Ilcsi

Ár:   4190 Ft és 6109 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   kozmetikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: gaaanita, az összetevőket feltöltötte: Gyevocska, Módosítva: 2019. október 16.

Ár:   4190 Ft és 6109 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   kozmetikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Sokoldalú, bőrnyugtató hatású ichtiollal és növényi olajokkal gazdagított folyékony szappan nem véletlenül az Ilcsi legnépszerűbb terméke. Az ichtiolnak és a növényi hatóanyagoknak köszönhetően enyhe szaruoldó hatású, mindennapos használatával eltávolíthatjuk az elhalt szarusejteket, így bőrünk életteli és friss lesz. Nyugtató, gyulladáscsökkentő és antiszeptikus tulajdonságának köszönhetően jótékony hatással van az aknés, gyulladt bőrre, a szőrtüszőgyulladásra, illetve a gyakori borotválkozás miatt kipattogzott bőrre. Szabályozza a faggyúmirigyek és az apokrin verejtékmirigyek működését, így használhatjuk pattanások, illetve kipálás ellen. Az érzékeny vagy allergiára hajlamos bőrre is javasolt.

HHenna

2020. január 17.

Én nem régóta használom, de ez valóban egy igazi csodaszer! Gyönyörű egészséges bőrt varázsol a zsíros bőrből! Nagyon hatásos termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 17.

debr89

2019. december 2.

Régi nagy kedvencem, ami tényleg soha nem megy ki a divatból. Ha látom, hogy kezd kijönni egy pattanásom, akkor éjjelre rákenem, és leveszi a gyulladást. Ha nincs jó állapotban a bőröm, akkor a hidratálómba is teszek egy keveset (Kozmetikusom ajánlotta, és bevált)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 2.

BJucus

2019. november 19.

A kozmetikus ajánlatta és azt kell mondanom, hogy nekem csodát tett a néhol zsíros, néhol száraz bőrömmel. Esténként használom, utána tonik és szintén Ilcsi kénes arckrémmel hidratálom az arcom. Eddig zsíros bőrrel keltem, ami teljesen megszűnt + délutánra sem csillog a fejem, pedig korábban ezzel nagyon megszenvedtem. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 19.

sjudy89

2019. november 6.

Kíváncsiságképpen olvastam el a nem 5 csillagos hozzászólásokat, mert én létezni sem tudok nélküle. Akkor érzem igazán tisztának az arcomat, ha ezzel mosom le. Száraz bőrre felkenem, majd meleg vizes törölközővel letörlöm és hidratáló krémet használok utána. Így akkor sem hámlik az orrom, ha megfázom és rengeteget fújom, de klasszisokkal szebb a bőröm, mint ha néhány hétig nem használom mert kifogy és nem tudom azonnal újra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 6.

almakorterepa1213

2019. október 31.

Remekül eltűnteti a pattanásokat, bár az én bőröm húzódik miután használom ezt a fekete szappant.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 31.

zsofi207

2019. október 16.

Barátnőm hagytam nálam, egy csajos hét után, félig volt az üveg, így azt ajánlotta használjam el, ne küldözgessük, higgyem el nagyon jó.
Kicsit félve pakolgattam napokig, mert alapvetően nem problémás a bőröm és anno tiniként ezekkel a termékekkel kezelte a kozmetikusom az arcomat(ami eléggé hámlasztotta). Végül beadtam a derekam, gondoltam esti fürdés közbe beiktatom.
Hagytam a melegben puhulni az arcbőrömet aztán jól bedörzsöltem és az utasítás szerint hagytam rajta tényleg csak pár percig. Egyébként meglepően tiszta érzést adott utána, fellélegzett a bőröm, kicsit mintha csikorgott volna, annyira letakarított róla mindent. Na nem baj, ígyis-úgyis éjszakai krémezek. Hú. a másnap reggel viszont, mint aki vedleni készült..:-)) Muszáj voltam gyenge arcradírozóval a nagyját leszedni, aztán fátyolmaszk és aztaaaaaa, annyira szép egyenletes lett az arcbőröm, sima, puha, élettel teli..hogy ha minden nap nem is, de legalább 2-3naponta átmosom vele az arcomat.
Nekem gyulladást nem okozott, a pórusaimat szépen kitisztította, de nagyon szárított is. Pozitív csalódás!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. október 16.

GatoVerde

2019. október 15.

Én nagyon hálás vagyok ennek a szappannak. Használata során nagyon sokat javított a borom minőségén. Kell utána hidratálni mert szárít és napi 1x bőven elég vele arcot mosni. Sokkal tovább maradnak tisztak a pórusaim es a gyulladt pattanásaim már nem annyira jellemzőek mint régebben. Amit vártam tőle én megkaptam

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 15.

alegria800

2019. október 11.

Sziatok!
Nekem egy exem ajanlotta aki regen nagyon ragyas volt es azt mondta rengeteg mindennel probalkoztak az anyukaja es kozmetikus segitsegevel, de csak ez segitett neki, de ez nagyon.
Nekem nagyon miteszeres volt a borom, ez az egyik maig tarto problemam egyike. Sajnos nekekm semmit se segitett. =(
Draga, de tenyleg nagyon sokaig eleg volt. Elhasznaltam, de semmi nem valtozott. ='(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 11.

Sziatok!

Ritcyke

2019. június 21.

Sajnos az én bőröm nem bírja az Ilcsi termékeket. Próbáltam ezt a szappant is, de a kezdődő pattanasomat még jobban begyullasztotta, utána pedig ki bírtam nyomni. Igazából ez is jó, de szerettem volna megúszni nyomkodás nélkül. Pár esélyt adtam neki, de mindig csak begyulladt mindenem tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 21.

HDorina

2019. június 21.

A kisebb méretet vettem meg belőle. A zsíros bőrömre szerettem volna kipróbálni. Érdekes illatú 'szappan', ami nem habzik. Ezáltal nekem nem távolított el minden szennyeződést tökéletesen. Egy habzó lemosó jobb az én bőrömnek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 21.

Antioxidánsok: Linum Usitatissimum (Flax) Seed Oil, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Propanediol, Glycerin
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Magyar nevén kálium-karbonát, vagy hamuzsír. Szappanfőzésnél gyakran alkalmazzák térfogatnövelő szerként, de vízmegkötő, szárító hatásáról is ismert.

Myristic Acid ti I eu I i 3 0

Az olajpala lepárlási terméke. A CosIng besorolása szerint antimikrobiális anyag, vagyis segít a bőrön található mikroorganizmusok egyensúlyban tartásában. A Wikipedia információi alapján kénben gazdag összetevő, melyet gyulladásgátló, baktérium- és gombaölő tulajdonsága miatt 10-20%-os koncentrácóban olyan bőrbetegségek kezelésére is gyakorta használnak, mint az ekcéma és a pikkelysömör.

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0