Huda Beauty

Ár:   $18 -$39   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: orsolya72121, Módosítva: 2016. május 17.

Ár:   $18 -$39
Kiszerelés:

Természetes szálakból készülő, állatkísérlet mentes műszempilla. Ez a könnyű viselet tökéletes a természetes kinézethez és egész napi kényelmes viseletet nyújt. A szempilla guru, Huda Kattan tervezte ezeket azért, hogy ezek legyenek a leggyönyörűbb szempillák, amiket valaha is viseltél. Többször felhasználható törődéstől függően.

Ár: 6000Ft , Eladó: csutkababaa
Állapot: ÚJ, bontatlan, Helyszín: Mosonmagyaróvár, fizetés: fizetés banki utalással és foxposttal küldöm
Huda Beauty #23 Hoodie Lashes
Ár: 3500Ft (+posta) , Eladó: Csillampor26
Állapot: Teljesen új, Helyszín: Debrecen, Budapest, Miskolc, fizetés: Személyesen vagy posta/foxpost

csengenagy1

2021. január 21.

Én a Hoodie nevű fazont vásároltam meg, elég radikális, de én imádom. Hatalmas szempilla, felér a szemöldökömig, viszont engem ez nem zavar. Nagyon dús, szép íveltek a szálak. Könnyű felhelyezni, szépen kinyitja a szemeimet. Ha extra sminket szeretnél akkor mindenképp ezt a fazont válaszd. A csomagolása nekem nagyon tetszik, az ára is jó szerintem. Kétszer használtam már, de szépen megtisztítottam, így most is olyan mint az új.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 21.

lulley93

2020. február 9.

Hat nemtom, nekem egy alkalom utan elszakadt🤣 az aliexpressesek meg birjak... nem tetszett az a stilus, amit en probaltam, mert olysn “vagott vegu” volt, en az elvekonyodo veget szeretem (lehet, hogy van olyanja is). Amig aliexpressen lehet venni hibatlan minosegu nercpillat 1 dollalert darabjat, addig en csak kirohogom ezeket a tularazott darabokat, foleg, ha a minoseg sem olyan, mint a kinai.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 9.

rozsaszincipellocske

2019. január 5.

Szerintem ki kell fogni kinek melyik válik be. Van amelyik tökéletes minden féle szempontból! 😍 Van amelyik viszont nekem borzasztó nehezen idomult a szemhélyamhoz mert annyira merev, ezáltal nem is igazán tudtam fel ragasztani. Pedig aztán elég sűrűn viselek soros pillát, van gyakorlatom a felhelyezésben. Szóval ha valaki megleli a számára tökéleteset közülük az élete pillája lesz szerintem. 😍

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 5.

bonitabalazs

2018. november 29.

Annyira szépek ezek a pillák!
Én a Sasha pillát használom, általában ha buliba megyek vagy fotózásra.
Nekem kb fél évig bírta, de már rendelem is a következőt!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 29.

Annyira szépek ezek a pillák!
Én a Sasha pillát használom, általában ha buliba megyek vagy fotózásra.
Nekem kb fél évig bírta, de már rendelem is a következőt!

BibianaBirova

2016. november 19.

A legjobb műszempilla márka!! Szinte az összes tipus megvan, és mind csodálatos, akár 25-30 alkalmat is kibír.
Mindenképp érdemes kipróbálni mindenkinek, aki szereti a műszempillákat.
A legszebb tipusok a Scarlett, Faux Mink-ből a Farah, Mink-ből pedig a Raquel és Audrey. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 19.

Mindenképp érdemes kipróbálni mindenkinek, aki szereti a műszempillákat.

yslchanel92

2016. szeptember 28.

Ezt is szintén Londonban a Harrods üzletben vásároltam meg a Faux Mink Lashes Farrah pillát, valami álom, szebbnél szebb pillái vannak a márkának, tervezem, hogy veszek még többet . ( többször használatos pillák )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 28.