I Heart Revolution

Ár:   4590 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   DM, Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: karaibrahimgil, Módosítva: 2019. május 9.

Lelőhely:   DM, Rossmann, online

18 szemhéjpúdert tartalmazó paletta tükörrel.

nagyklau

2020. május 9.

Egyszerűen fantasztikus.
4000 forintért vettem a Rossmannban és teljesen megérte. A színek gyönyörűek, pigmentáltak, egyáltalán nem porolnak amikor ecsettel veszem fel őket, és mintha krémesek lennének. Én konkrétan a márványosra gondolok, mert eddig csak azt próbáltam ki, a matt színek kicsit várnak most.
Kb 3 órája van rajtam, később update-elek ha kipróbáltam a többi színt is, de eddig ugyanott van ahova feltettem.
Nem mozdult el és nem ült bele a ráncokba sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 9.

Egyszerűen fantasztikus.
Nem mozdult el és nem ült bele a ráncokba sem.

karaibrahimgil

2019. június 22.

Gyönyörű paletta finom illattal. Jó érzés ránézni, kézbe venni és használni. 18 színért 4600 Ft potom ár, az egyetlen gondom vele, hogy nem eléggé tartós, de ugye ennyi pénzért mit várjon az ember. Örültem volna továbbá, ha legalább egy zöldes árnyalat is helyet kapott volna benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 22.

Lanie

2019. június 1.

Jelenleg a kedvenc palettáim között van. Csodaszépek a márványos színek, erősek pigmentáltak, remek a színek közötti felhozatal és a kontraszt is. Régóta vágyom olyan palettára amiben megfér egymás mellett az élénk rózsaszín, a kék és a föld színei is. Nagyon ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 1.