Hugo Boss

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 8900 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: lauran, Módosítva: 2014. január 28.

Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 8900 Ft

Illatösszetevők: gyömbér, citrom, zsálya, narancs, ciprus, pacsuli, vetiver

Ár: 8900 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

lauran

2014. január 30.

Szuperakciósan vettem a ferihegyi duty-free-ben. A párom nagyon kedveli. A kezdeti gyömbér kellőképpen megadja azt a fűszeres beütést (kiütést?), amit ő annyira kedvel. A továbbiakban is szépek és összehangoltak az összetevők. Nekem a legeslegvégén (meglepően tartós az illat) megbújó vanília tetszik, amitől nagyon összebújós lesz az illat. Összhatásában nem egy macsós illat - legalábbis számomra úgy tűnik. Megkockáztatom, hogy uniszexnek is elmegy - ki kell próbálnom. Őkelme örömmel viseli, merthogy nem émelyítő, hanem egy jól sikerült, kiegyensúlyozott, verszatilis darab. És szerintem nyáron még jobb lesz, mint most.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 30.