Il Makiage

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: monni, Módosítva: 2011. október 7.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Anthaval

2015. május 8.

Most talalta meg a parom az egyik eldugott nesszeszeremben. A korabbi negativ tapasztalataim (il makiage alapozo: valami feher izevel volt felhigitva es eszmeletlenul ragyasodtam tole) nem merem mar ujra felkenni a fejemre, vegre szep allapotba hoztam a borom, nem szeretnem ujrakezdeni. Felig van meg benne, ha valaki ki szeretne probalni annak 500 forintert odaadom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 8.

sky

2014. február 19.

Szerintem nem rossz termék, de én pirosításra használom a peach árnyalatút, mivel gyönyörű, matt finish-ű hamvas barack orcákat eredményez. Az ára borzasztóan magas, illata szinte semmi, de porpúdernek nem az igazi, tényleg túlságosan pigmentált. Viszont kontúrozásra, pirosításara, natúr sminkek készítésére ez a szín kiválóan alkalmas és működőképes. Tartóssága átlagos az én száraz bőrömön, viszont zsírosabb bőrön kifejezetten jól teljesít ezen a téren. Tény, egy sokkal olcsóbb pirosító megoldja a fenti feladatokat, nem venném újra, de egy próbát megért. Nem szuper, csak átlagos termék, de dobtam már ki pénzt használhatatlanabb kütyüre is...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 19.

Earl Grey

2013. január 19.

Előbb kellett volna elolvasnom a kommenteket és utána vásárolnom! Sajnos csalódás a termék, nagyon látszik a bőrön, bármilyen vékonyan is viszem fel :( Ehhez nagyon drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 19.

mia.1

2012. január 4.

Ár érték arányban túlságosan drágának találom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 4.

Ár érték arányban túlságosan drágának találom!

monni

2011. szeptember 27.

Egyetlen problémám vele,hogy nekem kifejezetten sápadt lesz tőle az arcom, pedig Olive beige #2-t ajánlották, ami nem túl világos.Így maximum 3 pontot érdemel.
Kevés is elég belőle, így valószínűleg sokáig ki fog tartani...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. szeptember 27.

Kevés is elég belőle, így valószínűleg sokáig ki fog tartani...

Fényvédők: Titanium Dioxide
Színezékek: Zinc Stearate, CI 77492, Chromium Oxide Greens / CI 77288