Iceberg

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2012. június 6.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: fás-aromás

Összetétel: bergamott, grapefruit, labdanum, vetiver, mósusz, ámbra

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Joe38

2017. szeptember 15.

Jó ideje szemeztem már ezzel a parfümmel!!Most jött el az ideje,hogy beszerezzem!
Ahogy Laci is írja néha meglepően olcsón hozzá lehet jutni......Én is 3000 Ft alatt vettem és
még ráadásul nem is tesztert,hanem az Original változatot!
Szerintem meglepően jó vétel ebben az árkategóriában!Egy szép citrusos nyitással kezd az illat
méghozzá elég egyedi hangulattal.Még az ereje is egész jó az elején.....
Aztán a folytatás már egy sokkal enyhébb ,fásabb és aromásabb hangulat...
Valószínűleg a fásságát a vetiver adja illetve az aromás rész leginkább a labdanumnak és az ibolyának
köszönhető!És valóban van egy pézsmás bázis, ami még a vetiverrel keveredve nekem egy picit a Borsalino
Cologne Intense-t juttatja az eszembe.....
Összességében ez egy nagyon friss és egyedi illat ,ami a leszáradás során sokoldalúvá válik....de mindvégig megmarad bőr közelben..
Kategóriájának egy kiemelkedően szép egyede!Az ára nagyon kedvező!Parfümjeim közül talán a legjobb
ár/érték aránnyal rendelkezik!
Aki szeretne egy különleges egyáltalán nem elcsépelt illatot magának tavasztól-őszig és nem szeretne
mélyen a zsebébe nyúlni ehhez annak egy telitalálat lehet!Szépen idomul az öltözékhez is ,mert van benne elegancia
ugyanakkor a citrusosság és,hogy nem egy feltűnő jelenség mégis olyan lazává teszi az egészet!!
Csatlakozom Laci megítéléséhez miszerint ebben a kategóriában ez egy ötcsillagos illat!
Véleményem szerint párját ritkítja!Azt hiszem a későbbiekben állandó tagja lesz a gyűjteményemnek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. szeptember 15.

még ráadásul nem is tesztert,hanem az Original változatot!
méghozzá elég egyedi hangulattal.Még az ereje is egész jó az elején.....
Aztán a folytatás már egy sokkal enyhébb ,fásabb és aromásabb hangulat...
Cologne Intense-t juttatja az eszembe.....
ár/érték aránnyal rendelkezik!

Laci

2017. augusztus 2.

Nagyon finom citrusos komfortillat Icebergtől. Nincs túlbonyolítva, de rajtam szépen kibontakozik egy púderes-pézsmás jegy is kissé megédesítve a gyümölcsösséget. Nem egy tartóssági bajnok, de 3000Ft-ért, amennyiért vettem nem is várom el. Nyárra ideális, bárhová, bármikor. Szerintem kifinomult és frissítő 4-5 órán át.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 2.