Ilcsi

Ár:   4690 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   kozmetikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: gaaanita, az összetevőket feltöltötte: Gyevocska, Módosítva: 2020. január 27.

Lelőhely:   kozmetikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Sokoldalú, bőrnyugtató hatású ichtiollal és növényi olajokkal gazdagított folyékony szappan nem véletlenül az Ilcsi legnépszerűbb terméke. Az ichtiolnak és a növényi hatóanyagoknak köszönhetően enyhe szaruoldó hatású, mindennapos használatával eltávolíthatjuk az elhalt szarusejteket, így bőrünk életteli és friss lesz. Nyugtató, gyulladáscsökkentő és antiszeptikus tulajdonságának köszönhetően jótékony hatással van az aknés, gyulladt bőrre, a szőrtüszőgyulladásra, illetve a gyakori borotválkozás miatt kipattogzott bőrre. Szabályozza a faggyúmirigyek és az apokrin verejtékmirigyek működését, így használhatjuk pattanások, illetve kipálás ellen. Az érzékeny vagy allergiára hajlamos bőrre is javasolt.

Ár: 5000 , Eladó: SzAgi09
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel Debrecenben/ postával küldés is lehetséges
Ilcsi Fekete Szappan 100 ml bontatlan
Ár: 5200 , Eladó: Kencemániás
Állapot: bontatlan új, Helyszín: --, fizetés: Foxpost vagy posta

HiddenBeauty

2020. július 2.

Gimis koromban, mikor elég durván zsíros és pattis volt a bőröm, egyszer elhasználtam egy tubussal. Sajnos abszolút semmit sem segített. 2 csillagot adok, mert ártani szintén nem ártott. De akkoriban tökmind1, hogy mit használtam, semmi nem segített, csak a hormonális gyógyszer. Azért egy ilyen drága szertől többet várnék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 2.

Gyevocska

2020. június 14.

Húh! Nagyon szerettem! Jó 14 éve, amikor volt szerencsém egy Avon krémmel elcseszni a bőrömet, akkor kerültem egy fantasztikus kozmetikus kezei közé, és Ő ajánlotta. Megjegyzem, akkoriban még tisztábbak voltak az Ilcsi termékei. (Nem volt benne tartósítószer stb.)
Az első kozmetikai kezelés után már gyönyörű lett a bőröm, és ennek a szappannak hála soha többet nem is jöttek ki pattanások. Már egy hét használat után kevésbé volt zsíros, tág pórusú a bőröm. Engem nem szárított túl, csak amennyire kell. A korrektorral együtt használtam hónapokig.
Nekem kimondottan tetszett az illata. És a mennyiségétől függetlenül sokáig elég volt!
Már akkor sem volt olcsó, de teljesen megérte! Ma már az összetevői miatt nem venném újra. Kár érte. De ezért nem vonok le pontot, nem a termék hibája.
Update: Adtam a nosztalgiának, gondoltam, hátha..... hát nem! Sajnos. Szerettem volna újra szeretni... A borsos ára megvan most is, de: a régi szépen habzott, könnyű volt vele arcot mosni, a mostani pedig nyálkásan terül el a bőrömön. Az illata már korántsem annyira ichtiolos. Én szerettem. Használat után 2 órával pedig merő zsír a képem. A férjemnek pedig olyan "szép" hatalmas ragyái lettek, hogy visszatért a himalája sószappanhoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 14.

Lili82

2020. június 11.

Nagyon bíztam ebben a szappanban, mert annyi jót írtak róla. Nekem csalódás volt, talán rosszabb is lett a bőröm állapota, sok pattanásom lett tőle és jobban zsírosodott az arcom. Sajnálom, mert szeretem az Ilcsis termékeket, de ezt sajnos ki kell dobjam.😟

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. június 11.

Blancanieve

2020. május 25.

Nem ezt használom minden alkalommal mert egy idő után szárít, de amikor problémásabb napok vannak, sokat segít! Állandó tag lesz a kollekcióban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 25.

Camillala

2020. május 18.

Szép matt bőrt csinál, a zsíros bőrömre tökéletes. Hihetetlen visszaszámolgatni, de már 10 éve használom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 18.

Rean519

2020. április 22.

Kevés termék tud elbánni a nagyon mély, kinyomhatatlan pattanásaimmal, de ez bevált. Kozmetikusom azt ajánlotta, hogy néhány percre hagyjam fent, de nekem ez nem elég. Vagy napközben/este hagyom fent ha lehet több órára, de van hogy egész éjszakára. Mivel ennyit van rajta, egy kicsit erősebben kell utána hidratálni, de ennyi belefér, ha lehúzza a fájdalmas pattanásokat. Plusz pont a higénikus és praktikus aadagolóért. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 22.

szea

2020. április 20.

Nagyon szeretem ezt a terméket, örök helye van a polcomon. Használat után feszül az arcom de hát ugye ezután kell még rá hidratálás. :) A kombinált zsíros bőrömet szépen rendbeteszi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 20.

zsizsebiH

2020. február 10.

Engem egy kicsit szárított, és feszült a használata utána a bőröm, ami nem volt kellemes. De egyébkén meg szeretem az Ilcsi termékeket.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 10.

HHenna

2020. január 17.

Én nem régóta használom, de ez valóban egy igazi csodaszer! Gyönyörű egészséges bőrt varázsol a zsíros bőrből! Nagyon hatásos termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 17.

debr89

2019. december 2.

Régi nagy kedvencem, ami tényleg soha nem megy ki a divatból. Ha látom, hogy kezd kijönni egy pattanásom, akkor éjjelre rákenem, és leveszi a gyulladást. Ha nincs jó állapotban a bőröm, akkor a hidratálómba is teszek egy keveset (Kozmetikusom ajánlotta, és bevált)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 2.

Antioxidánsok: Linum Usitatissimum (Flax) Seed Oil, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Propanediol, Glycerin
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Az olajsav (oleic acid) kálium sója. Kálilúg. Legfőképpen a folyékony szappanok előállítására használják, de egyéb tisztálkodó szerekben is fellelhető összetevő. Emulgeálószer, tisztítószer.

Magyar nevén kálium-karbonát, vagy hamuzsír. Szappanfőzésnél gyakran alkalmazzák térfogatnövelő szerként, de vízmegkötő, szárító hatásáról is ismert.

Myristic Acid ti I eu I i 3 0

Az olajpala lepárlási terméke. A CosIng besorolása szerint antimikrobiális anyag, vagyis segít a bőrön található mikroorganizmusok egyensúlyban tartásában. A Wikipedia információi alapján kénben gazdag összetevő, melyet gyulladásgátló, baktérium- és gombaölő tulajdonsága miatt 10-20%-os koncentrácóban olyan bőrbetegségek kezelésére is gyakorta használnak, mint az ekcéma és a pikkelysömör.

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0