IDC Color

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   6,6 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: silver, Módosítva: 2018. augusztus 1.

Kiszerelés:   6,6 g

6 fényes szatén hatású árnyalatot tartalmazó szemfesték paletta.

senorita78

2019. április 17.

Nekem ebből a nudes van meg. Eleinte én is küzdöttem vele, majd rájöttem, hogy szivacsos applikátorral használva sokkal jobb az eredmény mint ecsettel. Alapozó azért kell alá, és így tartós is.Az applikátorral szépen fel lehet vinni. Én vettem már ettől sokkal rosszabbat is. A színei nagyon szépek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 17.

silver

2018. július 26.

Ez az első termék, amit kipróbáltam a márkától, és azt hiszem, az utolsó is. A legrosszabb szemhéjpúder formula, amivel életemben találkoztam: gyakorlatilag semmi színt nem lehet levakarni róla, maximum morzsálódó darabokat, annyira kemény. Kritikán alul, használhatatlan. NE vegyétek meg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 26.