Hugo Boss

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: csillag, Módosítva: 2012. augusztus 29.

Lelőhely:   parfümériák, online

Összetevők: vanília, orchidea, szantálfa, pacsuli

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

csillag

2012. augusztus 24.

Rajongásig imádtam.... A plakátja is megfogott (szexi tökbarna csaj csupa csillámmal).. Nagyon régen volt már ilyen parfümöm, van vagy 8-10 éve is talán. Kétszer is vettem egymás után..... "Kajálták" a srácok is :)... A boltokban már nem látni, rendelni lehetséges, hogy lehet. A csillámok meg nagyon jól mutattak szép lebarnult bőrön, nyár esti bulikban... - Azt hiszem be kell szereznem, megjött újra a kedvem hozzá.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 24.