Humanity

Ár:   790 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: perectigris, Módosítva: 2015. április 17.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Kiváló fertőtlenítő hatású, 100% tisztaságú hígítatlan illóolaj.

Ausztrál teafából készült, 100%-os gyógyszerkönyvi tisztaságú, természetes olaj. A teafaolaj antiszeptikus hatású. Eredményesen alkalmazható a baktériumok és gombák ellen, a felső légutak, nyálkahártya gyulladása, nátha, torokfájás, esetén.

Laurka

2015. október 29.

Nekem kicsit furcsa az illata, nem tűnik olyan tisztának, mint amiket eddig használtam. Nem biztos, hogy higítatlanul is hasznalnám a bőrömre, szappanba viszont teljesen jò és kedvező az ára is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 29.