Huda Beauty

Ár:   €23   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   online, Douglas   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: manobeka, Módosítva: 2023. augusztus 16.

Ár:   €23
Lelőhely:   online, Douglas
Kategória:   Sminkek szájra
Bőrprobléma:   Vízhiány

Hidratáló, krémes ajak- és arcfesték harmonikus színárnyalatokban, amely néhány mozdulattal a halványról élénkebbé változtatható. A hialuronsav púdernek és a kókuszkivonatnak köszönhetően ultra kényelmes, hidratáló és könnyű, de mégis rendkívül tartós. A szivacsos applikátorral a Lip Blush könnyen, menet közben is felvihető az ajkakra és az arcra. Többfunkciós formula, amely szatén-matt, elmosódó hatással színezi az arcot és az ajkakat, és amely egész nap kitart.

Ár: 3000 Ft , Eladó: Orsell
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapesten lehetséges.
3500Ft - Huda Beauty Lip Blush Creamy Lip and Cheek Stain
Ár: 3500Ft+pk , Eladó: Bridget12
Állapot: 1-2 alkalommal használt , Helyszín: --, fizetés: Fizetés utalással, postán maradóval/foxpost küldöm

deardeer

2023. szeptember 23.

A Coral kiss árnyalat van meg és hát imádat! Természetes hatású, lerobbanthatatlan és nagyon kényelmes viselni. A kedvenc ajakszinezőm jelen pillanatban.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. szeptember 23.

manobeka

2023. augusztus 9.

Leszek én az első akkor.A 2023-as év sminkterméke címet ennek adnám.
Nagy volt a hype körülötte és megmondom őszintén mivel nagyon szeretem a jó rúzsokat, természetesen megvettek.Nem voltak elvárásaim, volt már nem egy matt rúzsom vagy ajakfilcem, színezőm a neves márkáktól, nem nagyon jöttek be.SŐT , én ezt a márkát sem szeretem nagyon.
NA de ez...ezt nem tudom szavakba önteni..nem is tudom pontosan mi, mintha ajakfilc lenne, de annyira könnyű a textúrája, hogy még annál is könnyebb.
A felvitele egyszerű..nemhogy egyszerű, szinte semmi..jó az applikátora, nagyon szépen terül.Rétegezhető, de én 1 rétegben szeretem hétköznapra. Csak felkenem, ujjal picit átmegyek rajta és voila!! Kész! Megszárad, onnantól lerobbanthatatlan.De tényleg, még a zsíros kaját is nagyon jól bírja.Olyan enyhe színezetet ad, de látszik hogy ott van.Nem mondom hogy nem szárít maradéktalanul, de a társaihoz képest, szinte alig és nem veszem észre a számon.NA ez az igazi trükk.És ez kell, ne kelljen figyelgetni egész nap.Pillekönnyű viselet, nem ül bele az ajkakba.Viszont az hozzátartozik nyílván egy cserepes mentes, szépen leradírozott, előtte jól behidratált szájon kell alkalmazni,mint minden rúzst amúgy is.Szóval nagyon jó termének és egyenlőre egyedülállónak tartom a piacom, nem csoda, hogy még Ali Andrea is isteníti.Szerintem minden színe hordható, világos bőrre is, szépen szolidul a színe, mikor szárad, nem kell megijedni.Nekem a Peachy kiss és Coral kiss van, de az Apricotot is meg fogom venni és külön öröm, hogy a Douglas weboldalán rendelhető.
Ha már a nap közepén járok és kezd a szám kiszáradni slusszpoénként az inglot ajakápolómat rákenem, még akkor sem mászik el és szép marad.Leszedni? Sehogy, se olajos lemosó, se zsíros kaja, talán nap végén a micellás olajos lemosó és olajos ajakradír.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2023. augusztus 9.

Leszek én az első akkor.A 2023-as év sminkterméke címet ennek adnám.