Huda Beauty

Ár:   $18   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet feltöltötte: yslchanel92, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2016. július 6.

Ár:   $18
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A létező leggyorsabban száradó, legfeketébb és legerősebb tartású, vízálló műszempilla ragasztó.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

kottazur

2018. március 9.

Eddig egyszer hasznaltam, konnyu volt vele dolgozni es nem mozdult el/lazult meg a pilla kesobb sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 9.

Emulgeálószerek: Sodium Dodecylbenzenesulfonate
Tisztítószerek: Sodium Dodecylbenzenesulfonate