Hugo Boss

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2012. május 7.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatösszetevők: Barack, Vörös alma, Afrika-i narancsvirág, Fahéj, Szilva, Fehér virágok, Olíva és Szantálfa, Vanília

Anyuci

2016. február 18.

Nekem a sima hugo boss orange volt meg először.Miután kifogyott vettem ezt a változatot.Akkor tetszett az illata de már nem.Régóta csak áll a polcon Valószínű el fogom ajándékozni.Nálam a sima változat a nyerő

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 18.

Barbuska90

2015. március 27.

19 éves voltam, érettségi után dél-Franciaországban nyaraltam egy városban ( ami azóta a lakhelyem) a nagynénémnél, ahol szerelembe estem a mostani párommal, a kislányom édesapjával. Lázasan kéazültem az első randevúnkra, szerettem volna valami jó parfümöt. A Sephorában szaglászgattam az illatokat a nagynéném egyik francia barátnőjével, ez nagyon megtetszett, de sajnos az ára nem egy magyar diáklány pénztárcájához passzolt. Fájó szívvel, de otthagytam. Az említett hölgy azonban látta, hogy mennyire tetszik, így miközben megvette a szokásos Shalimar-ját, titokban beszerzett nekem egyet ebből és meglepett vele. Nagyon boldog voltam, ezt viseltem azon a meleg májusi estén, az első randin. Akkor ellenállhatatlannak éreztem magam ebbe az illatba burkolva, ami luxus érzetét keltette bennem az addig használt La Rive és társai után. Szerintem nagyon illett ahhoz a fiatal lányhoz, aki akkor voltam. Azóta sosem vettem, valahogy elég volt az az egy üveg. De múltkor a párommal megszagoltattam az üres üveget, hogy tetszik-e neki és rögtön megismerte, hogy ezt viseltem szerelmünk kezdetén :-). Amúgy jó kis parfüm, kellemes illat, közepes tartósság.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 27.

kisenikoke

2014. július 27.

Hatalmas kedvencem!
Szuper illat, hozzám nagyon pászol és nagyon tartós is!
Imádom :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 27.

Hatalmas kedvencem!
Szuper illat, hozzám nagyon pászol és nagyon tartós is!
Imádom :)

biusjj

2013. december 29.

Annyira finom az illata. Tartós. Tavasszal használtam. Szerettem, de újra mégse vettem. Inkább olyan szaladgálós hétköznapi illat, de annak nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 29.