Iceberg

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2013. június 14.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: Friss

Ár: 14900 , Eladó: Phantomia
Állapot: új, doboz nélkül, Helyszín: Budapest, fizetés: előre utalás után Foxpost vagy postán maradó
Ritkaság! Iceberg Universe
Ár: 1.000,-Ft (+posta) , Eladó: Piri11
Állapot: használt 50 ml-ből a képen látható mennyiség, Helyszín: Budapest, fizetés: előre utalás után postázom (foxpost, mpl automata, postán levél vagy maradó csomag)

annama

2013. június 14.

A nôi változat van meg, de elég régi már, így nem vagyok benne biztos, hogy frissen is ilyen élmény lenne, viszont már nem gyártják, így ez már nem fog kiderülni. Ez az Iceberg is, mint mindegyik általam ismert, elég szokatlan. Nem tudom egyértelmûen szeretni, mégis tetszik. Az Universe erôsen alkoholos kezdetben, majd szép lassan édeskésbe fordul, de nem töményen. Finoman simogató, virágos, de nem elég üde. Ha egy színt kellene hozzárendelnem, sötétbarna lenne. Azt hiszem, eljárt felette az idô, de a maga nemében páratlan. Ráadásul az ára is kedvezô volt, ha jól emlékszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 14.