I Heart Revolution

Ár:   1800 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   DM, Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: pomme, Módosítva: 2019. július 8.

Lelőhely:   DM, Rossmann, online
Kategória:   Sminkek szájra

Csillámos, hableányok által inspirált rúzs.

5 árnyalatban kapható

Camillala

2021. április 19.

Fantasy realm árnyalat van meg. Rózsaszínes, lilás szín, brutális fényléssel. Nagyon szép, ahogy a fényben megcsillannak az apró különböző színű csillámok. Elég tartós, a maszk nem szedi le, de kicsit kopik tőle. A csillámok elég ragaszkodóak, így csak a színből kopik kkcsit fokozatosan. L'oreál, maybellain rúzsokkal hasonlĺ minőség. Nekem egy nagyon egyedi darab a rúzsaim közt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 19.