I Heart Revolution

Ár:   2290 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: karaibrahimgil, Módosítva: 2019. augusztus 30.

Kiszerelés:
Lelőhely:   DM, Rossmann, online
Kategória:   Ecsetek

Kontúrozáshoz használható arcecset.

3 változatban kapható: Dragon, Mermaid és Unicorn

karaibrahimgil

2019. szeptember 10.

Dragon változatban van meg: hát lehet ennek a piros ecsetnek ellenállni? A Revolution nagyon ért hozzá, a dizájn most is ötcsillagos, ráadásul kellemes kis dobozban érkezik a termék. A fogása jó, egy tömör, rövid szőrű ecsetet kell elképzelni, ami elég sok port felvesz, de egész könnyű vele kontúrozni, amennyiben hozzászokunk. Összességében szeretem, habár vele a sminkelés nem simogatáshoz, hanem inkább vakoláshoz hasonló érzetű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 10.