Hylamide

Ár:   11 990 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A krémet feltöltötte: csaktom, az összetevőket feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2018. december 30.

Ár:   11 990 Ft
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

25% etil-aszkorbinsav és rezorcinol komplexel. Koncentrált és teljesen stabil 25% C vitamin tartalmú booster, amely a láthatóan ragyogó, egészséges színű bőr gyors elérését biztosítja.

• Etil-aszkorbát komplex (25% tiszta etil-aszkorbinsav) Különlegesen stabil C vitamin komplex, amely ösztönzi  a bőr egyenletes, sima és ragyogó megjelenését.
  • Oldott rezorcinol komplex: Jogvédett, magas hatékonyságú formája az oldott rezorcinolnak, amely egyenletesen világos bőrszínt kínál, miközben erős antioxidáns aktivitást is mutat.

magdolnakiss

2019. szeptember 16.

Pigmentfolt halvanyitas celjabol vettem, ugy tudom a C vitamin formulak kozul az ebben levo tipus a legjobb folt halvanyitasra. Es ezt nem kell hutoben sem tarolni!
2-3 hete hasznalom es tenyleg halvanyitott a foltokon. En koncentraltan a foltokra hasznalom, reggel es este is. Kicsit nehezen szivodik fel, igy rohanos reggeleken kihagyom, de este soha.
Remelem hosszu tavon akar el is tunteti majd oket, addig is 5 csillag. Mas C vitaminos szerum sajnos nem csinalt semmit a pigmentfoltjaimmal, mig ennel mar par het utan is latom az eredmenyt. Mas folthalvanyito termeket (hamlaszto, retinol) nem hasznalhatok terhesseg miatt, igy biztosan ez hatott.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 16.

gabiba

2019. február 18.

Végre egy C-vitaminos szérum ami nem irritál! Hosszú keresgetés után adtam be a derekamat, mert nagyon meggyőzött a márka SubQ Anti-Age széruma és hát nem bántam meg, hogy rá esett a választás.
Furcsa volt ez a valóban "száraz-olajos" érzés felkenés után de ha türelmes az ember, akkor egy kis idő múltán egészen jól beszívódik. Én azért mindig várok még a hidtarálóval egy picit mert akkor ugy érzem, talán mélyebb rétegekig tud jutni a szérum. Mindenképp könnyü, géles cuccokat használok elötte és ez az utolsó szérum a reggeli rutinban, hidratáló és fényvédő előtt. 3-4 csepp bőven elég belőle, így elég sokáig ki fog tartani. Szívesen újra fogom venni ha elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 18.

Makk Zsuzsó

2018. február 24.

Hónapok óta használom, 2 naponta 3-4 cseppet keverve a TO Ferulic savával (abból is ugyanennyi). Az állagát utálom, (száraz)olajos, de mégsem olaj, igaz reggelre beszívódik, emiatt csak esti rutinba lehet berakni. Kicsit szárít is, mindenképp kell alá-fölé hidratáló. Viszont a hatásával teljesen meg vagyok elégedve: eltüntette a nyáron összeszedett összes pigmentfoltom, lassan gyógyuló pattanásból visszamaradt barna foltot. Összességében is elég jó állapotban van a bőröm, de ezt a foltmentességet egyértelműen ennek tudom be, mert az utóbbi időben kevesebb hámlasztót használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 24.

Lili28

2018. február 1.

1 hónapja használom és eddig nagyon meg vagyok vele elégedve. Sokkal élettel telibbnek látom az arcom.
Kicsit olajos az állaga, de könnyen felszívódik. Miután felkenem várok 2-3 percet, hogy teljesen beszívja a bőröm, ezután jön a hidratálókrémem.
Most úgy gondolom, szívesen újravenném, ha elfogyna... de ha változik a véleményem, mindenképp jövök megírni.:) Bár remélem továbbra is így fogom szeretni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 1.

Gyöngy05

2017. november 9.

Sajnos nekem nincsenek olyan pozitív tapasztalataim vele, mint az előttem szólóknak. Két hónapon keresztül használtam, minden reggel, de tulajdonképpen semmi változást nem látok a bőrömön. Egységesebb bőrszín, pigmentfont halványítás-bőrvilágosítás, ránctalanítás céljából vettem, de hatástalannak bizonyult, és egyéb pozitív változásokat sem indított el a bőrömön. Sajnos nekem nem varázsolt simább, sugárzóbb bőrt, mindenben maradt a régi állapot. Nem irritált, még a szemkörnyékem is jól tolerálta, kezdetben néha kicsit csípett, viszketett a bőröm, de ez később elmúlt, tehát tudtam folyamatosan kenni vele az arcom és a dekoltázsom. Éjszakára retinoidos szérumot használtam (The Ordinary Advenced Retinoid 2%), de azzal együtt sem hatott. Szomorúan, de be kell hogy lássam, nálam egyik termék sem vált be. Hamarosan elfogy, és nem is látom értelmét, hogy tovább kísérletezzek vele, mert ha csak kezdeti változásoknak, de valaminek már ennyi idő alatt is mutatkozni kellett volna.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 9.

körtevirág

2017. november 4.

A pigmentfoltjaimon nem láttam változást, SUBQ-val használtam együtt. Elfogyott, nem volt rossz, de ezt nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 4.

Katica1980

2017. november 4.

Nagyon vártam és nagyon akartam hogy működjön, talán ezért okozott csalódást. Ő az első c vitaminos szérumom es nem tudtam mit várhatok tőle de a dicshimnuszok után, amit róla olvastam többre, vagy egyáltalán valamire számítottam. Eleinte önmagában használtam de úgy nem tudtam szépen eloszlatni a 3 cseppet ezért hidratálóba keverem mostmár. A 6 hét használat alatt a pigmentfoltjaimon nem halvanyitott bár a bőröm élénkebb amikor reggel felteszem. Nálam nagyon enyhe húzódás jelentkezik ha hámlasztás utáni reggelen használom, amúgy semmi. Majnem fél üveggel van még azt elhasznalom és jövök updatelni addig viszont nem tudok hármasnál többet adni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 4.

zs001

2017. július 29.

Ez a termék egyszerűen zseniális! Elkeseredésemben vettem meg. Hófehér a bőröm, és annak ellenére hogy 50 faktoros krémmel kenem, a szemem mellett volt egy számomra csúnya pigmentfolt. Kipróbáltam minden létező pigmentfolt-halványító krémet...bioderma, eucerin. Nem ért egyik sem semmit. Ezt a szérumot 3 hete használom,és eltűnt a pigmentfoltom. Egyelőre el sem hiszem. Ráadásként: nem problémás a bőröm, de ettől valami hihetetlenül sugárzóan szép lett. Nem olcsó, de nekem egy kincs és megérte kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 29.

realet

2017. július 3.

Miután a SubQ rendszeres használatával az utóbbi idők legjobb formáját mutatja a bőröm (ránctalanság, tömörség, hidratáltság tekintetében), úgy voltam vele, hogy a részletekkel (értsd: egykori pattanáshegek, sötét foltok) is érdemes lenne kezdeni valamit. Így Hylamide-hívőként természetesen lecsaptam rá.
Eléggé tömény, olajos állaga van, így kb 3 naponta lefekvés előtt szoktam 2-3 cseppet felkenni, kifejezetten a problémás részekre. A felkenéskor icipicit csíp a frissebb hegeknél, de ebből is érzem, hogy van benne erő :) Utána egy nagyon enyhe hidratálókrémet szoktam feltenni zárásként (Innisfree Green Tea Balancing Lotion). Reggel szemmel láthatóan szebb az összkép, az érintett foltok, hegek egyre kevésbé láthatóak, és nyugodtabban megyek ki a strandra is (persze fényvédővel), mert az amúgy könnyen barnuló bőröm így végre nem a hegekre koncentrálja a melanintermelését :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 3.

revontulet

2017. június 2.

Egy hete hasznalom es azt kell mondjam, hogy nagyon szuper! Nekem 2-3 csepp is boven eleg belole, nagyon jol el tudom dolgozni a boromon, hogy beszivja es ne legyen tul sok. Tonik utan hasznalom a hidratalo krem ala. Kicsit szerintem sok lesz a boromnek nyaron ha reggel felkenem, de ez persze egyenfuggo. Az esti arcapolasi rutinba beilleszve viszont nagyon jol mukodik nekem, fantasztikusan apolja a bort, mar egy het utan latom, hogy egyenletesebb a borkepem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 2.

Antioxidánsok: Ethyl Ascorbic Acid, Phenylethyl Resorcinol
Hidratálók: Propanediol
Vitaminok: Ethyl Ascorbic Acid

A tiszta C vitamin stabilizált változata, melynek molekula súlya (más származékokkal ellentétben) alig nagyobb, mint a tiszta C vitaminnak, így hasonlóan hatékonyan tud a bőrbe szívódni. A gyártó szerint a hatása megegyezik a tiszta C vitaminnal, azaz antioxidáns, pigmentfolt elleni és kollagén termelést serkentő tulajdonsága is van. Sőt, a gyártó mérései szerint a stabilitás okozta jobb felszívódás (amelyet nem ront le a nagyobb molekulaméret) következtében a tesztekben magasabb bőrfehérítő és kollagénvédő hatást mutat a sima C vitaminhoz képest. Lásd még tiszta C vitamin.

Egy viszonylag újabb, pigmentfoltok ellen használt hatóanyag. Egy 2013-ban a Journal of Cosmetic Dermatology-ban megjelent kutatás szerint (amit lényegében a L'Oreál készített, tehát nem cég független!) az összetevő ellagic aciddal,  yeast extracttal  és salicylic aciddal kombinálva állítólag hasonlóan hatásos mint a pigmentfoltok kezelésében etalonnak számító 4% hydroquinone + 0.025% tretinoin kezelés.

Egy újabb fajta pigmentfolt elleni hatóanyag. Még nincsen túl sok független kutatás a hatásáról. A Journal of Cosmetic Dermatology-ban egy 2013-as kutatást találtunk róla, amiben az összetevőt három másik hatóanyaggal kombinálva vizsgálják.A vizsgálat összességében viszonylag mérsékelt eredményeket mutatott (a 80 résztvevő 57%-a mutatott legalább mérsékelt javulást).