Iconic London

Ár:   £30   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Diana23, Módosítva: 2017. június 15.

Ár:   £30

Cseppentős kiszerelésű koncentrált illuminátor, highlighter. Használható alapozóhoz, primerhez, hidratálóhoz, vagy önmagában az aranyló ragyogásért.

manetto

2018. szeptember 27.

Imádom, original árnyalatot rendeltem, első vásárlásnál kaptam 15% kedvezményt online. Könnyen lehet vele dolgozni, én az ujjaimmal "ütögetem" a megfelelő helyekre. Szerintem nagyon-nagyon sokáig kitart majd, mert elég kevés kell belőle. Negatívumként annyit tudnék mondani, hogy nem tart 8 órán keresztül, de ettől függetlenül is 5 csillag :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 27.

vivuss87

2017. augusztus 17.

Original árnyalatot választottam, és mit ne mondjak ez a csomagolás valami eszméletlen, egész nap nézegetném a matt üveget, a pipettát. Csoda. Maga a cucc egy könnyed highlighter folyadék, ami bár hamar szárad, mégis könnyen eldolgozható. Arcomra én mini beautyblenderrel mázgálom fel, tartós. Mivel én kb ebben fürdenék, ha tehetném, és nem lenne bazi drága, így mielőtt magamra kencézem a testápolómat, végigpöttyözöm a karomat és a lábamat, ami a ruhából kilátszik nyáron. A testápolóval pedig egyenletesen el tudom kenni. Imádom!! Minden cseppje kincs. Én az elmúlt pár évben ráfüggtem a highlighterekre, és azt kell mondja, hogy ez megéri az árát (mármint nekem, mert másnak nem tudom :D) ha elfogy én tuti újra veszem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 17.

Hidratálók: Caprylyl Glycol