Hylamide

Ár:   7740 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 7 740 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: horgi, Módosítva: 2019. január 11.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 7 740 Ft

Különböző molekulasúlyú, összesen ötféle hialuronvegyületet tartalmazó hidratáló szérum, ami a bőr különböző rétegeibe eljutva átfogó hidratálást ad, és megoldja a vízhiányt. Minden bőrtípusra.

• Növeli a bőr vízmegtartó képességét
  • A bőr frissebb, fiatalosabb és komfortosabb lesz
  • Pumpáltabb és kisimultabb bőrképet ad
  • Erősíti a bőr természetes védőrétegét
  • 100%-ban illat- és színezékmentes
  • Állatokon nem tesztelték

Ár: 7 740 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
dzsamilla

2019. november 8.

Hát, nem is tudom... Számomra az összes eddig próbált hialuronos szérum (Hylamide, G&G, Vichy89) ugyanolyan, szinte semmi különbséget nem érzek közöttük, és úgy tűnik, a hialuronsav nem nélkülözhetetlen a bőrömnek. Nekem termálvíz spray után volt a legkellemesebb használni, és tényleg kicsit feltölt meg puhít meg jó érzés, de valahogy semmi extra, nem hiányzik ha épp nincs.
Az is igaz, hogy nem én vagyok a célcsoport, de kíváncsi voltam, ki tudom-e vele váltani a hidratálókrémet, de sajnos nem. Ráadásul a problémás bőrömre való többi termék (plusz még a hidratáló) miatt már nem volt igazából helye a rutinomban, nem szeretem a túl sok réteget az arcomon, kényelmetlen.
Mivel a kipróbált szérumok közül ez volt a legdrágább, kicsit le kell pontoznom, de amúgy tényleg nincs semmi baj vele, csak magamnak feleslegesnek érzem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 8.

And1

2018. november 15.

Sok komplex hialuronos szérumot próbáltam már, de nálam magasan a legjobb. Pontosan azt adja amit ígér, vízhiányos bőrnek kötelező!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 15.

babyface

2018. október 4.

reggelente csodás kis pofit varázsol, de hogy megér-e ez nekem ennyi pénzt? :) hát nem is tudom... a reggeli rutinomba versenyeztettem más hyaluron-os és c-vitaminos szérumokkal végül valamiért rá esett a választásom. nem mondanám, hogy megbántam, de a hyaluron szérumokkal mindig az a bajom, hogy az én bőrömön nehéz lemérni a tényleges hatást, mivel alapvetően zsíros és tömött, ránc egyelőre nuku. :) azért kitartóan használom de valószínű hogy olcsóbb vagy látványosabb eredményt produkáló szérumra fogom cserélni. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 4.

Babek

2018. június 4.

Imádom, gyorsan beszívódik egyből szebbnek látom a bőrömet pár csepp után. Biztos, hogy folyamatosan újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 4.

eeraa

2018. május 15.

Első szérum amit kipróbáltam és nem csalódtam benne. Az állaga kellemes, könnyen lehet eloszlatni a bőrön és gyorsan beszívódik, nem hagy maga után réteget, nem irritál. Szépen simítja és feltölti a bőrt és segít a vízhiányon. Több hónapja használom de még mindig csak az üveg elején tartok, néhány csepp elég belőle. Rögtön az arcomra szoktam felvinni a pipettával mert a száraz kezem gyorsan beszívja. Szerintem megéri beruházni rá szépen kiegészíti a mindennapi rutint.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 15.

szabs

2018. május 1.

Kedvenc! Szépen hidratálja a bőrömet, hamar felszívódik és nem hagy maga után "ragacso" érzetet. Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 1.

kardamom77

2018. április 9.

The Ordinary készlethiány miatt "fanyalodtam" rá és kiderült, hogy sokkal hatékonyabb, mint a Hyaluronic acid 2%+B5. Jól beszívódik, hamar érzem, hogy feltöltődött, hidratált a bőröm. Növeli a későbbiekben felkent hidratálók hatékonyságát. Sajnos az ára majd a háromszorosa a fent említett társának. Lehet, hogy majd újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 9.

MormiOrsi

2018. február 19.

Ejj, nem is tudom... Az a baj, h semmilyen pozitív hatást nem látok vagy tapasztalok, pedig a hyaluronos krémek látványosan teltebbé szokták tenni a bőröm, így ettől a terméktől is ezt vártam volna, de sajna nem ez történt. Az állaga nekem amúgy teljesen ok, szépen beissza a bőröm, de ennyi. Szóval én elhiszem, h ez szupijó az arcomnak, de nem fogom újra megvenni, mert azért találkoztam már olyan szérummal, amitől jobb volt reggel a tükörbe néznem... így csak közepes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 19.

Asdfghjkl2108

2018. február 10.

Elsőre valamiért nem volt annyira szimpatikus a márka, de gondoltam egy próbát megér. Így a hideg időre nagyon kiszáradtak a kombinált bőröm száraz részei. Először azt hittem tulhanlasztottam, de 1,5 hét pihenő után is hámlott tovább, úgyhogy jött ez a szérum meg a Paulas hidratalo melle. És egyszerűen tökéletes!! Napi 2x használom és egyáltalán nem hamlik már a bőröm és nagyon puha lett tőle, zsíros érzetet egyáltalán nem hagy. Csak ajánlani tudom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 10.

orsolys

2018. február 3.

Szeretem. Nem minden nap használom, de még így is nagyon pozitív a véleményem róla. Én próbáltam úgy is, hogy összekevertem az arckrémemmel és egyszerre vittem fel, na úgy nem jó, mert elég olajos érzet a végeredmény! :D
De külön felvíve az arckrém alá tökéletes! Ajánlom mindenkinek! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 3.

De külön felvíve az arckrém alá tökéletes! Ajánlom mindenkinek! :)

Antioxidánsok: Tremella Fuciformis Sporocarp Extract
Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Tremella Fuciformis Sporocarp Extract, Glycerin, Betaine, Caprylyl Glycol

Az afrikai tamarindusz gyümölcsfa magjából nyert gyantaszerűség. Az összetevő gyártója szerint a tamarindusz magjának a kivonata nem csak magas antioxidáns tartalommal bír, hanem olyan poliszacharidokat is tartalmaz, melyek képesek hidrokolloid filmréteget kialakítani a bőr felszínén, ezáltal segít hidratáltabbá és simábbá tenni a bőrt, valamint kellemes, selymes érzetet hagy maga után.

Ezüst rezgőgomba kivonat, melynek hivatalos funkcióbesorolása bőr- és hajkondícionáló, valamint hidratáló és antioxidáns. A rezgőgomba kivonat Japánban és Kínában népszerű hidratáló összetevő, aminek a hatása vetekszik a ma ismert egyik legjobb hidratáló összetevő, a hialuronsav hatásával. Ennek oka, hogy a Tremella kivonat fő összetevői cukor molekulák, mint a Mannose, Xylose, és a Glucuronic acid (20%). Ez utóbbi a hialuronsavnak is fő komponense, így nem meglepő a hasonlóan nagy vízmegkötő képesség. A rezgőgomba kivonat előnye még, hogy kellemes használni (ellentétben sok vízmegkötő összetevővel nem ragad), stabil (hő, savak és sókkal szemben) és biztonságos. (forrás)

A vörös tengeri alga kivonata. Kémiai szerkezetét tekintve a glycanokhoz tartozik. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrvédő és gélképző hatású összetevő.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.