Huda Beauty

Ár:   £26   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Csillampor26, Módosítva: 2019. május 27.

Ár:   £26

Cream-to-powder contour és bronzosító. Építhető, víz- és izzadásálló, hosszan tartó.

5 árnyalatban kapható

Ár: 9990 , Eladó: hartkitti
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel

Dorcikahh

Korcsoport: < 18
2020. október 18.

Imádom Hudát, imádom a márkát, a Fauxfilter alapozó a legnagyobb kedvencem... és mostantól ez. A Fair árnyalat sötétebb, mint pl az Essence bronzereiből vagy kontúrjaiból a legsötétebb verzió...ez kicsit fura. Szóval nagyon kevés kell belőle. Egyébként gyönyörűen eloszlatható, extra tartós. Nagyon szeretem. Tökéletes, hibája nincs.... kivéve az, hogy nagyon gyorsan fogy, ez az egy ami miatt csalódott vagyok. 4 hete!!! használom, és már kilátszik a tégely alja...ennyi pénzért kétszer ekkora mennyiséget várnék, ez így nagyon hamar el fog fogyni, pedig mint mondtam nagyon kevés kell belőle. A mennyisége az egyetlen dolog, ami nagyon zavar benne, de maga a termék egyébként tényleg hibátlan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. október 18.

Lizz07

2019. július 17.

Fair árnyalat boldog tulajdonosa vagyok. Nem vagyok szakértője a kontúrozásnak, mivel nem csináltam még sokszor, de ezzel még nekem is sikerül szépen kontúrozni. Eddig csak blenderrel vittem fel, jól működik vele. Szépen el lehet dolgozni és nem ordít kilométerekről, hogy ilyen is van a fejünkön. Nem foltos, nem narancssárga(ez különösen nagy öröm) és tényleg kevés kell belőle, így valószínűleg életem végéig elég lesz. :D Egész nap a helyén marad és nem okozott csúnyaságokat sem. A csomagolása nagyon szép. Kívül-belül látszik rajta, hogy minőségi cucc. Teljes mértékben elégedett vagyok vele! Kezdem érteni, hogy miért folyik ő a csapból is. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 17.

Csillampor26

2019. május 27.

Még nem használom annyira régóta, de eddig nagyon tetszik. Tényleg csak egy minimálisan picike mennyiséget kell belőle felvinni és azt eldolgozni. Nekem tömött fejű ecsettel és blenderrel is működött. Nagyon könnyű eloszlatni, nem lesz egyáltalán foltos. Nekem a Fair árnyalat van meg, ez a legvilágosabb, tökéletes mind egy viszonylag természetes kontúr elkészítéséhez, mind bronzosításra. Nem túl szürke, inkább melegebb színnek mondanám, de semmiképp nem narancsos. A textúrája valóban érdekes, de nagyon könnyen kezelhető. Ha kézzel belenyúlunk olyan érzete van mintha vaj lenne, de eloszlatva púderszerűvé válik. A csomagolása olyan, mint a Huda baking powderenek, letisztult, igényes, szép és praktikus. Összességében pont azt hozza, amit a márkától várok, örülök, hogy megvettem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 27.

Emolliensek: Dipentaerythrityl Pentaisononanoate, Trifluoropropyldimethyl/Trimethylsiloxysilicate
Szilikonok: Polysilicone-11
Színezékek: CI 77491, CI 77492, CI 77499

Felületi hártya képző anyag.