Iceberg

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2012. június 6.

Lelőhely:   parfümériák, online

Lera

2013. augusztus 19.

Pár napja kaptam ezt a parfümöt ajándékba, és megszerettem. Erős, intenzív illata van, ezért nagyon kevés is elég belőle. Nem tipikus rózsaillat, inkább édes- fűszeres hatást kelt. Ami még jó benne, hogy nagyon tartós. Én este szívesebben viselem magamon, nappal a nagy melegben nem igazán a legjobb választás, de télen biztos befutó lesz. 4 csillagot kap, mert nappal nem igazán tudom használni, annyira intenzív illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. augusztus 19.