I Heart Revolution

Ár:   3990 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   DM, Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: tsolya, Módosítva: 2018. december 17.

Lelőhely:   DM, Rossmann, online

18 ínycsiklandó, semleges matt, csillogó és szatén árnyalat, élvezetes csokoládé illattal.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

ildi95

2021. április 2.

Egy ideje már próbálgatom, nekem tetszik. Ahogy a paletta elnevezése is mutatja, itt nude színeket lehet használni, amik hozzák azt a minőséget, amit ettől a márkától meg lehet szokni. Mindennapokra tényleg tökéletesek a színek, a csillámokat érdemes nedves ecsettel vagy ujjal felvinni. Afféle soft hatást keltenek ezek az árnyalatok, kellemesek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 2.

Queen16

2020. november 10.

A csomagolása szintén megnyerő jopofa cuki csoki paletta amugy is imádom a csokit :D gyönyörű szinek vannak benne és hétköznapi palettának akarom használni mindenapi sminkeket simán lehet vele vagy akár erősebbeket is! Egy szín már most a kedvencem lett a matt közép barna valami eszméletlen szép remélem a többi is ilyen szép lesz, jol kombinálhato szinek jol épithető pigmentált, de epiteni kell a kivant színig hogy jol kijöjenek a szinek a palettabol porolni porol ez is mint a legtöbb paletta így zsepi oda készitve pepecselve:D de jó kis paletta tudom ajanlani.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 10.

tsipzi

2020. augusztus 28.

Én nem vagyok elragadtatva ettől a palettátől. Szerintem nem pigmentált és nekem hiányzik a palettából pár különleges szín.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 28.

rozsaanna

2020. július 19.

A színek álom szépek, az összeválogatott árnyalatok illenek egymáshoz. Pigmentált és könnyen eldolgozható. Maximálisan megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 19.

Lekvaros

2020. június 1.

A paletta nagyon szép, a színek viszont nem annyira pigmentáltak és tartósak. A csomagolás masszívnak tűnik, de nekem nagyon hamar szétesett, pedig nem ejtettem el soha. A fedél amiben a tükör van, elég “nehéz”, viszont csak vékony kis műanyag részek tartják. Összességében nem jó de nem is borzalmas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 1.

tsolya

2018. december 11.

Notinoról rendeltem. Néztem róla swatchokat, de személyesen első látásra szerelem lett. Tökéletes mindennapi paletta. A színek nagyon szépek, tökéletes egy nappali vagy akár esti smink elkészítésére is. A matt színek és a csillámosak is remekül működnek. Amióta beszereztem csak ezt használom reggelente. A csomagolása masszív és nem érzem úgy, hogy szét akarna esni. Minden szempontból egy remek vételnek tartom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 11.