Ilcsi

Ár:   4690 Ft és 6990 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   kozmetikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: gaaanita, az összetevőket feltöltötte: Gyevocska, Módosítva: 2021. február 24.

Ár:   4690 Ft és 6990 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   kozmetikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Sokoldalú, bőrnyugtató hatású ichtiollal és növényi olajokkal gazdagított folyékony szappan nem véletlenül az Ilcsi legnépszerűbb terméke. Az ichtiolnak és a növényi hatóanyagoknak köszönhetően enyhe szaruoldó hatású, mindennapos használatával eltávolíthatjuk az elhalt szarusejteket, így bőrünk életteli és friss lesz. Nyugtató, gyulladáscsökkentő és antiszeptikus tulajdonságának köszönhetően jótékony hatással van az aknés, gyulladt bőrre, a szőrtüszőgyulladásra, illetve a gyakori borotválkozás miatt kipattogzott bőrre. Szabályozza a faggyúmirigyek és az apokrin verejtékmirigyek működését, így használhatjuk pattanások, illetve kipálás ellen. Az érzékeny vagy allergiára hajlamos bőrre is javasolt.

Ár: 2200 , Eladó: Sziszo33
Állapot: Használt , Helyszín: Budapest , fizetés: Készpénzben
Ár: 4000 , Eladó: niomiode
Állapot: bontatlan, Helyszín: Bp, fizetés: Személyes v posta v Foxpost

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

valika1105

2021. május 5.

Az utóbbi időben nagyon csúnya lett az arcbőröm, elkezdtem vitaminokat szedni, de nem sokat javult. De ez a szappan csodákat tett :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. május 5.

kareszkata

2021. április 12.

Bőrgyógyász ajánlására vettem, tini lányomnak! Szépen tisztít, használata után tleg kevesebb a pattanás! Könnyen habzik, lemosásánál egy pamut arctisztító kendő nagy segítség! Újravevős!!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. április 12.

adrika9411

2021. április 11.

Kozmetikusom ajánlására vettem meg. Csodát tett az arcommal, kevésbé zsíros a bőröm, pattanások kevésbé jelennek meg az arcomon. Egyedül a mitesszerekkel nem tud elbánni, összességében azonban nagyon elégedett vagyok a termékkel!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 11.

doori60

2021. március 17.

A használat első két-három hetében szárított - gondolom azért mert elkezdett dolgozni -, utána gyönyörűen helyretette a bőröm állapotát. Megszűnt a zsírosodás, a pattanások eltűntek. A mitesszerek maradtak. Jelenleg heti 1-2 alkalommal bőven elég használnom, nagyon szépen egyensúlyban van az arcbőröm tőle - Ilcsi kozmetikus is ennyit javasol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 17.

dbeata

2021. március 2.

Gyantázás után, érzékeny, gyulladásra hajlamos hajlatokra használom, arra jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. március 2.

Gyantázás után, érzékeny, gyulladásra hajlamos hajlatokra használom, arra jó.

Eszter00260

2021. március 2.

Nekem sajnos ez nem hozta meg a várt eredményt, pedig sok esélyt kapott, már majdnem üres a flakon, de nem fogom újravenni. Változást sem látok a bőrömön, és nekem az illata is túl erős, már-már szédítő.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 2.

KiraRokocza

2021. február 11.

EZ EGY ÉLETMENTŐ CSODA!!!! Ez az egyetlen szer, ami rendbe teszi a homlokomat. A homlokom nagyon problémás, sok belső, kidudorodó, tömeges pattanás jön ki rajta. Csak a homlokomon használom, a többi részét az arcomnak kicsit irritálja, de a homlokomon megfelelő hidratáló mellett csodát tesz. 5*!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 11.

floracska6

2021. január 31.

Eddig 2 alkalommal használtam, két naponta csak mivel úgy érzem mindennaposan használva nagyon szárítana. Eddig csak az első benyomásokat tudom leírni, nekem eléggé csikorgós utána az arcom, de így hogy ráhidratálok utána megfelelően, okés.
Hozzá vagyok szokva az Ilcsi termékek 'natúr' illatához, szeretem is őket de ez már nekem sem a világom, borzalmasan erős szaga van, mikor felkenem pedig olyan mintha gyanát kennék az arcomra, borzalmasan ragad, lemosni is alig lehet. Patijaim eddig ugyanúgy vannak de még adok neki esélyt, eddig nem került közel hozzám ez a termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 31.

Emma23

2021. január 25.

Nagyon szeretem. Ha több pattanásom van egyből ehez nyúlok. Minden napi használatra nekem sok mivel elég erősen szárítja a bőröm. Viszont a bőr problémámra nagyon nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 25.

2020. december 3.

Régóta szemezek az Ilcsi termékekkel. A kozmetikusom használja, így gondoltam otthon is kiprobálom. Hosszas kutatás, olvasás után ez az egyik termék amit elkezdtem használni. Kb. 1 hónapja használom napi 1x. Imádom. Annak ellenére is hogy 1 hónap után kiszáritotta a bőrömet. Így most 3 naponta 1 x használom. A pattanásaimmal egész jól végzett. Szerintem szuper krém, csak óvatossan kell használni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 3.

Antioxidánsok: Linum Usitatissimum (Flax) Seed Oil, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Propanediol, Glycerin
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Az olajsav (oleic acid) kálium sója. Kálilúg. Legfőképpen a folyékony szappanok előállítására használják, de egyéb tisztálkodó szerekben is fellelhető összetevő. Emulgeálószer, tisztítószer.

Magyar nevén kálium-karbonát, vagy hamuzsír. Szappanfőzésnél gyakran alkalmazzák térfogatnövelő szerként, de vízmegkötő, szárító hatásáról is ismert.

Myristic Acid ti I eu I i 3 0

Az olajpala lepárlási terméke. A CosIng besorolása szerint antimikrobiális anyag, vagyis segít a bőrön található mikroorganizmusok egyensúlyban tartásában. A Wikipedia információi alapján kénben gazdag összetevő, melyet gyulladásgátló, baktérium- és gombaölő tulajdonsága miatt 10-20%-os koncentrácóban olyan bőrbetegségek kezelésére is gyakorta használnak, mint az ekcéma és a pikkelysömör.

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0