Iceberg

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2012. június 6.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: orientális-virágos

Összetétel: p.bors, körte, ibolya , mandula, mimóza, pacsuli, musk, bőr

andrea91

2018. január 19.

Sajnos nekem se jött be, jegyek alapján tetszenie kéne, de valahogy nekem ez émelygős, alig vártam hogy megszabaduljak tőle brr :( azért megkönnyebbülés, hogy na ezt sem kell beszereznem..:)

Egyébként az én pasim nagyon edzett már, szóval nem ilyen bright crystalhoz szokott, de őt konkrétan sikerült elkergetnem vele a boltba inkább (persze ha így nézzük, valamire azért mégiscsak nagyon jó:D), szóval a pasifogósága nekem kérdéses eléggé, szerintem ezzel inkább azokat a pasikat lehet megfogni akik maguk is parfümőrültek, egy egyszerű férfi orrnak szerintem ez nem nagyon lehet nyerő kb semmilyen cukorkás trendi lötyivel szemben (se) :( de persze ez is csak egy velemeny kerlek ne etsd ugy hogy az allitasod valosagat szeretnem cafolni;D csak te a ritka parfümértékelő pasik körébe tartozol szerintem, és kevesen vagytok:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 19.

egyboszorka

2017. október 14.

Évekig lesegettem anno, de miután Angel és Lancetti lázban égtem, valahogy mindig kimaradt. Aztán olyan hirtelen tűnt el mindenhonnan, hogy csak kapkodtam a fejemet. Egy webáruházban találtam csak meg, ott is a megrendelés után közölték velem, hogy nincs és nem is lesz.
Valahogy mégis mindig tudtam, hogy lesz dolgunk egymással. El is feledkeztem a dologról, míg itt a piactéren fel nem bukkant egy hírdetés, bontatlan, eredeti 100 ml.
Most itt van Ő, és sokkal, de sokkal jobb illat, mint amit gondoltam róla, mint amit vártam, és mint amilyennek elképzeltem, tesztelni ugyanis soha nem teszteltem....
Kifújáskor pofáncsapós férfias kardamomos kölni. Aztán jön a metamorfózis, több felvonásban. Első szín: bergamott és a bőrös alap. Friss, a bőr nem fojtogat, nem generál fejfájást, mint néhány polgárpukkasztónak szánt, ámde felettébb egysíkúvá alacsonyodott magaskategóriás kiröhögömnél. Második szín: megérkezik ibolya karonfogva a pünkösdi rózsával, és innentől nincs megállás, nőies túlcsordulás következik. Simogató vanília, a pisztácia nagyon jól detektálható, a mandula is. Mindezt az orgiát úgy, hogy a koriander végig ott melengeti a csapatot, nem túlzón, dominánsan, de jellegzetesen jól érezhetően, végig jelen lévőn. A vége egy virágos- púderes- fűszeres örömkönnygenerátor, hogy aztán a szomorúság is bekússzon az ember tudatába, amiért Iceberg- éknek sikerült egy kiemelkedő illatot a süllyesztőbe küldeni, teret adván az Eau de Iceberg Saga átlaglöttyeinek.....
Ha esetleg valamelyik bőrös- tömjénes - oudos netán virágos- pézsmás- többkilónyicukros szagosvizektől elkábított niche cégnek feltisztult pillanatában eszébe jutna ezt az illatot átkeresztelni és újból közkinccsé tenni, természetesen tízszer ennyiért áruba bocsátani, erős a gyanum, hogy az úri közönség felállva tapsikolna és üdvözölné a merész újítást. És most egy kis önkritika: ott tapsikolnék önfeledten az első sorban én is....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 14.

bogárkabogárka

2012. október 12.

Különleges, egyedi illat, az biztos! Én kapásból 100 ml kiszereléssel rendeltem, mert az összetevők legtöbbjéről tudtam, hogy nagyon szeretem. Viszont ez a parfüm így...valahogy nagyon nem az igazi! Már vagy 3-szor megpróbáltam megszeretni, de nem jött össze. Egy fújás és kész vagyok. Még talán adok neki egy esélyt, hátha valami változott, de addig is nekem 1 csillag. Aztán jövök update-elni, ha kell...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 12.

m.monka

2012. október 5.

Laci, írtam Neked üzit ehhez a parfümhöz! :)

Egy hete használom és nálam szerencsére semmilyen szúrósság nem jön elő. Indításkor még egy kis körtét is kiérzek belőle, aztán beédesedik, mandulás-vaníliás-szilvás lesz és körbeölel egész nap. Hűvösebb időben teljesedik ki igazán, őszre nekem egy tökéletes kis parfüm lesz, megédesíti, megszínezi majd a mindennapjaimat. :)
A férjemen is teszteltem, rajta is működik, csak egy kicsit citrusosabbá válik az ő bőrén. Nála sem lesz szúrós. Úgy látom, neki is tetszik, mert reggelente ő is ezt választotta. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. október 5.

Laci, írtam Neked üzit ehhez a parfümhöz! :)

rétipipitér

2012. augusztus 13.

Nagyon egyedi illat. Az interneten olvasható értékelések alapján rendeltem egy webshopból, és nem csalódtam. Nappalra használom, ha röviden kéne leírnom,akkor így jellemezném: fűszeres krémillat . Kifújva az üvegcséből nagyon alkoholos (ez talán az egyetlen negatívuma), de utána "megszelídül", és nagyon kényelmes, könnyen viselhető illattá válik. Nem zavaró, kifinomult, - kicsit unisex jellegű. Talán lehetne tartósabb és erősebb, testesebb. Árban verhetetlen. Összességében 4-es.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 13.

Laci

2012. július 28.

Akkor a bővebb jellemzése közkívánatra. :-D Illatmintát kértem belőle megrendeléshez. Imádom az ilyen gourmand illatokat, régebben ki nem állhattam. Nagyon finom, fűszeres, igazi krémes édesség jellemzi, de nem cukorkásan, tinilányosan édes. Mellette frissesség is van benne, nem az a nehéz, marcipános édesség. Olyan úrinős, olasz donna, nagyvilági csaj módján. Igazán egyedi illata van és tényleg ezerarcú, nem igazán hasonlít a trendi virágillatokhoz. Nem láttam én sem Douglasban sosem, a férfi változatát kutatom régóta, de csak a női jelent meg nálunk. Szerintem ez az illat sokkal drágábbnak tűnik, mint amennyibe kerül. Igazi őszi-téli pörkölt mandulás csoda, olyan mint valami finom mousse, vagy fagyi, a krémessége illatra ahhoz hasonlít szerintem leginkább. Annyira biztos fog tetszeni, hogy ne a kukában landoljon, télre mindenképp ajánlom. Persze a bőrön, hogy kinek mi jön ki, az más kérdés. Nekem inkább a krémes, fűszeres része jutott, olvastam olyat, hogy valakinél kesernyésebb, egyedi virágos illattá vált, másoknak meg vaníliás-pézsmás lett. itt vannak vélemények még róla. http://www.illatfelho.hu/the-iceberg-fragrance-922

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 28.

Laci

2012. július 23.

Igazi pasifogó illat. Úgy váltogatja az arcát, mint kaméleon a színét. Finom, tartós, buja illat szuper áron. Hölgyek, én nem gondolkodnék a beszerzésén, nagyon minőségi termék. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 23.