I Heart Revolution

Ár:   £5   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   DM, Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: abicicaaa, Módosítva: 2019. augusztus 14.

Ár:   £5
Lelőhely:   DM, Rossmann, online

Illatosított, fánk kinézetű mini szemhéjpúder paletta, 5 matt és csillámos összeillő szemhéjpúderrel, tükörrel ellátva.

5 különböző színben: Strawberry Sprinkles, Raspberry Icing, Blueberry Crush, Maple Glazed és Chocolate Dipped

Ár: 1500 , Eladó: MogyorosCsoki
Állapot: Sosem használt, Helyszín: Lajosmizse, fizetés: Előre utalás után postàzom

abicicaaa

2019. augusztus 19.

Picit csalódott vagyok. Azt gondoltam, a szokásos Revolution minőséget kapom, csak cuki formában. Sajnos ez gyengebbre sikerült, mint a többiek. A mattok kevesbe pigmentaltak, a csillogo szinek pedig kemenyebbek, nehezebb felvenni oket ecsettel es meg nedvesen sem adják azt a "wow" érzést.
Teljes árát semmikeppen sem eri meg, orulok, hogy felaron csaptam le rá. Utazos palettanak szantam a tenyernyi merete miatt, annak jo lesz, de nem lett a szívem csücske :(
Maple Glazed tulajdonosa vagyok

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 19.

Maple Glazed tulajdonosa vagyok