Ilcsi

Ár:   4690 Ft és 6990 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   kozmetikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: gaaanita, az összetevőket feltöltötte: Gyevocska, Módosítva: 2021. február 24.

Ár:   4690 Ft és 6990 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   kozmetikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Sokoldalú, bőrnyugtató hatású ichtiollal és növényi olajokkal gazdagított folyékony szappan nem véletlenül az Ilcsi legnépszerűbb terméke. Az ichtiolnak és a növényi hatóanyagoknak köszönhetően enyhe szaruoldó hatású, mindennapos használatával eltávolíthatjuk az elhalt szarusejteket, így bőrünk életteli és friss lesz. Nyugtató, gyulladáscsökkentő és antiszeptikus tulajdonságának köszönhetően jótékony hatással van az aknés, gyulladt bőrre, a szőrtüszőgyulladásra, illetve a gyakori borotválkozás miatt kipattogzott bőrre. Szabályozza a faggyúmirigyek és az apokrin verejtékmirigyek működését, így használhatjuk pattanások, illetve kipálás ellen. Az érzékeny vagy allergiára hajlamos bőrre is javasolt.

Ár: 4000 , Eladó: niomiode
Állapot: Bontatlan 50ml, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes, posta, fox, packeta
Ilcsi Fekete Szappan 100ml
Ár: 5800 , Eladó: niomiode
Állapot: Bontatlan 100ml, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes, posta, fox, packeta

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

urania24

2022. június 17.

Ez az első cucc, ami mintha tényleg halványítaná a mitesszereket! Nem merem nyomkodni magam, mert erek jelentek meg az orrom körül. Nagyon zsíros a bőröm szóval engem nem szárít, normalizál. Drága de tényleg kevés is elég belőle, az illata elég naturális, de bejön...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. június 17.

linevesun

2022. június 13.

A problémás bőrömre nagyon bevált. Tiszta és egyenletesebb lesz a bőröm a használata után, a pattanásokat szépen leszárítja. Szembe kerülve nagyon csíp - mint minden szappan - ezért sminkeltávolításra én arctejet használok, utána a problémás bőr miatt ezt. Néhány percig az arcomon hagyom, szinte érzem ahogy dolgozik a gyulladt területeken. Valóban szárít, de ezt a szappant nem is arra találták ki, hogy csak úgy hagyjuk utána a bőrünket natúron. A bőrtípusnak megfelelő tonic, booster, szérum követi a tisztítást nálam. 2 hónapja használok arcápolásra kizárólag Ilcsi termékeket, nagyon sokat javult a bőröm állapota. 20-30 gyulladt pattanás helyett már csak 1-2 fordul elő. Remélem tovább javul a tendencia, de én már ennek is nagyon örülök.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 13.

klaudianna

2022. május 25.

Próbacsomagban volt. Először ki sem akartam próbálni, mert tinikoromban sem igazán szerette a bőröm, de azóta eltelt jó pár év, gondoltam egy próbát megér. Nekem nem jött be, kellemetlen az illata, nehezen dolgozom el az arcomon, lemosni is egy rémálom... utána még órákig éreztem a szagát, és olyan érzésem volt, hogy egyszerűen nem tudom normálisan leszedni... és rögtön utána ki is szárította a bőrömet, szóval nem használom el a másik tasakot. A párom azért tesz még vele egy próbát, az ő bőre mindent szeret, amit az enyém utál, szóval..:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. május 25.

Milike33

2022. április 27.

Kozmetikusom ajánlotta. Jó termék. Szépen leszaritja a pattanásokat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 27.

Kozmetikusom ajánlotta. Jó termék. Szépen leszaritja a pattanásokat.

Barbi1018

2022. április 27.

Kb féléve vettem, az elején naponta használtam ( igényelte is a bőröm) aztán nagyon kiszáította. Azóta hetente 1-2x használom. Megvagyok vele elégedve. Tényleg csak egy borsónyi kell belőle. Biztos újraveszem, ha elfogy.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 27.

Dusmata

2022. április 15.

A kedvenc Ilcsim:) Nagyon jól tisztít, ráadásul míg a többi fekete szappan szárítja, ez hidratálja a bőröm. Egy picike is elég belőle, mert nagyon jól habzik. Sokáig elég. Abszolút kedvenc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 15.

rostajudit

2022. április 12.

Még csak pár napja használom, de a bőröm már ez alatt az idő alatt is sokkal szebb lett tőle. Nem irritàlja a szárazabb részeket sem, a pattanásokkal pedig egyenesen csodát művel. Használat után nagyon tiszta és puha lesz az arcom tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 12.

lipstickfan

2022. április 11.

Kozmetikusom ajánlotta. Nagyon szépen tisztít. Én almás-citromos tonikkal és probiotikumos szérummal használom. Szépen karbantartja a bőröm.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 11.

niomiode

2022. április 9.

Ha lehetne 10*-ot adnék rá. Zsíros tágpórusú bőrre kiváló :-)

Aki úgy érzi h szárítja a bőrét annak ajánlom a csipkebogyó habkrémet, szuperül kiegészítik egymást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 9.

Ha lehetne 10*-ot adnék rá. Zsíros tágpórusú bőrre kiváló :-)

adri0419

2022. február 12.

Nekem ez valami csodaszer! Barátnőmtől kaptam karácsonyra próbacsomagot, így volt szerencsém tesztelni. Fantasztikus a hatás, amit elértem vele. Sima, puha, matt és pattanásmentes lett a tágpórusú, zsíros bőröm. Az illata büdi az tény, de ezért nem vonok csillagot, mert hatását tekintve verhetetlen más márka fekete szappanjához képest. Tuti megveszem nagy kiszerelésben és napi használatban lesz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 12.

Antioxidánsok: Linum Usitatissimum (Flax) Seed Oil, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Propanediol, Glycerin
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Az olajsav (oleic acid) kálium sója. Kálilúg. Legfőképpen a folyékony szappanok előállítására használják, de egyéb tisztálkodó szerekben is fellelhető összetevő. Emulgeálószer, tisztítószer.

Magyar nevén kálium-karbonát, vagy hamuzsír. Szappanfőzésnél gyakran alkalmazzák térfogatnövelő szerként, de vízmegkötő, szárító hatásáról is ismert.

Myristic Acid ti I eu I i 3 0

Az olajpala lepárlási terméke. A CosIng besorolása szerint antimikrobiális anyag, vagyis segít a bőrön található mikroorganizmusok egyensúlyban tartásában. A Wikipedia információi alapján kénben gazdag összetevő, melyet gyulladásgátló, baktérium- és gombaölő tulajdonsága miatt 10-20%-os koncentrácóban olyan bőrbetegségek kezelésére is gyakorta használnak, mint az ekcéma és a pikkelysömör.

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0