Ilcsi

Ár:   4690 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   kozmetikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: gaaanita, az összetevőket feltöltötte: Gyevocska, Módosítva: 2020. január 27.

Lelőhely:   kozmetikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Sokoldalú, bőrnyugtató hatású ichtiollal és növényi olajokkal gazdagított folyékony szappan nem véletlenül az Ilcsi legnépszerűbb terméke. Az ichtiolnak és a növényi hatóanyagoknak köszönhetően enyhe szaruoldó hatású, mindennapos használatával eltávolíthatjuk az elhalt szarusejteket, így bőrünk életteli és friss lesz. Nyugtató, gyulladáscsökkentő és antiszeptikus tulajdonságának köszönhetően jótékony hatással van az aknés, gyulladt bőrre, a szőrtüszőgyulladásra, illetve a gyakori borotválkozás miatt kipattogzott bőrre. Szabályozza a faggyúmirigyek és az apokrin verejtékmirigyek működését, így használhatjuk pattanások, illetve kipálás ellen. Az érzékeny vagy allergiára hajlamos bőrre is javasolt.

Ár: 4000 , Eladó: niomiode
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Bp, fizetés: Személyes v posta
Ár: 2200 , Eladó: Sziszo33
Állapot: Használt , Helyszín: Budapest , fizetés: Készpénzben

Niki03

2016. december 18.

Aki nem allergiás rá, annak jó lehet, de nekem az arcom teljesen kikészült tőle. Kb. 2-3 nap használat után elkezdett égni az arcom és tele lett fájdalmas pattanásokkal olyan helyeken, ahol máskor soha nincsenek. Az arcom közelébe se engedem többé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 18.

Kingus23

2016. december 6.

Nekem is kozmetikus ajánlotta,meg is vettem az ihtiolos stiftel együtt és nagyon pöpec mind a kettő,csodát tesz az ember bőrével!Lehet,hogy én vagyok a "fura" de nekem ez a büdöskés illata is bejön :D Az ára is kifizetődő,nem kell belőle sok

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 6.

Kinekapappne

2016. december 3.

Kozmetikustól kaptam kipróbálásra, ajánlása szerint 2-3 naponta T vonalra. Szárít, nagyon, erős hidratálás mellett az arcomat puhává tette, másnapig. Az illata jellegzetesen erős. Amire jó volt, a vállamon, hátamon edzés/izzadás miatt kialakult kicsi pattanásokra, zsírosodásra. Kicsi tégelyben volt, 3 hét után kezdett beszáradni, gumissá válni, kidobós lett. Árát sokallom, nem vettem végül teljes kiszerelést belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 3.

SiluMilu

2016. november 20.

Nagyon katasztrófális az arcbőrőm.Sajnos semmi nem segìtett rajta,mint ahogy ez se! :)

Nekem leginkább a manna fekete szappana az ami használt...legalább is igy vettem észre!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 20.

Lilka123

2016. november 20.

Tökéletes. Pattanásos,és zsíros bőrűeknek csodaszer. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 20.

Tökéletes. Pattanásos,és zsíros bőrűeknek csodaszer. :)

flora201

2016. november 12.

Nagyon szép puhává tette a börömmet, és megszabadított legtöbb problémámtól, de az illata valami borzalmas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 12.

SiposFanni

2016. november 7.

Ez tényleg egy csodaszer, már jó néhány éve fedeztem fel, nekem is kozmetikus ajánlotta. Csúnya, gyulladt pattanásos volt a bőröm... ez a termék nagyon szépen lenyugtatta a bőrömet, megtisztította, és szárította. Nekem a szárító hatása már egy külön csillag, mivel a bőröm nagyon zsíros. Viszont a gyulladt pattanásokat nem szüntette meg, ugyanúgy előjöttek újak. Pedig nagyon bíztam benne. Ennek egy fájdalmas kozmetikai kezelés vetett véget, na meg az akneroxid. Viszont most hogy már nem küzdök azokkal a csúnya, gyulladt patikkal, nagyon jól bevált ez a termék, megelőzésre, tisztításra a legjobb.
Nem csak az arcomon de a vállamon is jól működött, mivel néha van úgy hogy ott is kijön egy-egy picike, nagyon szépen leviszi, és pár nap alatt el is múlik :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 7.

KuliDorina

2016. november 4.

Nagyon pattanásos, gyulladt bőröm volt, aztán a kozmetikusom ajánlotta ezt a csodaszert.:) Teljesen megéri az árát, nekem rendbe hozta a bőröm, mióta ezt használom sokkal ritkábban jelenik meg pattanás az arcomon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 4.

bridzsittaa

2016. október 22.

Nagyon jó kis termék, DE nem tud többet 3500 forintért, mint a 600 forintos, herbáriás fekete (kemény, vagy hogy hívják ezt) szappan. És ez elfogy egy hónap alatt, a másik meg 3-4 hónapig tart, így ez nekem totál pénzkidobás, ezért kap 3 csillagot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 22.

Kinga12

2016. október 16.

Az állam nagyon durván pattanásos volt, és a homlokomon is néha néha megjelent pár napig mindennap használtam és nagyon szépen leszárította de utána hidratálni kell, most már elég ha hetente egyszer használom, nagyon jooo

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 16.

Antioxidánsok: Linum Usitatissimum (Flax) Seed Oil, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Propanediol, Glycerin
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Az olajsav (oleic acid) kálium sója. Kálilúg. Legfőképpen a folyékony szappanok előállítására használják, de egyéb tisztálkodó szerekben is fellelhető összetevő. Emulgeálószer, tisztítószer.

Magyar nevén kálium-karbonát, vagy hamuzsír. Szappanfőzésnél gyakran alkalmazzák térfogatnövelő szerként, de vízmegkötő, szárító hatásáról is ismert.

Myristic Acid ti I eu I i 3 0

Az olajpala lepárlási terméke. A CosIng besorolása szerint antimikrobiális anyag, vagyis segít a bőrön található mikroorganizmusok egyensúlyban tartásában. A Wikipedia információi alapján kénben gazdag összetevő, melyet gyulladásgátló, baktérium- és gombaölő tulajdonsága miatt 10-20%-os koncentrácóban olyan bőrbetegségek kezelésére is gyakorta használnak, mint az ekcéma és a pikkelysömör.

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0