egy rozsda árnyalat. Mind gyönyörű

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 3.