Ilcsi

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   35 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   kozmetikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gaaanita, Módosítva: 2015. szeptember 21.

Lelőhely:   kozmetikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Sokoldalú, bőrnyugtató hatású ichtiollal és növényi olajokkal gazdagított folyékony szappan nem véletlenül az Ilcsi legnépszerűbb terméke. Az ichtiolnak és a növényi hatóanyagoknak köszönhetően enyhe szaruoldó hatású, mindennapos használatával eltávolíthatjuk az elhalt szarusejteket, így bőrünk életteli és friss lesz. Nyugtató, gyulladáscsökkentő és antiszeptikus tulajdonságának köszönhetően jótékony hatással van az aknés, gyulladt bőrre, a szőrtüszőgyulladásra, illetve a gyakori borotválkozás miatt kipattogzott bőrre. Szabályozza a faggyúmirigyek és az apokrin verejtékmirigyek működését, így használhatjuk pattanások, illetve kipálás ellen. Az érzékeny vagy allergiára hajlamos bőrre is javasolt.

Ilcsi Fekete Szappan 50 ml
Ár: 4700 , Eladó: Kencemániás
Állapot: Bontatlan, Helyszín: --, fizetés: Előre utalással bármivel tudom küldeni
Bontatlan Ilcsi Fekete Szappan 50ml
Ár: 4000 , Eladó: Petravagyok
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, Vác, Zsámbék, fizetés: Személyes átvétel
oaxaca

2019. május 16.

Tinikoromban tök jól elmúlasztotta a pattanásaimat. Most felnőtt koromban a seborrhera szoktam kenni mint egy pakolást és jól elmúlasztja. Hihetetlen amúgy az áringadozás én 3700-ér vettem, máshol 5000 ugyanaz... Mindenki nézzen körül hol mennyibe kerül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 16.

Neleta

2019. március 28.

Régebben kérdés nélkül azonnal egy erős 5 csillagot adtam volna neki, de most egy gyenge 5-öst adok. Kb. 15-16 éven át használtam, kb. 2 éve nem. Az arcomon nem voltak pattanások, néha azért előjött 1-1 évente kb. 5-ször, de ennyi. Maximálisan elégedett voltam vele, viszont most végül nem vettem újra 3 okból sem: drága, hiába, hogy nem emeltek árat, most erre már nem akartam 7 ezret költeni, pedig 1 évig elég a 125ml, bár most azt hiszem csökkentették a mennyiséget (?) (szóval összességében nem az, de most a sok másik arckrém mellé már sokkolt volna; mintha tényleg hígabb lenne az állaga, szerintem megváltoztattak valami benne; száraz mostanában a bőröm, a szappan pedig nagyon szárít, úgyhogy hiába a hidratálás, nem mertem most így bevállalni az újabb vásárlást. Ettől függetlenül szerintem nagyszerű, mint minden Ilcsi termék. Ez a pumpás kiszerelés pedig hihetetlenül jó, bár ezzel még nem próbáltam. Ajánlom, mert azért annak oka van, hogy ennyi ideig használtam, és a bőröm még mindig szép.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 28.

Lily13

2019. március 20.

A régi fekete szappan sokkal sűrűbb volt, azt jobban szerettem, de a hatás szerintem ugyanaz. Nagyon jó pattanásos bőrre, és tusfürdőként akár egész testen, vagy a problémás területeken is gond nélkül lehet használni. Megelőzésképpen heti 1 használat elegendő, vagy kéthetente 1, problémás időszakban lehet többször is használni. Nekem annyira használ, hogy nagyon ritkán kell használnom, így van, hogy több mint fél évig is elég egy üveggel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 20.

Inezke

2019. március 6.

Félve vettem meg, mert sok itteni vélemény szerint szárítja a bőrt. Nos, az enyémet nem szárítja :D A szaga valami förtelmes, kb. a kátrányszaghoz tudnám hasonlítani, de pozitív, hogy elég egy nyomás belőle és elég az egész arcomra. Reggel és este pár percig rajta szoktam hagyni és úgy mosom le, persze utána mindig használok valamilyen szérumot, de ha nem kennék rá semmit akkor sem lenne száraz. Megéri az árát szerintem, főleg hogy több hónapra elég. Engem a Jimjams-es fekete szappan jobban szárított. Ha valaki csak Ilcsi kozmetikumokban gondolkodik és zsíros bőre van, akkor ez kötelező! :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 6.

novembermesi

2019. február 23.

Tavaly Márciusban döntöttem úgy, hogy elkezdek Ilcsi kozmetikushoz járni és Ilcsi termékeket használni. Sajnos mindig magamnak cseszem el az arcom a nyomkodással, kaparással, igyekszem erről leszokni. Azóta már voltam 4 kezelésen és használtam otthonra több terméket. A fekete szappanból már elhasználtam 1 kicsi dobozzal és most járok a nagyobb doboz végénél. Alapvetően szépen tisztítja az arcot, mattit, segít a gyulladást levinni. Mindennap használtam eleinte reggel és este. Azonban a bőröm kevert típus, és van egy kis vízhiányossága is. Elkezdett szárítani így mindennap már nem használom, heti kb 3x mosok vele arcot. Az 50 ml mindennapos használat mellett kb 4-5 hónapra volt elég, a 100 ml 8-9 hónapra még van benne nekem. Nem fogom újra rendelni, ha elfogyott árban azért elé sokba kerül szerintem. Akinek nagyon problémás annak bátran ajánlom, nekem már nagyon szépen javult az arcom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 23.

LadyBianka

2019. február 15.

Kb fél éve használom - már a kisebb kiszerelés el is fogyott, most vettem nagyot - és tökéletesen bevált.
Reggel és este használom, de roppant keveset, 1 nyomás elég az egész arcomra, nyakamra. Nem tudom mennyire szárítana ha többet tennék - nekem elég vízhiányos volt a bőröm (de a Soins termékek csodát tettek vele) és ezt nem szeretném visszahozni. Ezzel a mennyiséggel és gyakorisággal szép a bőröm tőle, puha, nem zsírosodik vissza könnyen. Ha kijön egy gyulladt pattanás, arra is teszek éjjelre, viszont mivel nagyon folyós így, és nem szárad meg rajta én letapasztom egy kicsi sebtapasszal és reggelre csodát művel, és nem szárítja le a teljes bőrt, csak a pattanás lesz jóval kisebb!
5 csillag!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 15.

5 csillag!

barbusus93

2019. február 2.

Minden este/reggel ezzel kezdem a fürdést. Annyira puhává teszi a bőröm és a pattanásokat is nagyon szépen visszahúzza. Nem sokat kell belőle használni, 2-3 pumpányi adag bőven elég. Lassan 2 hónapja vettem és még kitart egy darabig. Nekem tökéletesen bevált az érzékeny bőrömre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 2.

Dominika28

2019. január 13.

A kozmetikusomtól kaptam nagyon szeretem általában ha kijön rajtam pár pattanás azokra szoktam használni ,mivel gyulladáscsökkentő. Használata után szép puha és selymes lesz az arcom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 13.

BLili

2019. január 9.

A túlérzékeny, viszont a T-vonalon zsíros bőrömet szétszárította és irritálta már egyszeri használatnál is. Nekem egy Ilcsi termék nem jött be, egyik sem használt, és a legtöbb még gondot is okozott.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 9.

KozmaNikolett2001

2019. január 9.

Nagyon szeretem az ilcsi termekeket mivel erzekeny borom miatt sok markanal kipirosodik az arcom, de ennel eddig egyik termeknel se mivel termeszetes alapanyagbol keszul az osszes termek. Reggel es este szoktam egy pumpanyival megmosni az arcom vele ami pont eleg:) szepen szaritja a zsirosabb teruleteket viszont nem szaritja ki a szarazabb reszeit az arcomnak . Nalam ot csillag😊

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 9.

Antioxidánsok: Linum Usitatissimum (Flax) Seed Extract, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Myristic Acid ti I eu I i 3 0

Magyar nevén kálium-karbonát, vagy hamuzsír. Szappanfőzésnél gyakran alkalmazzák térfogatnövelő szerként, de vízmegkötő, szárító hatásáról is ismert.

Az olajpala lepárlási terméke. A CosIng besorolása szerint antimikrobiális anyag, vagyis segít a bőrön található mikroorganizmusok egyensúlyban tartásában. A Wikipedia információi alapján kénben gazdag összetevő, melyet gyulladásgátló, baktérium- és gombaölő tulajdonsága miatt 10-20%-os koncentrácóban olyan bőrbetegségek kezelésére is gyakorta használnak, mint az ekcéma és a pikkelysömör.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0