IDC Color

Ár:   2800 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   22,4 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: umpalumpa, Módosítva: 2018. február 20.

Kiszerelés:   22,4 g

Gyönyörű árnyalatokat tartalmazó szemfesték paletta. Textúrája selymes. Néhány színnek van egy kis porzása, de összességében jól kezelhetőek, jól satírozhatóak. Mágneszáras, szép kivitelezésű, fém paletta.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

autumnstyle

2019. április 24.

Ez a paletta a legújabb kedvencem! A színek pigmentáltak, egész nap fennmaradnak a szemhéjamon (csak primerrel próbáltam). Nagyon kellemes színválaszték, hétköznapi sminkekhez tökéletes, de egy buliban is megállja a helyét. Jó nagy tükör van benne, bárhol vagyok kihasználhatom. Nekem nagyon tetszik a csomagolása is. Összességében szerintem szuper termékről van szó, ami teljes mértékben megéri az árát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 24.

umpalumpa

2018. február 22.

A leírás egész jól megfelel a valóságnak. Egy szín van, az élénk világos rózsaszín, amelyikből alig lehet színt kicsikarni. Jóformán dísznek van a paletta közepén. A többi tényleg szinte krémes. Vannak metálosan fényesek, selymes fényesek és kevés matt. A doboza szerintem giccses kívül.
Szemhéj-alapozóval szépen tartanak a festékek, bár el tudom képzelni, hogy fiatal, nem fedett szemen anélkül is jól megmaradnak. A színek magukban is élénkek, pigmentáltak. A 2 nagyobb pan-ben a matt világosbézs nagyon puha és korrektor fixálásra is jó. Kicsit világosító hatása is van és nem áll össze. A másik nagy pan csillámos kiemelőt tartalmaz. Nagyon olcsó, jó minőséget kapunk gombokért! Folyton hiánycikk a webáruházban, ahol kapható (MUPlaza).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 22.