Iceberg

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2012. június 6.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Összetétel: n.virág, barack, bergamot, liliom, jázmin, rózsa, ámbra,musk

Ár: 4900 Ft , Eladó: royne
Állapot: 100 ml, Helyszín: Budapest, XX., fizetés: --

annama

2013. május 27.

Kellemes, minden fázisában, visszafogott, de cseppet sem unalmas, nekem lehetne intenzívebb, mert csak egészen közelrôl érezni. Inkább hétköznapokra, nappalra, mint alkalmakra ajánlom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 27.

nat_getzeny

2013. április 18.

ringatóan virágos, tavaszi sütkérezéshez való, mégsem habókos, inkább elegáns, akár estére is illik. az elsô szippantás erôsen citrusos, ami szerencsére hamar elillan, és ami megmarad, annak csak örülni lehet.

Kiegészítés: néhány óra elteltével már egészen "városias", kissé melankólikus hangulatot áraszt, de még mindig kellemes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. április 18.