Hurraw!

Ár:   $4.29   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,3 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: krenat, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2016. május 23.

Ár:   $4.29
Kiszerelés:   4,3 g
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Ajakápolók

Ha hosszasan tartózkodsz a napon, ez a balzsam megadja ajkaidnak az extra védelmet, amire szükségük van. Áttetsző és selymes textúrájú, ám különösen sűrű, hogy tovább ajkaidon maradjon és védhesse őket.

Aktív összetevője a nem nano cink-oxid (10%). Vegán, organikus termék.

ercsike76

2016. augusztus 16.

Már nem tudom honnan rendeltem, de szerettem. Egész sokáig bírta, 2 nyaralást velem volt. Nem a legjobb hidratáló ajakápoló de a fényvédő miatt kentem, arra jó volt. Nem lett olyan viasz szerű réteg a számon utána.
Nem vásároltam újra, annyira nem volt jó. A Sierra Bees ápolói ezerszer jobbak és olcsóbbak is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 16.

Antioxidánsok: Tocopherol

Narancshéjból származó, természetes, félszilárd viasz. Az illata és a színe jellegzetesen narancsos. Fizikai eljárással nyerik ki, nem kémiai reakciókkal. Elsősorban bőrlágyító és -kondícionáló hatású anyag, de egy minimális antimikrobális és gyulladáscsökkentő hatással is rendelkezik. Megtalálható krémekben, testápolókban, naptejekben, hajkondícionálókban, samponokban, és sminktermékekben.

Mandarinhéj olaj. A Dermaxime szerint a mandarin olajnak sejmegújító és antiszeptikus hatása van, segít a bőrt megtisztítani és egyensúlyba hozni. Ugyanakkor más citrusfélék olajához és kivonatához hasonlóan potenciális bőrirritáló.