I love...

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   500 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Captainblonde, Módosítva: 2016. január 15.

Lelőhely:   Douglas
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Normál

Őszies-télies illatú tusfürdő, cseresznye és mandula illattal.

cukorróka

2017. február 27.

Ez a tusfürdő valami fantasztikus!! Valaha volt legimádottabb tusfürdőm, minden egyes fürdés álom volt vele. Édes, marcipános, cukros sütis illat, de egyáltalán nem mű, olyan finom, hogy az ember nyála összecsordul a szájában. Erős, édes illat, aki nem szereti ezt a típust, annak ez sem fog bejönni, de a műfaj kedvelőink csak ajánlani tudom. Használtam habfürdőnek is, kevés is elég belőle, tartós, szép habot csinál. Csillagos ötös!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 27.

nyuszita

2016. augusztus 27.

Te jó ég! Mintha marcipánnal kenegetném magam... Sajnos már nem lehet kapni a mandulás Yves Rocher tusfürdőt, így ez nekem abszolút hiánypótló termék. Az illatát sokáig érezni, az állaga is jó, nem szárít, és a Douglas-ban most akciós áron jutottam hozzá. Egyetlen hátránya, hogy minden zuhanyzás után leküzdhetetlen vágyat érzek egy marcipán-evészet iránt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 27.

necra

2016. május 16.

Te jo eg!!! Mennyei ez az illat. A testvajat vettem meg es imádom! Erdekes modon annyira nem hidratál, de az illat mindenért karpotol

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 16.

boni04

2016. február 19.

Nekem ennek az illatnak a testvaja van meg, én nagyon szeretem, de az illata egy kicsit túl sok. 1 fontért mondjuk nagyon megérte.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 19.

ferecskomartina

2016. január 21.

Mintha egy süti közepében ülnék! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 21.

Mintha egy süti közepében ülnék! :)

Captainblonde

2016. január 7.

Számomra kedvfüggő ez a tusfürdő... Ha jó kedvem van és ezzel tusolok, utána még jobb kedvem lesz. Ha rossz kedvem van, akkor viszont baromira gejlnek találom és idegesít az intenzív édes illata... Szeszélyes egy tusfürdő :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 7.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: Polysorbate 20