Hugo Boss

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Laci, Módosítva: 2012. március 23.

Lelőhely:   parfümériák, online

A boldog férfi természetes, friss és érzéki illata, mely energiát, vitalitást sugároz. A férfié, aki szereti a versenyt, hisz a képességeiben, keresi a kihívásokat és megvalósítja álmait.

Illatcsalád: orientális-fougere

Illatjegyek: narancs, ibolyalevél, bergamot, fahéj, rózsaszín bors, bazsalikom, vetiver, szantálfa, pézsma, kardamom, szerecsendió, fás jegyek

csillaghajnal

2018. június 19.

Barátomnak van, szeretem az illatát és az üveg designt is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 19.

Barátomnak van, szeretem az illatát és az üveg designt is.

kendahajadra

2015. december 25.

Ajándék volt valakinek, szerintem nagyon finom és egyedi illat!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 25.

Ajándék volt valakinek, szerintem nagyon finom és egyedi illat!

Eszter a panda

2014. március 18.

Jó-jó, és tényleg nem egy dezodor illat, de mégis úton útfélen érezni a pasikon, akik szembejönnek. Kicsit tucattá vált az idők során. Amúgy tényleg finom illat, csak én már unom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 18.

bagcsi

2013. szeptember 21.

Igen tartós, de valamiért nem tudom hosszú távon használni. Nem elég izgalmas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 21.

Igen tartós, de valamiért nem tudom hosszú távon használni. Nem elég izgalmas.

Niika07

2013. július 30.

A barátom szokta használni, és nagyon szeretem, mikor ezt az illatot viseli :) Szerencsére nem átlagos illat, tehát nem a férfi dezodorokhoz hasonlítanám. Nem azt mondom, hogy nincs ennél finomabb férfi parfüm, de az biztos, hogy évek múltán is felismerném. Nem is túl nehéz, melegebb időben is abszolút bevállalható, de ugyan így az esti bulihoz is teljesen megfelelő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 30.

winnie

2012. szeptember 2.

Nagyon kellemes, jó pár éve használta egy ismerősöm és tetszett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. szeptember 2.

Nagyon kellemes, jó pár éve használta egy ismerősöm és tetszett.

Mesi

2012. július 9.

Nagyon finom ez az illat!
Férfias, de nem "kanszag", az egyik kedvencem a másik nem illataiból.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 9.

Nagyon finom ez az illat!
Férfias, de nem "kanszag", az egyik kedvencem a másik nem illataiból.

villa

2012. április 2.

IMÁDOM!!! Ha megérzem egy pasin, eskü utánafordulok. :) Minden BOSS parfüm szuper! Ennek az elődjét használta a párom, és az is nagyon szexi illat volt! ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 2.

Laci

2012. március 11.

Vidám, energikus, érzéki alkotás, mely viselőjét egy finoman édes, narancsos-fűszeres illattal burkolja be és elkíséri hosszú időn át. Nagyon szeretem, mert tényleg egyedi, nem találkoztam még hasonló férfi illattal. Minden évszakban viselhető, hiszen télen fűszeres, nyáron narancsos, egyedül a mennyiségre kell figyelni, nagy melegben csak 1 fújás kell. Bevállalósabb lányoknak is ajánlható, nem az a tipikusan férfias stílusú illat szerintem. Nálam 5-ös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 11.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance