Humanity

Ár:   850 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   80 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: hbrigi25, Módosítva: 2016. január 4.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Száraz, kirepedezett bőrre.

Fancsaaa

2019. december 3.

Krém főzéshez vettem. De csodát tesz a száraz bőrfelületeimmel, illetve a kisbabám bőrére is használni fogjuk. Nincs illata, így én levendulavírágvízzel használtam :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 3.

FantasyLandia

2017. április 24.

Több mint 1 hónapja használom ezt a csodakencét, ennyi idő után már bátran megosztom a tapasztalatomat.
Lassan 20 éve küzdök a problémás, fényérzékeny, vízhiányos, rosaceára hajlamos, zsíros/száraz (mikor milyen...) bőrömmel. Már szinte mindent kipróbáltam, de sajnos eredménytelenül..., amíg 1 hónappal ezelőtt nagyon elszánt nem lettem és eldöntöttem hogy saját magam állok neki a krémkészítésnek.
A Skinoren gyönyörűen rendbe tette a rosaceás göböktől gyulladt arcbőrömet a téli hónapokban, de az erős fényvédő használata mellett szükséges volt a hidratáltság is, hiszen a hámlasztó-kúra jól kiszárította az amúgy is vízhiányos bőrömet.
Az eddig használt hidratálókat, krémeket, szérumokat félretettem és rendeltem egy szép nagy csomagot (báziskrémeket, alapanyagokat, kiegészítőket) az itthoni krémkészítéshez. Sikerült is szupi szemránckrémet, nappali hidratálót is összehoznom, úgy hogy még a családtagok is kaptak ajeszba!
...és akkor itt jön képbe a Shea vaj :))
Lassan már csak önmagában használom, hiszen olyan tökéletesen teszi a dolgát hogy egyszerűen nem tudok megválni tőle. Arckrém, kézkrém és testápoló is egyben. Az arcbőröm tónusát és vonalait konkrétan megfiatalította, pedig ezt az érzést csak a kozmetikustól való távozás után mondhattam el, de azt is csak pár napig. Nagyon jól hidratál és valóban csökkenti a pattanások után hátramaradt hegeket, foltokat. A kéz melegétől azonnal könnyű, kenhető állagú lesz és tényleg szagtalan. Nappali hidratálóként használom fényvédővel kombinálva, továbbá az agyagpakolásom harmadik összetevője is Shea vaj, de még a szemránckrémbe is kerül rendesen :)
A csomagolás nem a legjobb, mert pár használat után megreped a tégely teteje, de ezért nem vonok le 1 pontot sem, hiszen a beltartalom az maga a csoda!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 24.

...és akkor itt jön képbe a Shea vaj :))

kispajkos

2017. április 5.

Elégedett vagyok vele, szagtalan, picit darabos, szemcsés állagú. Használom önmagában és keverve olajokkal. Babamasszázshoz is megfelel, nem irritál jól ápol. Árban szerintem nagyon korrekt. A csomagolása tényleg nem a legjobb, törékeny műanyagból van, óvatosan kell vele bánni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 5.

Loona

2017. március 31.

Szuper kis krém ez! Ezelőtt soha nem próbáltam még sheavajat, és eredetileg ezt sem azért vettem, hogy magamra, hanem hogy a cipőmre kenjem (boltban ajánlották fekete alapon nyomott mintás cipő ápolására - példaként - a sheavajat, mert a fekete cipőápoló befogná a mintát). Mivel tudtam, hogy erre a célra az életben nem fogok elhasználni egy akkora tégelyt, amiben ezek általában vannak, célirányosan kisebb tégelyest kerestem, emiatt esett erre a választásom.
Eredetileg nem terveztem más célra használni, azonban amikor tél végén elfogyott a nehezebb krémem, amit addig kicsípett arcra, bőrre használtam, és nem találtam helyette megfelelő másikat (szuperzsíros bőröm van, alapból egyszerűen nincs ilyesmire szükségem, így nincs is igazán itthon), viszont az orrfújkálástól rossz állapotba került bőrömmel kezdenem kellett valamit, eszembe jutott, hogy nekem ilyenem is van :D Amikor pedig másnap reggel arra ébredtem, hogy ez a cucc konkrétan egy éjszaka alatt rendbehozta a bőrömet, rájöttem, hogy nem is kell tovább keresnem új krém után a fenti célra, mert megtaláltam :) Ajakra, könyökre is abszolút bevált, és bár nem tudom, alapból milyen szagú a sheavaj, most örülök annak is, hogy ez szagtalanított: minimális, semleges szaga van, ami egyáltalán nem zavaró.

Az egyetlen, amivel nem vagyok kibékülve, az a csomagolás tartóssága: maximum 10 nyitásnál-csukásnál jártam, amikor a doboz teteje megrepedt (sosem nyomtam meg erősen, mert könnyen nyílik; leejtve sem volt), ezt látva pedig eszembe jutott az is, hogy miért ezt a dobozt hoztam el anno a boltból (a polcon levő a másik már ott, a boltban repedt volt), szóval félő, hogy az enyém nem egyedi eset. Csillagot viszont ezért nem vonok le, mert szerencsére a használatot egyelőre ez nem zavarja, és a levegőt sem engedi be a dobozba, viszont alig fogyott még a krémből, így félő, hogy a dobozt előbb kell majd lecserélni, mint mire a vaj elfogy belőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 31.

ngyorgyike

2016. január 4.

Bázis krémnek vettem, hogy tudjak bele illóolajokat keverni. A belekeverés kimaradt, a vaj meg lassan elfogy. :) Jó cucc, eltűnteti az ekcémámat is. Mondjuk ez eddik bármelyik shea vajra igaz volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 4.

hbrigi25

2015. december 14.

Semleges szagú, ahogy a nevében is van, jó kemény, sűrű állagú krém. Repedezett, kiszáradt bőrre viszont tökéletes. Könyökre, térdre és a sarkakra kiváló.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 14.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!