Ilcsi

Ár:   4690 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   kozmetikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: gaaanita, az összetevőket feltöltötte: Gyevocska, Módosítva: 2020. január 27.

Lelőhely:   kozmetikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Sokoldalú, bőrnyugtató hatású ichtiollal és növényi olajokkal gazdagított folyékony szappan nem véletlenül az Ilcsi legnépszerűbb terméke. Az ichtiolnak és a növényi hatóanyagoknak köszönhetően enyhe szaruoldó hatású, mindennapos használatával eltávolíthatjuk az elhalt szarusejteket, így bőrünk életteli és friss lesz. Nyugtató, gyulladáscsökkentő és antiszeptikus tulajdonságának köszönhetően jótékony hatással van az aknés, gyulladt bőrre, a szőrtüszőgyulladásra, illetve a gyakori borotválkozás miatt kipattogzott bőrre. Szabályozza a faggyúmirigyek és az apokrin verejtékmirigyek működését, így használhatjuk pattanások, illetve kipálás ellen. Az érzékeny vagy allergiára hajlamos bőrre is javasolt.

Ár: 4000 , Eladó: niomiode
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Bp, fizetés: Személyes v posta
Ár: 2200 , Eladó: Sziszo33
Állapot: Használt , Helyszín: Budapest , fizetés: Készpénzben

alegria800

2019. október 11.

Sziatok!
Nekem egy exem ajanlotta aki regen nagyon ragyas volt es azt mondta rengeteg mindennel probalkoztak az anyukaja es kozmetikus segitsegevel, de csak ez segitett neki, de ez nagyon.
Nekem nagyon miteszeres volt a borom, ez az egyik maig tarto problemam egyike. Sajnos nekekm semmit se segitett. =(
Draga, de tenyleg nagyon sokaig eleg volt. Elhasznaltam, de semmi nem valtozott. ='(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 11.

Sziatok!

Ritcyke

2019. június 21.

Sajnos az én bőröm nem bírja az Ilcsi termékeket. Próbáltam ezt a szappant is, de a kezdődő pattanasomat még jobban begyullasztotta, utána pedig ki bírtam nyomni. Igazából ez is jó, de szerettem volna megúszni nyomkodás nélkül. Pár esélyt adtam neki, de mindig csak begyulladt mindenem tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 21.

HDorina

2019. június 21.

A kisebb méretet vettem meg belőle. A zsíros bőrömre szerettem volna kipróbálni. Érdekes illatú 'szappan', ami nem habzik. Ezáltal nekem nem távolított el minden szennyeződést tökéletesen. Egy habzó lemosó jobb az én bőrömnek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 21.

atram

2019. június 5.

Sziasztok,

Lehet, hogy drága termék, de megéri, mert picit kell használni(így sokáig kitart). Az első használat után az arcomon lévő piros foltokat eltüntette, amit más készítmény többszöri alkalmazása után sem tudott. Szárítja a bőrt, ezért én nem napi használatra vettem. A párom borotválkozás után bőrápolásra használja. Neki is bevált.
Nem csak az arc teljes ápolására jó, akár egy-egy pattanást is lehet vele bekenni és visszahúzódik/leszárítja azt. Szerintem mindenkinek jól jöhet egy ilyen "csodaszer" a pattanások ellen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 5.

Sziasztok,

Bozizu

2019. május 31.

Szerintem az Ilcsi egy durván túlértékelt márka. Régen nagy szám volt, én is Ilcsi referencia kozmetikába jártam. Mostanában próbáltam újra egy-két anno bevált terméküket, köztük ezt a szappant is. Hát jelentem ennél már sokkal jobb termékek vannak azóta, az Ilcsi enyhén szólva le van maradva. Elhasználom, de hogy soha többet Ilcsi, az tuti. Teljesen átlagos, vagy az alatti termék indokolatlan áron.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 31.

Biuas0395

2019. május 28.

Nagyon jol leszaritja a pattasaim,kicsit kellenetlen a szaga,de maximalisan megvagyok vele elegedve.
Estenkent furdeskor szoktam feltenni,20percet rajta hagyom,raszarad,majd lemosom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 28.

sassar

2019. május 27.

Ez valahogy nem jött be nekem. Az illata nem a legkellemesebb, és a hatásával sem voltam kibékülve az ára miatt pedig jóval többet vártam tőle....sajnos..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 27.

oaxaca

2019. május 16.

Tinikoromban tök jól elmúlasztotta a pattanásaimat. Most felnőtt koromban a seborrhera szoktam kenni mint egy pakolást és jól elmúlasztja. Hihetetlen amúgy az áringadozás én 3700-ér vettem, máshol 5000 ugyanaz... Mindenki nézzen körül hol mennyibe kerül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 16.

Neleta

2019. március 28.

Régebben kérdés nélkül azonnal egy erős 5 csillagot adtam volna neki, de most egy gyenge 5-öst adok. Kb. 15-16 éven át használtam, kb. 2 éve nem. Az arcomon nem voltak pattanások, néha azért előjött 1-1 évente kb. 5-ször, de ennyi. Maximálisan elégedett voltam vele, viszont most végül nem vettem újra 3 okból sem: drága, hiába, hogy nem emeltek árat, most erre már nem akartam 7 ezret költeni, pedig 1 évig elég a 125ml, bár most azt hiszem csökkentették a mennyiséget (?) (szóval összességében nem az, de most a sok másik arckrém mellé már sokkolt volna; mintha tényleg hígabb lenne az állaga, szerintem megváltoztattak valami benne; száraz mostanában a bőröm, a szappan pedig nagyon szárít, úgyhogy hiába a hidratálás, nem mertem most így bevállalni az újabb vásárlást. Ettől függetlenül szerintem nagyszerű, mint minden Ilcsi termék. Ez a pumpás kiszerelés pedig hihetetlenül jó, bár ezzel még nem próbáltam. Ajánlom, mert azért annak oka van, hogy ennyi ideig használtam, és a bőröm még mindig szép.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 28.

Lily13

2019. március 20.

A régi fekete szappan sokkal sűrűbb volt, azt jobban szerettem, de a hatás szerintem ugyanaz. Nagyon jó pattanásos bőrre, és tusfürdőként akár egész testen, vagy a problémás területeken is gond nélkül lehet használni. Megelőzésképpen heti 1 használat elegendő, vagy kéthetente 1, problémás időszakban lehet többször is használni. Nekem annyira használ, hogy nagyon ritkán kell használnom, így van, hogy több mint fél évig is elég egy üveggel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 20.

Antioxidánsok: Linum Usitatissimum (Flax) Seed Oil, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Propanediol, Glycerin
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Az olajsav (oleic acid) kálium sója. Kálilúg. Legfőképpen a folyékony szappanok előállítására használják, de egyéb tisztálkodó szerekben is fellelhető összetevő. Emulgeálószer, tisztítószer.

Magyar nevén kálium-karbonát, vagy hamuzsír. Szappanfőzésnél gyakran alkalmazzák térfogatnövelő szerként, de vízmegkötő, szárító hatásáról is ismert.

Myristic Acid ti I eu I i 3 0

Az olajpala lepárlási terméke. A CosIng besorolása szerint antimikrobiális anyag, vagyis segít a bőrön található mikroorganizmusok egyensúlyban tartásában. A Wikipedia információi alapján kénben gazdag összetevő, melyet gyulladásgátló, baktérium- és gombaölő tulajdonsága miatt 10-20%-os koncentrácóban olyan bőrbetegségek kezelésére is gyakorta használnak, mint az ekcéma és a pikkelysömör.

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0