Iceberg

Ár:   6500 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2017. január 20.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: virágos-aqua

Összetétel: aldehidek, bergamot, jázmin, rózsa, musk, ámbra, méz

Ár: 2000 Ft+ pk , Eladó: Csilike79
Állapot: Harmadáig van., Helyszín: Gyömrő, Kispest, fizetés: Személyes átvétel Gyömrőn, Kispesten. Előreutalás után posta lehetséges.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

Verona5

2019. július 19.

Nyolcvanas évek vége feeling, kimaradtam belőle, de szerencsére a M betűs megtáltosodott és valami történt, hogy nagy hirtelenjében besorolták az alsó polcukra. Meg is lepődtem! Legalább nem kell mintát rendelnem belőle. Klassz illat a mai felhozatalban és persze biztosan szokatlan a mostani tiniorroknak. Kicsit pasis, fűszeres, édeskés, virágos, rajtam nagyon jól muzsikált a nosztalgiálval telt őméltósága. Sajna a leszáradásának a vége már nem az igazi, de összességében teljesen hordható darab közepes tartóssággal és szillázzsal. Ajánlom kipróbálni, ár / érték arányban verhetetlen!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 19.

Timi27

2017. november 18.

Régi időket juttatja eszembe ez az illat, amikor még tini voltam. Akkor sokat használtam belőle. Mostanában már ismét vettem egy pici mintát, hogy megnézzem vajon annyira szeretem-e még mint akkor.. hát már annyira nem a szívem csücske , de néha még szívesen fújok belőle.. inkább nyári, tavaszi illatnak mondanám, friss, virágos, de nem tucat sztem. Még mindig szép illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 18.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2017. június 4.

Noszatalgia parfüm ez is...Nem tudom, szabad-e egyáltalán úgy értékelni valamit, hogy már nem is emlékszünk az illatára, merthogy ezzel most én is így vagyok. Valaha szívesen használtam, az biztos, erre legalább emlékszem. Régen volt! Ha valaki ismét szeretné, a neten most akciósan is elérhető. Azért jár a négy csillag, mert azonnal beugrott, viszont csak mint megkopott emlék, ezért nem kaphat többet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. június 4.

Chrissy

2016. augusztus 8.

Jujujujjj micsoda nosztalgikus illat! Az előttem szóló feelingei nálam is bejátszanak. Tinidiszkó, Energy felső, szaténnadrág, egybetalpú cipő. 11 és fél centivel voltam magasabb. Közöm nem volt a pocsolyákhoz, a fagyott talajt se éreztem télen.
Minden 5. lányon ez az illat volt, minden negyediken meg Laura Biagotti Laura.
Akkoriban két parfümöm volt csak: Iceberg Twice és Salvador Dali Napkirály. És állati menő voltam, mert a fele osztály meg ott tartott, hogy Limara dezodort fújkált. Jujj.
A fiúkon meg szúnyog napszemüveg és zöld Malizia.
Ó, a régi szép idők! A legnagyobb bajom az volt, hogy este 11-re hazaz kellett érnem! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 8.

Minden 5. lányon ez az illat volt, minden negyediken meg Laura Biagotti Laura.
A fiúkon meg szúnyog napszemüveg és zöld Malizia.

Girona

2015. augusztus 28.

Időgép.
Egyetlen szippantás és 14 éves vagyok;világos szálra koptatott farmerben,Onyx felsőben,lakkozott hajjal.Körülöttem barátok, a sötétséget disco fények fúrják át, a füstgép vaníliás ködöt ereszt, a hangfalakból Jaydee-Plastic Dreams -ének ütemei kopognak.
Lezárom az üveget,újra 32 vagyok. De nálam van Jamie csodalámpája és bármikor visszautazhatok.
Nem tudok 5-nél kevesebbet adni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. augusztus 28.

Időgép.
Nem tudok 5-nél kevesebbet adni.

JOOP30

2015. július 24.

Nem egy könnyed illat!Érdekes számomra, elég édes pancs!Pacsuli.... Nem az a tipikus, fiatalos- egyszerű illat!Nem az igazi egy 30asnak!Sztm!Megbántam, hogy rendeltem belőle!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. július 24.

sminkesmas

2014. november 22.

A 90-es években talán ebből fogyasztottam a legtöbbet.
Aztán most megint rákaptam..talán a 3. 100ml-es fogy... szóval ez 5 csillag..:-)
Van benne valami fanyarság,alkoholos illat, amit minden parfümben nagyon szeretek, de ebbe érzem a legjobban - illetve a férfi parfümökben.
Elhiszem ha valakinek bántja az orrát,mert ez nem egy könnyed illat ( csak max nekem)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 22.

A 90-es években talán ebből fogyasztottam a legtöbbet.

Luller

2014. június 25.

Tinikorom nagy kedvence, akkor még csak illatmintában vettem . Aztán később egyre nagyobb üvegekben . A mai napig van egy Iceberg a parfümjeim között, olykor rákapok. Kevés helyen lehet már csak kapni, viszont nagy előnye, hogy olcsó és - bár olvastam a többi kommentet is - nekem friss , tisztaság illatú. Valaki írta, hogy szúrós szagú , számomra nem az, bár az tény, hogy mértékkel kell használni. Jár érte a 4csillag !

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 25.

bacsa55

Korcsoport: >54
2014. március 4.

Régen nagyon szerettem ezt a parfümöt, akkoriban külföldön éltünk és több üveggel is használtam belőle. Itthon sokáig nem találtam, de néhány éve újra feltűnt és ismét vettem. Még most is szeretem és a barátnőimnek is tetszik!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2014. március 4.

annama

2014. február 7.

Amikor a bôrömre kentem egy keveset, az elsô gondolatom az volt: Na, itt a húsvét. Majd kimentem vele a szabadba, és csodákozva szaglásztam körbe, honnan jön ez a különös illat, amíg rájöttem, hogy rólam. Átváltozott, szúrós lett, de még mindig inkább nôies. Ha össze akarnám foglalni egy mondattal, olyan, mintha egy megtermett macska vaníliába áztatott körmökkel belém marna egy büdöskétôl illatozó réten. Valamiért mégsem tudok szabadulni tôle, újra és újra ki kell próbálnom. Ha elfogy azért meg tudom majd állni, hogy ne vegyem újra. A különleges élmény, na meg az alacsony ára miatt (amilyen olcsó, annyira nem gagyi) 4pont.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 7.