Hugo Boss

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nikilane, Módosítva: 2013. március 6.

Lelőhely:   parfümériák, online

Spontanitással és optimizmussal összegezhetnénk a Boss Orange új 2013-as illatát. Az illat a fiatalos hölgyeket célozza meg, akiket bájos szenvedéllyel lehet jellemezni. Az illat temperamentuma már az elején megnyilvánul az édes alma jegyeivel. A bőséges gyümölcs varázs után megmutatkoznak a szív jegyek is, egy csodálatos fehér virágos csokorban. Az alapja lágy és édes, amit a crème brule alapoz meg nekünk, majd az érzéki vanília a krémes szantálfával és a karakteres oliva fával harmóniában fejti ki az illat egyediségét.

Illatcsalád: Virágos-Gyümölcsös-Gurmand

• Fejjegyek: alma
  • Szívjegyek: fehér virágok, virágos jegyek
  • Alap: vanília, szantálfa, crème brule, oliva fa

Timi8

2016. november 12.

Az edt ès a Sunset verzió nahyon nem, de ez tetszik. Valójàban szàmomra full Nina Ricci Nina "felesben" összeöntve Cacharel Amor Amorral. Mindkettő nagy kedvenc, így ezt akkor fújnàm fel amikor e kettő közt nem tudok dönteni. Ha vki 4-èvszakos illatot keres, ami valamelyest gyümölcsös mègpedig vaníliaàgyon, ezzel èrdemes tenni egy próbàt. Nyàrra sem túl sok ès tèlre sem gyengusz, irodabaràt, mindenkinek tetsző illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 12.

Lexiii

2015. október 28.

Imádom :) Rajtam vaníliás narancs illata van, ami édes, de mégsem túl édes. Nem A PARFÜM, de szeretem, ha van olyan illat, amit akkor is magamra fújhatok, ha a más, nehezebben emészthető illatokhoz nincs kedvem. Mindenképp újraveszem, ha elfogy, de szerencsére elég tartós, még a fele meg van, pedig több, mint 2 éve használgatom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 28.

forraine.timea

2014. június 20.

Az egyik kedvenc nyári EDT-m. Szeretem a kellemes illatát, nyárra tökéletes parfüm, nem túl hivalkodó. Tartósságát tekintve is jók a tapasztalataim vele, mint mindegyik Hugo Boss parfümmel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 20.

Pr. Nóra

2013. október 14.

A páromtól kaptam ajándékba, de én néztem ki magamnak. :)
Nagyon szeretem, és másoknak is tetszik rajtam, sok dicséretet zsebelek be ezzel az illattal.
Az EDT verziótól szerintem sokkal finomabb, és rajtam tartós is. Szeretem <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 14.

A páromtól kaptam ajándékba, de én néztem ki magamnak. :)
Az EDT verziótól szerintem sokkal finomabb, és rajtam tartós is. Szeretem <3

hamaristvan78

2013. április 12.

Ez az Orange parfüm verziója nem edt hanem edp!! Az illat ugyanaz csak tartósabb!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. április 12.

nikilane

2013. március 25.

Ma végre megszagolhattam a boltban, de sajnos csalódást okozott.
Igaz most szagoltam meg a régi Orange-et is, de szinte semmi különbség a kettő között. Talán annyi, hogy az új parfüm változat erősebb egy kicsit.
Valami édes krémes narancsos dologra számítottam, de nem az. Valami teljesen más. Nem az én ízlésem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 25.

Ma végre megszagolhattam a boltban, de sajnos csalódást okozott.

Kriszti18

2013. március 7.

nekem ugyanilyen volt két évvel ezelőtt.. az hogy lehet?

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 7.

nekem ugyanilyen volt két évvel ezelőtt.. az hogy lehet?