I Heart Revolution

Ár:   £5   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   DM, Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: abicicaaa, Módosítva: 2020. augusztus 6.

Ár:   £5
Lelőhely:   DM, Rossmann, online

Illatosított, fánk kinézetű mini szemhéjpúder paletta, 5 matt és csillámos összeillő szemhéjpúderrel, tükörrel ellátva.

11 változatban kapható

agica10

2020. május 16.

A Cherry pie van meg, első palettám a márkától, és az első olcsó sminktermék, ami beválik. Imádom! Nagyon jól pigmentált, könnyű vele dolgozni. Nem nyúltam az Urban Decay-eimhez, amióta megvan. Ahogy láttam, másik verzió nem vált be másnak, úgyhogy örülök, hogy elsőre jót sikerült kifognom, fogok még kísérletezni ezzel a márkával.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 16.

abicicaaa

2019. augusztus 19.

Picit csalódott vagyok. Azt gondoltam, a szokásos Revolution minőséget kapom, csak cuki formában. Sajnos ez gyengebbre sikerült, mint a többiek. A mattok kevesbe pigmentaltak, a csillogo szinek pedig kemenyebbek, nehezebb felvenni oket ecsettel es meg nedvesen sem adják azt a "wow" érzést.
Teljes árát semmikeppen sem eri meg, orulok, hogy felaron csaptam le rá. Utazos palettanak szantam a tenyernyi merete miatt, annak jo lesz, de nem lett a szívem csücske :(
Maple Glazed tulajdonosa vagyok

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 19.

Maple Glazed tulajdonosa vagyok