I Heart Revolution

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   DM, Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: funcsika, Módosítva: 2014. augusztus 25.

Lelőhely:   DM, Rossmann, online

2 az 1-ben szett ami egy 6 szemhéjpúderes palettát és egy rúzst tartalmaz.

4 kiadásban kapható:

• I Am in Love
  • I Am Powerful
  • I Am Naked
  • I Am Sexy

Dézi

2015. augusztus 24.

Az I am naked boldog tulajdonosa vagyok. Ajándékba kaptam egy Pink Panda rendelésemhez. Sokkal szebb mint gondoltam, a millió nude palettám mellett talán ez a legkihasználhatóbb utazáshoz. Eddig minimum három palettát vittem magammal a hétvégi utazásokhoz mert sosem tudtam eldönteni mivel sminkeljek és a kedvenc színeim mind külön palettában voltak, hol ezt hiányoltam, hol azt. Azt hiszem ebben a palettában minden szín szerepel ami az ízlésemnek megfelelő, arany csillogótól a mályvás bronzon át, matt árnyékszín és világos az alapnak. A rúzs is nagyon tetszik amit hozzá adnak, szinte majdnem olyan mintha a saját szám színe lenne. Csillagos ötös a minőség és a színösszeállítás miatt. sokkal szebb mint a képen és nagyon jól kihasználható.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 24.