Ilcsi

Ár:   4690 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   kozmetikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: gaaanita, az összetevőket feltöltötte: Gyevocska, Módosítva: 2020. január 27.

Lelőhely:   kozmetikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Sokoldalú, bőrnyugtató hatású ichtiollal és növényi olajokkal gazdagított folyékony szappan nem véletlenül az Ilcsi legnépszerűbb terméke. Az ichtiolnak és a növényi hatóanyagoknak köszönhetően enyhe szaruoldó hatású, mindennapos használatával eltávolíthatjuk az elhalt szarusejteket, így bőrünk életteli és friss lesz. Nyugtató, gyulladáscsökkentő és antiszeptikus tulajdonságának köszönhetően jótékony hatással van az aknés, gyulladt bőrre, a szőrtüszőgyulladásra, illetve a gyakori borotválkozás miatt kipattogzott bőrre. Szabályozza a faggyúmirigyek és az apokrin verejtékmirigyek működését, így használhatjuk pattanások, illetve kipálás ellen. Az érzékeny vagy allergiára hajlamos bőrre is javasolt.

Ár: 4000 , Eladó: niomiode
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Bp, fizetés: Személyes v posta
Ár: 2200 , Eladó: Sziszo33
Állapot: Használt , Helyszín: Budapest , fizetés: Készpénzben

Rean519

2020. április 22.

Kevés termék tud elbánni a nagyon mély, kinyomhatatlan pattanásaimmal, de ez bevált. Kozmetikusom azt ajánlotta, hogy néhány percre hagyjam fent, de nekem ez nem elég. Vagy napközben/este hagyom fent ha lehet több órára, de van hogy egész éjszakára. Mivel ennyit van rajta, egy kicsit erősebben kell utána hidratálni, de ennyi belefér, ha lehúzza a fájdalmas pattanásokat. Plusz pont a higénikus és praktikus aadagolóért. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 22.

szea

2020. április 20.

Nagyon szeretem ezt a terméket, örök helye van a polcomon. Használat után feszül az arcom de hát ugye ezután kell még rá hidratálás. :) A kombinált zsíros bőrömet szépen rendbeteszi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 20.

zsizsebiH

2020. február 10.

Engem egy kicsit szárított, és feszült a használata utána a bőröm, ami nem volt kellemes. De egyébkén meg szeretem az Ilcsi termékeket.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 10.

HHenna

2020. január 17.

Én nem régóta használom, de ez valóban egy igazi csodaszer! Gyönyörű egészséges bőrt varázsol a zsíros bőrből! Nagyon hatásos termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 17.

debr89

2019. december 2.

Régi nagy kedvencem, ami tényleg soha nem megy ki a divatból. Ha látom, hogy kezd kijönni egy pattanásom, akkor éjjelre rákenem, és leveszi a gyulladást. Ha nincs jó állapotban a bőröm, akkor a hidratálómba is teszek egy keveset (Kozmetikusom ajánlotta, és bevált)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 2.

BJucus

2019. november 19.

A kozmetikus ajánlatta és azt kell mondanom, hogy nekem csodát tett a néhol zsíros, néhol száraz bőrömmel. Esténként használom, utána tonik és szintén Ilcsi kénes arckrémmel hidratálom az arcom. Eddig zsíros bőrrel keltem, ami teljesen megszűnt + délutánra sem csillog a fejem, pedig korábban ezzel nagyon megszenvedtem. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 19.

sjudy89

2019. november 6.

Kíváncsiságképpen olvastam el a nem 5 csillagos hozzászólásokat, mert én létezni sem tudok nélküle. Akkor érzem igazán tisztának az arcomat, ha ezzel mosom le. Száraz bőrre felkenem, majd meleg vizes törölközővel letörlöm és hidratáló krémet használok utána. Így akkor sem hámlik az orrom, ha megfázom és rengeteget fújom, de klasszisokkal szebb a bőröm, mint ha néhány hétig nem használom mert kifogy és nem tudom azonnal újra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 6.

almakorterepa1213

2019. október 31.

Remekül eltűnteti a pattanásokat, bár az én bőröm húzódik miután használom ezt a fekete szappant.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 31.

zsofi207

2019. október 16.

Barátnőm hagytam nálam, egy csajos hét után, félig volt az üveg, így azt ajánlotta használjam el, ne küldözgessük, higgyem el nagyon jó.
Kicsit félve pakolgattam napokig, mert alapvetően nem problémás a bőröm és anno tiniként ezekkel a termékekkel kezelte a kozmetikusom az arcomat(ami eléggé hámlasztotta). Végül beadtam a derekam, gondoltam esti fürdés közbe beiktatom.
Hagytam a melegben puhulni az arcbőrömet aztán jól bedörzsöltem és az utasítás szerint hagytam rajta tényleg csak pár percig. Egyébként meglepően tiszta érzést adott utána, fellélegzett a bőröm, kicsit mintha csikorgott volna, annyira letakarított róla mindent. Na nem baj, ígyis-úgyis éjszakai krémezek. Hú. a másnap reggel viszont, mint aki vedleni készült..:-)) Muszáj voltam gyenge arcradírozóval a nagyját leszedni, aztán fátyolmaszk és aztaaaaaa, annyira szép egyenletes lett az arcbőröm, sima, puha, élettel teli..hogy ha minden nap nem is, de legalább 2-3naponta átmosom vele az arcomat.
Nekem gyulladást nem okozott, a pórusaimat szépen kitisztította, de nagyon szárított is. Pozitív csalódás!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. október 16.

GatoVerde

2019. október 15.

Én nagyon hálás vagyok ennek a szappannak. Használata során nagyon sokat javított a borom minőségén. Kell utána hidratálni mert szárít és napi 1x bőven elég vele arcot mosni. Sokkal tovább maradnak tisztak a pórusaim es a gyulladt pattanásaim már nem annyira jellemzőek mint régebben. Amit vártam tőle én megkaptam

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 15.

Antioxidánsok: Linum Usitatissimum (Flax) Seed Oil, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Propanediol, Glycerin
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Az olajsav (oleic acid) kálium sója. Kálilúg. Legfőképpen a folyékony szappanok előállítására használják, de egyéb tisztálkodó szerekben is fellelhető összetevő. Emulgeálószer, tisztítószer.

Magyar nevén kálium-karbonát, vagy hamuzsír. Szappanfőzésnél gyakran alkalmazzák térfogatnövelő szerként, de vízmegkötő, szárító hatásáról is ismert.

Myristic Acid ti I eu I i 3 0

Az olajpala lepárlási terméke. A CosIng besorolása szerint antimikrobiális anyag, vagyis segít a bőrön található mikroorganizmusok egyensúlyban tartásában. A Wikipedia információi alapján kénben gazdag összetevő, melyet gyulladásgátló, baktérium- és gombaölő tulajdonsága miatt 10-20%-os koncentrácóban olyan bőrbetegségek kezelésére is gyakorta használnak, mint az ekcéma és a pikkelysömör.

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0