Ilcsi

Ár:   4690 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   kozmetikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: gaaanita, az összetevőket feltöltötte: Gyevocska, Módosítva: 2020. január 27.

Lelőhely:   kozmetikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Sokoldalú, bőrnyugtató hatású ichtiollal és növényi olajokkal gazdagított folyékony szappan nem véletlenül az Ilcsi legnépszerűbb terméke. Az ichtiolnak és a növényi hatóanyagoknak köszönhetően enyhe szaruoldó hatású, mindennapos használatával eltávolíthatjuk az elhalt szarusejteket, így bőrünk életteli és friss lesz. Nyugtató, gyulladáscsökkentő és antiszeptikus tulajdonságának köszönhetően jótékony hatással van az aknés, gyulladt bőrre, a szőrtüszőgyulladásra, illetve a gyakori borotválkozás miatt kipattogzott bőrre. Szabályozza a faggyúmirigyek és az apokrin verejtékmirigyek működését, így használhatjuk pattanások, illetve kipálás ellen. Az érzékeny vagy allergiára hajlamos bőrre is javasolt.

Ár: 4000 , Eladó: niomiode
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Bp, fizetés: Személyes v posta
Ár: 2200 , Eladó: Sziszo33
Állapot: Használt , Helyszín: Budapest , fizetés: Készpénzben

Inezke

2019. március 6.

Félve vettem meg, mert sok itteni vélemény szerint szárítja a bőrt. Nos, az enyémet nem szárítja :D A szaga valami förtelmes, kb. a kátrányszaghoz tudnám hasonlítani, de pozitív, hogy elég egy nyomás belőle és elég az egész arcomra. Reggel és este pár percig rajta szoktam hagyni és úgy mosom le, persze utána mindig használok valamilyen szérumot, de ha nem kennék rá semmit akkor sem lenne száraz. Megéri az árát szerintem, főleg hogy több hónapra elég. Engem a Jimjams-es fekete szappan jobban szárított. Ha valaki csak Ilcsi kozmetikumokban gondolkodik és zsíros bőre van, akkor ez kötelező! :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 6.

novembermesi

2019. február 23.

Tavaly Márciusban döntöttem úgy, hogy elkezdek Ilcsi kozmetikushoz járni és Ilcsi termékeket használni. Sajnos mindig magamnak cseszem el az arcom a nyomkodással, kaparással, igyekszem erről leszokni. Azóta már voltam 4 kezelésen és használtam otthonra több terméket. A fekete szappanból már elhasználtam 1 kicsi dobozzal és most járok a nagyobb doboz végénél. Alapvetően szépen tisztítja az arcot, mattit, segít a gyulladást levinni. Mindennap használtam eleinte reggel és este. Azonban a bőröm kevert típus, és van egy kis vízhiányossága is. Elkezdett szárítani így mindennap már nem használom, heti kb 3x mosok vele arcot. Az 50 ml mindennapos használat mellett kb 4-5 hónapra volt elég, a 100 ml 8-9 hónapra még van benne nekem. Nem fogom újra rendelni, ha elfogyott árban azért elé sokba kerül szerintem. Akinek nagyon problémás annak bátran ajánlom, nekem már nagyon szépen javult az arcom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 23.

LadyBianka

2019. február 15.

Kb fél éve használom - már a kisebb kiszerelés el is fogyott, most vettem nagyot - és tökéletesen bevált.
Reggel és este használom, de roppant keveset, 1 nyomás elég az egész arcomra, nyakamra. Nem tudom mennyire szárítana ha többet tennék - nekem elég vízhiányos volt a bőröm (de a Soins termékek csodát tettek vele) és ezt nem szeretném visszahozni. Ezzel a mennyiséggel és gyakorisággal szép a bőröm tőle, puha, nem zsírosodik vissza könnyen. Ha kijön egy gyulladt pattanás, arra is teszek éjjelre, viszont mivel nagyon folyós így, és nem szárad meg rajta én letapasztom egy kicsi sebtapasszal és reggelre csodát művel, és nem szárítja le a teljes bőrt, csak a pattanás lesz jóval kisebb!
5 csillag!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 15.

5 csillag!

barbusus93

2019. február 2.

Minden este/reggel ezzel kezdem a fürdést. Annyira puhává teszi a bőröm és a pattanásokat is nagyon szépen visszahúzza. Nem sokat kell belőle használni, 2-3 pumpányi adag bőven elég. Lassan 2 hónapja vettem és még kitart egy darabig. Nekem tökéletesen bevált az érzékeny bőrömre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 2.

Dominika28

2019. január 13.

A kozmetikusomtól kaptam nagyon szeretem általában ha kijön rajtam pár pattanás azokra szoktam használni ,mivel gyulladáscsökkentő. Használata után szép puha és selymes lesz az arcom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 13.

BLili

2019. január 9.

A túlérzékeny, viszont a T-vonalon zsíros bőrömet szétszárította és irritálta már egyszeri használatnál is. Nekem egy Ilcsi termék nem jött be, egyik sem használt, és a legtöbb még gondot is okozott.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 9.

KozmaNikolett2001

2019. január 9.

Nagyon szeretem az ilcsi termekeket mivel erzekeny borom miatt sok markanal kipirosodik az arcom, de ennel eddig egyik termeknel se mivel termeszetes alapanyagbol keszul az osszes termek. Reggel es este szoktam egy pumpanyival megmosni az arcom vele ami pont eleg:) szepen szaritja a zsirosabb teruleteket viszont nem szaritja ki a szarazabb reszeit az arcomnak . Nalam ot csillag😊

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 9.

allegra

2018. december 4.

Már régóta a kívánságlistámon volt ez a szappan. Aztán találtam a közelben Ilcsi-kozmetikust, akitől kis kiszerelésben megvehettem. Nagyon brutál az ára, viszont nagyon gazdaságos, egy ujjbegynyi is elegendő a teljes arcra. Szépen tisztít, de persze szárító érzést hagy maga után, így egyből krémezem is. Kicsit segített a pattanásaimon is, amióta használom (1 hónapja), kevesebb van és mitesszerekből is kevesebb jön elő. Nekem nagyon bejön a kátrányos szaga is :-) Újabb hónap múlva ápdételek majd.

Update: Kb. 2 hónapig használtam még. Nem volt rossz, de rájöttem az azóta eltelt kb. 1 évben, hogy a bőrtípusom megváltozott, elég rendesen. Már korántsem olyan zsíros, a kozmetikusom szerint vegyesbe tart, némi korpás seborrheával dúsítva. Szóval, inkább passzoltam a szappant, a normál/száraz részeken már túlságosan szárít...A 4 csillag marad.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 4.

veronka052194

2018. november 17.

már van pár éve, hogy rábeszélt egy barátnőm a használatára...nekem akkoriban nagyon sok gyulladt pati volt az arcomon:( Szinte semmit nem használt. Viszont azóta is megvan a pici pumpás csomagolása, abba teszem a ricinus olajat a hajamra :D Csomagolás 5pont lenne

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 17.

Rdash

2018. november 15.

Egy kicsit szárítja a bőröm ezért elég egy hétszer 2-3 alkalommal használni. Eddig nagyon kevés fogyott el belőle mivel nem használom napi szinten. Eddig szépen csinálta a dolgát, én felkenés előtt mindig arcradírozok utána kenem fel ezt a fekete szappant és utána később egy krémet vagy különféle olajat kenek fel az arcomra és így nem szárít. Másnapra babaposi bőröm lesz ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 15.

Antioxidánsok: Linum Usitatissimum (Flax) Seed Oil, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Propanediol, Glycerin
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Az olajsav (oleic acid) kálium sója. Kálilúg. Legfőképpen a folyékony szappanok előállítására használják, de egyéb tisztálkodó szerekben is fellelhető összetevő. Emulgeálószer, tisztítószer.

Magyar nevén kálium-karbonát, vagy hamuzsír. Szappanfőzésnél gyakran alkalmazzák térfogatnövelő szerként, de vízmegkötő, szárító hatásáról is ismert.

Myristic Acid ti I eu I i 3 0

Az olajpala lepárlási terméke. A CosIng besorolása szerint antimikrobiális anyag, vagyis segít a bőrön található mikroorganizmusok egyensúlyban tartásában. A Wikipedia információi alapján kénben gazdag összetevő, melyet gyulladásgátló, baktérium- és gombaölő tulajdonsága miatt 10-20%-os koncentrácóban olyan bőrbetegségek kezelésére is gyakorta használnak, mint az ekcéma és a pikkelysömör.

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0